Прогнози за събота, 17 май 2014 година

0
47

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Купа на ФА и Лига 2 в Англия, Купа на Германия и Регионалните Лиги в Германия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, Серия А и Б в Италия, А и Б група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

[sociallocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Купа на Англия, финал: Арсенал – Хъл Сити 1 (2:0).

Лига 2, плейоф, полуфинал, реванш: Саутенд – Бъртън Албион 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Купа на Германия, финал: Борусия Дортмунд – Байерн 2 (1:2).

Регионална Лига – Север: Айнтрахт Нордерщед – Виктория Хамбург 1 (2:0), Хамбургер Ам – Клопенбург 1 (2:1).

Регионална Лига – Североизток: Ауербах – Виктория Берлин X (1:1), Бабелсберг – Херта Берлин Ам 2 (0:1), Берлинер Анкараспор – Плауен X (1:1), Германия Халберщад – Нойстерлиц X (0:0), Карл Цайс Йена – Мойселвиц 1 (3:1), Локомотив Лайпциг – Магдебург 1 (2:1), Унион Берлин Ам – Оптик Ратенов 1 (3:0), Цвикау – Вакер Нордхаузен 1 (2:0).

Регионална Лига – Запад: Алемания Аахен – Ватеншайд 1 (2:0), Борусия Мьонхенгладбах Ам – Шпортфройнде Лоте 2 (1:2), Байер Леверкузен Ам – Фортуна Кьолн 2 (1:2), Бохум Ам – Есен X (1:1), Фортуна Дюселдорф Ам – Шалке Ам 2 (0:1), Оберхаузен – Велберт 1 (3:0), Зиген – Кьолн Ам 1 (2:0), Виктория Кьолн – Липщад 1 (3:1), Вайденбрюк – Верл X (0:0).

Регионална Лига – Югозапад: Айнтрахт Франкфурт Ам – Пфюлендорф 1 (2:0), Хомбург – Айнтрахт Трир 2 (0:1), Фрайбург Ам – Некарелц 1 (2:0), Хесен Касел – Цвайбрюкен X (1:1), Кикерс Офенбах – Кайзерслаутерн Ам 2 (1:2), Майнц Ам – Кобленц 1 (3:0), Валдхоф Манхайм – Баунатал 1 (3:0), Зоненхоф – Ворматия Вьормс 1 (2:0), Улм – Хофенхайм Ам X (1:1).

Регионална Лига – Байерн: Хаймщетен – Байерн Хоф 1 (2:1), Илертисен – Зелингенпортен 1 (3:0), Меминген – Рейн ам Лех 1 (2:0), 1860 Мюнхен Am – Виктория Ашафенбург 1 (3:0), Шалдинг – Бухбах X (1:1), 1860 Розенхайм – Швайнфурт 1 (2:1), Вюрцбургер Кикерс – Айнтрахт Бамберг 1 (1:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Удинезе – Сампдория 1 (2:0).

Серия Б: Емполи – Новара 1 (3:0), Юве Стабия – Кротоне 2 (0:2), Ланчано – Специя 1 (2:1), Модена – Авелино 1 (3:1), Падова – Пескара X (0:0), Палермо – Карпи 1 (2:0), Реджина – Чезена 2 (0:3), Трапани – Тернана 1 (2:1), Варезе – Бреша 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Реал Мадрид – Еспаньол 1 (3:0), Барселона – Атлетико Мадрид 1 (2:1), Валенсия – Селта Виго 1 (3:1).

Сегунда Дивисион: Майорка – Реал Хаен 1 (2:0), Еркулес Аликанте – Алкоркон X (1:1), Мирандес – Спортинг Хихон X (0:0), Реал Сарагоса – Сабадел 1 (3:1), Тенерифе – Кордоба 1 (2:0), Барселона Б – Реал Мурсия X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: ЦСКА – Локомотив Пловдив 1 (2:0), Литекс – Левски 1 (2:1), Берое – Нефтохимик Бургас 1 (2:0), Славия – Пирин Гоце Делчев 1 (3:1).

Б група: Академик Свищов – Раковски 2 (1:2), Банско – Хасково X (1:1), Ботев Враца – Дунав Русе 2 (1:2), Монтана – Марек Дупница 1 (2:1), Спартак Варна – Витоша Бистрица X (1:1), Ботев Гълъбово – Калиакра Каварна 2 (0:1), Добруджа Добрич – Пирин Разлог 1 (2:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/sociallocker]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.