Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете в Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2, Нейшънал Лига и ФА Трофи в Англия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания и приятелски мачове, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

РЕКЛАМА

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_4″]Германия[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Тотнъм – Съндърланд 1 (3:0), Борнемут – Норич 1 (3:1), Челси – Евертън 1 (2:0), Манчестър Сити – Кристъл Палас 1 (3:0), Нюкясъл – Уест Хям X (1:1), Саутхямптън – Уест Бромич Албион 1 (2:0), Астън Вила – Лестър 2 (1:2).

Чемпиъншип: Шефилд Уензди – Лийдс 1 (3:1), Блякбърн – Брайтън 1 (2:1), Бристол Сити – Мидълзбро 2 (0:2), Дарби – Бирмингам 1 (3:0), Хъдърсфийлд – Фулъм 1 (2:0), Хъл Сити – Чарлтън 1 (3:0), Ипсуич – Престън 1 (2:0), Милтън Кийнс Донс – Рединг 2 (1:2), Нотингам – Болтън 1 (3:1), Родъръм – Куинс Парк Рейнджърс X (0:0), Улвс – Кардиф 1 (2:1).

Лига 1: Блякпул – Скънторп 2 (1:2), Брадфорд – Олдъм 1 (3:1), Бери – Уолсол X (1:1), Колчестър – Шефилд Юнайтед 2 (1:2), Ковънтри – Бъртън Албион 1 (1:0), Донкастър – Джилингам X (1:1), Питърбро – Саутенд 1 (2:0), Рочдейл – Флийтууд Таун 1 (2:1), Шросбъри – Барнзли X (1:1), Суиндън – Крю 1 (3:1), Уигън – Честърфийлд 1 (3:0).

Лига 2: Акрингтън – Портсмут X (1:1), Уимбълдън – Мансфийлд 1 (2:1), Барнет – Карлайл X (0:0), Кроули Таун – Нотс Каунти 2 (1:2), Дагенам & Редбридж – Нортхямптън 2 (0:2), Хартлипул – Уикъмб 2 (0:2), Лейтън Ориент – Екзитър 1 (3:1), Лутън – Кеймбридж Юнайтед X (1:1), Моркамб – Йоувил 1 (2:1), Плимут – Стивънидж 1 (3:1), Йорк – Нюпорт X (1:1).

Нейшънал Лига: Линкълн Сити – Форест Грийн X (1:1).

ФА Трофи: Брадфорд Парк Авеню – Нантуич 1 (3:1), Брейнтрий – Стоурбридж 1 (3:0), Честър – Хънгърфорд 1 (3:0), Дувър – Саутпорт 1 (3:1), Дулич Хамлет – Гизли X (1:1), Ийстбърн Бъро – Филде 2 (0:2), Ийстлий – Гейтсхед 1 (2:0), Гримзби – Уестън 1 (3:0), Халифакс – Бароу 1 (2:0), Хавант & Уотърлувил – Уелинг X (0:0), Лиймингтън – Олтринкам 2 (0:1), Оксфорд Сити – Челтнъм 2 (0:2), Сътън – Курзон Аштън 1 (2:0), Торки – Рексъм 2 (0:2), Труро – Макълсфийлд 2 (1:2), Уокинг – Мейдънхед 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Серия А: Аталанта – Интер 2 (1:2), Торино – Фрозиноне 1 (3:0), Наполи – Сасуоло 1 (3:0).

Серия Б: Авелино – Салернитана 1 (3:1), Комо – Перуджа 2 (1:2), Ланчано – Про Верчели 1 (2:1), Латина – Новара X (1:1), Пескара – Ливорно 1 (3:1), Тернана – Трапани 1 (2:1), Виченца – Модена 1 (2:0).

Лига Про, група А: Лумецане – Джана Ерминио 1 (2:1), Порденоне – Про Пиаченца 1 (2:0), Ренате – Мантова X (1:1).

Лига Про, група Б: Макератезе – Лупа Рома 1 (3:0), Пистойезе – Л`Акуила X (1:1), Терамо – Анкона 1 (2:1), Карарезе – Робур Сиена 1 (1:0), Чита ди Понтедера – Савона 1 (3:1), Лукезе – Спал X (0:0).

Лига Про, група С: Акрагас – Матера 2 (0:1), Лупа Кастели Романа – Иския Изолаверде X (1:1), Юве Стабия – Мелфи 1 (3:0), Месина – Беневенто 1 (2:1), Фоджа – Паджанезе 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Примера Дивисион: Севиля – Малага 1 (3:0), Селта Виго – Леванте 1 (3:0), Виляреал – Реал Бетис 1 (3:0), Реал Сосиедад – Депортиво Ла Коруня 1 (2:0).

Сегунда Дивисион: Албасете Баломпи – Нумансия 1 (2:1), Елче – Алкоркон 1 (2:1), Тенерифе – Атлетик Билбао Б 1 (3:1), Сарагоса – Лагостера 1 (3:0), Осасуна – Реал Овиедо 1 (1:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Приятелски мачове: Динамо Берлин – Фюрстенвалде 1 (3:0), Грьодиг – 1860 Мюнхен X (1:1), Фортуна Дюселдорф – Пройсен Мюнстер 1 (2:0), Кьолн – Майнц X (1:1), Вадуц – Херта Берлин 2 (0:2), Дармщад – Нюрнберг 1 (2:1), Кайзерслаутерн – Инголщад X (1:1), Карлсруе – Байерн 2 (0:3), Базел – Аугсбург 1 (1:0), Бохум – Борусия Мьонхенгладбах 2 (1:2), Люцерн – Гройтер Фюрт X (1:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.