РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 102 мача от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Нейшънал Лига в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог в Бетфеър. Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Кристъл Палас – Челси 2 (0:3), Мидълзбро – Суонси 1 (2:1), Сток Сити – Лестър X (1:1), Съндърланд – Уотфорд 1 (2:1), Уест Хям – Хъл Сити 1 (2:0), Уест Бромич Албион – Манчестър Юнайтед 2 (0:2).

Чемпиъншип: Блякбърн – Рединг 2 (0:2), Бристол Сити – Престън 1 (2:1), Бъртън Албион – Нюкясъл 2 (0:3), Кардиф – Барнзли 1 (2:1), Фулъм – Дарби 1 (1:0), Лийдс – Брентфорд 1 (2:1), Нотингам – Улвърхямптън X (1:1), Шефилд Уензди – Родъръм 1 (3:0), Уигън – Ипсуич 1 (2:1), Бирмингам – Брайтън 2 (1:2).

Лига 1: Уимбълдън – Порт Вейл 1 (3:1), Бери – Оксфорд Юнайтед 2 (0:2), Чарлтън – Питърбро X (1:1), Честърфийлд – Болтън 2 (1:3), Джилингам – Милтън Кийнс Донс 2 (1:2), Нортхямптън – Рочдейл X (1:1), Олдъм – Саутенд X (0:0), Скънторп – Милуол 1 (1:0), Шросбъри – Бристол Роувърс 2 (0:2), Суиндън – Флийтууд Таун X (1:1), Уолсол – Брадфорд 2 (1:2).

Лига 2: Донкастър – Гримзби 1 (3:1), Акрингтън – Плимут X (0:0), Барнет – Стивънидж X (1:1), Блякпул – Лутън 1 (2:1), Кеймбридж Юнайтед – Крю 1 (2:0), Карлайл – Йоувил 1 (2:0), Колчестър – Нотс Каунти 1 (2:1), Кроули Таун – Нюпорт X (1:1), Екзитър – Мансфийлд 1 (1:0), Моркамб – Челтнъм 2 (1:2), Портсмут – Хартлипул 1 (3:0), Уикъмб – Лейтън Ориент 1 (2:0).

Нейшънал Лига: Макълсфийлд – Бромли 1 (3:1), Боръм Ууд – Бароу X (1:1), Честър – Олдършот 1 (2:1), Дагенам & Редбридж – Солихъл 1 (3:0), Форест Грийн – Дувър Атлетик 1 (3:1), Гейтсхед – Брейнтрий 1 (2:0), Линкълн Сити – Транмиър 1 (1:0), Мейдстън – Норт Ферибай 1 (2:0), Саутпорт – Ийстлий 2 (1:2), Сътън – Рексъм 1 (2:0), Уокинг – Гайзли 1 (2:0), Йорк – Торки 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Майнц – Хамбургер 1 (2:0), Аугсбург – Борусия Мьонхенгладбах 2 (1:2), РБ Лайпциг – Херта Берлин 1 (3:1), Шалке – Фрайбург 1 (3:0), Вердер Бремен – ФК Кьолн X (1:1), Волфсбург – Айнтрахт Франкфурт X (1:1).

Втора Бундеслига: Карлсруе – Айнтрахт Брауншвайг 2 (1:2), Санкт Паули – Бохум X (1:1).

Трета Лига: Аален – Вердер Бремен II 1 (2:1), Фортуна Кьолн – Майнц II 1 (2:1), ФСВ Франкфурт – Веен 1 (2:0), Халешер – Холщайн Кил 1 (1:0), Ханза Рощок – Кемницер X (1:1), Шпортфройнде Лоте – Магдебург 1 (2:1), Падерборн – Оснабрюк X (1:1), Ян Регенсбург – Пройсен Мюнстер 1 (2:1).

Регионална Лига Североизток: Карл Цайс Йена – Мойселвиц 1 (3;0), Люкенвалде – Оберлаусиц 2 (0:2).

Регионална Лига Запад: Борусия Дортмунд II – Шалке II 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Емполи – Каляри 1 (2:1), Милан – Аталанта 1 (2:1), Ювентус – Рома 1 (3:1).

Серия Б: Бари – Авелино 1 (2:0), Читадела – Пиза 1 (3:1), Латина – Бреша 1 (2:1), Новара – Чезена 1 (1:0), Про Верчели – Спал X (1:1), Салернитана – Карпи 1 (2:1), Специя – Перуджа 1 (2:1), Тернана – Виченца 1 (1:0).

Лига Про, група А: Лупа Рома – Карарезе X (1:1).

Лига Про, група Б: Модена – Губио 2 (1:2).

Лига Про, група C: Акрагас – Монополи X (1:1), Фиделис Андрия – Лече 2 (0:1), Месина – Вибонезе 1 (2:1), Паджанезе – Реджина 1 (2:0), Виртус Франкавила – Сиракуза 1 (2:1), Катания – Касертана 1 (3:0), Катандзаро – Фонди X (1:1), Матера – Мелфи 1 (3:0), Таранто – Юве Стабия 2 (1:2), Фоджа – Козенца 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Ла Лига: Спортинг Хихон – Виляреал 2 (1:2), Атлетико Мадрид – Лас Палмас 1 (3:0), Гранада – Реал Сосиедад 2 (1:2), Севиля – Малага 1 (3:0).

Ла Лига 2: Хетафе – Валядолид 1 (2:1), Луго – Уеска 1 (1:0), Реал Овиедо – Кордоба 1 (2:1), Тенерифе – Алкоркон 1 (2:1), Хирона – Химнастик де Тарагона 1 (3:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.