РЕКЛАМА

Българската Първа Лига се завръща

Предлагаме на Вашето внимание безплатни печеливши прогнози за 112 мача от Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2, Нейшънал Лига и Купа на Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслигта, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Серия C в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания, Първа Лига в България и приятелски, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Ако сме ви помогнали да спечелите, може да ни изпратите сума по свой избор чрез Pay Pal, за да ни помогнете да поддържаме сайта безплатен и с актуална информация.

В таблицата по-долу можете да изберете при кой букмейкър да заложите, като ще получите солиден бонус, ако сте нов потребител. Внимание: не всички промоции при онлайн букмейкърите важат за играчи, влизащи в сайтовете им с IP адрес от България. С ползването на VPN програма обаче можете да преодолеете този проблем.

Англия

Купа на Англия: Шефилд Уензди – Суонси 2 (0:2), Брайтън – Ковънтри X (1:1), Уест Бромич Албион – Саутхямптън 2 (0:2), Хъдърсфийлд – Манчестър Юнайтед 2 (1:5).

Чемпиъншип: Бирмингам – Милуол X (1:1), Бъртън Албион – Нотингам 1 (2:1), Кардиф – Мидълзбро 2 (1:2), Фулъм – Астън Вила 1 (2:0), Престън – Улвърхямптън 1 (2:1), Куинс Парк Рейнджърс – Болтън 1 (2:1), Съндърланд – Брентфорд 1 (2:1).

Лига 1: Уимбълдън – Бристол Роувърс X (0:0), Донкастър – Флийтууд Таун X (1:1), Джилингам – Уолсол 2 (0:2), Милтън Кийнс Донс – Чарлтън 2 (0:3), Оксфорд Юнайтед – Плимут 1 (1:0), Скънторп – Нортхямптън 1 (2:1), Шрюсбъри – Родъръм 2 (0:2), Саутенд – Портсмут 1 (2:1).

Лига 2: Барнет – Акрингтън 2 (0:2), Кеймбридж Юнайтед – Гримзби Таун X (0:0), Карлайл – Честърфийлд 1 (2:1), Челтнъм – Уикъмб 1 (2:0), Кроули Таун – Линкълн Сити 2 (0:3), Крю – Колчестър 1 (2:1), Ексетър – Мансфийлд 1 (2:1), Моркамб – Форест Грийн 1 (2:1), Нюпорт – Нотс Каунти 1 (2:0), Стивънидж – Йоувил X (1:1), Суиндън – Порт Вейл 1 (1:0).

Нешънал Лига: Алдършот – Макълсфийлд 1 (1:0), Боръм Ууд – Гейтсхед X (1:1), Честър – Ийстлий 2 (0:2), Файлд – Лейтън Ориент 1 (2:0), Гайзли – Мейдънхед X (1:1), Халифакс – Ебсфлийт 1 (1:0), Хартлипул – Уокинг 1 (2:1), Мейдстън – Бароу X (1:1), Солихъл Мурс – Дувър 2 (1:2), Сътън – Рексъм 2 (0:2), Торки – Дагенам & Редбридж 2 (1:2), Транмиър – Бромли 1 (1:0).

Германия

Първа Бундеслига: ФК Кьолн – Хановер 1 (1:0), Фрайбург – Вердер Бремен 1 (2:0), Хамбургер – Байер Леверкузен 2 (0:1), Волфсбург – Байерн 2 (1:4), Шалке – Хофенхайм 2 (1:2).

Втора Бундеслига: Арминия Билефелд – Дармщад 2 (1:2), Фортуна Дюселдорф – Гройтер Фюрт 1 (2:1), Холщайн Кил – Ерцгебирге Ауе X (1:1), Инголщад – Санкт Паули 1 (1:0).

Трета Лига: Кемницер – Унтерхахинг 2 (0:1), Фортуна Кьолн – Веен 2 (0:3), Халешер – Карлсруе 2 (0:3), Мепен – Падерборн 2 (0:2), Зоненхоф Гросаспах – Карл Цайс Йена 1 (1:0), Вердер Бремен II – Магдебург 2 (0:4), Вюрцбургер Кикерс – Цвикау 1 (2:0).

Регионална Лига Север: Волфсбург II – Еутин 1 (5:0), Хановер II – Хилдесхайм 1 (3:1), Реден – Айнтрахт Брауншвайг II 2 (0:2).

Регионална Лига Запад: Алемания Аахен – Вайденбрюк 2 (0:1), Рьодингхаузен – Ерндтебрюк 1 (2:1), Верл – Фортуна Дюселдорф II 1 (2:1).

Регионална Лига Югозапад: Елверсберг – Шот Майнц 1 (3:0), ФСВ Франкфурт – Щадталендорф X (1:1), Рьохлинг Вьолклинген – Кикерс Офенбах 2 (0:4), Щутгартер Кикерс – Саарбрюкен 2 (0:3), Улм – Щайнбах X (1:1), Ворматия Вьормс – Кобленц 2 (1:2).

Италия

Серия A: Удинезе – Рома 2 (1:2), Киево – Каляри 1 (2:1), Дженоа – Интер 2 (0:2).

Серия B: Чезена – Читаела 1 (2:1), Емполи – Парма 2 (1:2), Виртус Ентела – Пескара 2 (0:1), Фоджа – Карпи 1 (1:0), Новара – Специя X (1:1), Перуджа – Палермо 1 (1:0), Салернитана – Про Верчели 2 (1:2), Венеция – Авелино 1 (1:0).

Серия C, група B: Фано – Виченца 2 (1:2), Триестина – Албинолефе 2 (0:1), Басано Виртус – Фермана 2 (0:1), Фералпи Сало – Терамо 1 (4:0), Падова – Равена 1 (3:0), Реджана – Сантарканджело 1 (2:1).

Испания

Ла Лига: Лас Палмас – Севиля 2 (0:3), Ейбар – Барселона 2 (0:4), Алавес – Депортиво Ла Коруня 1 (1:0), Малага – Валенсия X (1:1).

Ла Лига 2: Осасуна – Реус Депортиу 1 (3:0), Алкоркон – Тенерифе X (1:1), Реал Овиедо – Албасете Баломпи 1 (3:0), Ла Хоя Лорка – Спортинг Хихон 2 (0:1), Химнастик де Тарагона – Реал Сарагоса X (1:1).

България

Първа Лига: Етър – Септември София 1 (1:0), Верея – ЦСКА-София 2 (1:2), Черно море – Берое 1 (2:1).

Приятелски мачове: Верея II – Левски Карлово 1 (2:1), Кариана Ерден – Балкан Ботевград 1 (2:0), Хебър Пазарджик – Оборище Панагюрище 1 (2:0), Гигант Съединение – ЦСКА-София (юноши старша) 2 (1:2), Лудогорец (юноши старша) – Локомотив Русе 2 (1:3), Литекс – Локомотив Горна Оряховица 1 (2:0), Царско село – Ботев Гълъбово 1 (1:0), Арда Кърджали – Атлетик Куклен X (1:1), Локомотив София – Ботев Ихтиман 1 (2:0), Ботев Пловдив (юноши старша) – Марица Пловдив 2 (1:2), Беласица Петрич – Пирин Гоце Делчев 2 (1:2), Ракитин Трудовец – Спортист Озрен 1 (2:0), Асеновец – Борислав Първомай 1 (3:1).

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.