Прогнози за събота, 16 март 2013 година

0
34

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Премиършип, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Блу Скуеър в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионалните Лиги в Германия, Серия А и Серия Б в Италия, Примера Дивисион и Сегунда Дивисион в Испания, А група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
ВНИМАНИЕ: Услугата за достъп до прогнозите чрез SMS работи само за абонати на Мобилтел, Глобул и Виваком!

[tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Евертън – Манчестър Сити 2 (1:2), Астън Вила – Куинс Парк Рейнджърс 1 (2:1), Саутхямптън – Ливърпул 2 (0:2), Сток – Уест Бромич Албиън 1 (2:0), Суонси – Арсенал 2 (1:2), Манчестър Юнайтед – Рединг 1 (3:0).

Чемпиъншип: Чарлтън – Милуол 1 (2:1), Лийдс – Хъдърсфийлд 1 (2:0), Барнзли – Уотфорд 2 (1:2), Блякпул – Питърбро 1 (2:0), Хъл – Нотингам 1 (1:0), Ипсуич – Болтън X (1:1), Мидълзбро – Бирмингам 1 (2:1), Шефилд Уензди – Кардиф 2 (1:2), Уулвс – Бристол Сити 1 (2:1), Дарби – Лестър 2 (0:1).

Лига 1: Брентфорд – Престън 1 (2:0), Бери – Колчестър X (1:1), Ковънтри – Хартлипул 1 (2:0), Крю – Шросбъри 1 (2:1), Донкастър – Портсмут 1 (3:1), Лейтън Ориент – Карлайл 1 (2:1), Милтън Кейнс Донс – Транмиър 1 (2:0), Нотс Каунти – Скънторп 1 (2:1), Олдъм – Борнемут 2 (1:2), Стивънидж – Шефилд Юнайтед 2 (0:2), Уолсол – Кроули 1 (2:1).

Лига 2: Акрингтън – Барнет X (1:1), Алдършот – Уимбълдън 1 (2:1), Бристол Роувърс – Рочдейл 1 (2:1), Челтнъм – Родъръм X (1:1), Дагенам & Редбридж – Бъртън X (1:1), Екзитър – Брадфорд X (0:0), Моркамб – Джилингам 2 (1:2), Оксфорд Юнайтед – Честърфийлд 1 (2:1), Плимут – Флийтууд X (1:1), Саутенд – Торки 1 (2:0), Уикъмб – Нортхямптън X (0:0), Йорк – Порт Вейл 2 (1:2).

Блу Скуеър – Премиър: Алфритън – Гейтсхед X (1:1), Ебсфлийт – Саутпорт X (0:0), Гримзби – Кембридж Юнайтед 1 (2:0), Херефорд – Бароу 1 (3:1), Хайд – Дартфорд X (1:1), Кидърминстър – Тамуърт 1 (3:0), Нюпорт – Макълсфийлд 1 (2:0), Нънийтън – Линкълн 1 (2:1), Стокпорт – Брейнтрий X (1:1), Уокинг – Телфорд 1 (2:0), Рексъм – Лутън 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Борусия Дортмунд – Фрайбург 1 (3:0), Хамбургер – Аугсбург 1 (2:0), Хофенхайм – Майнц X (1:1), Нюрнберг – Шалке 2 (1:2), Вердер Бремен – Гройтер Фюрт 1 (2:0), Байер Леверкузен – Байерн 2 (1:3).

Втора Бундеслига: Бохум – Айнтрахт Брауншвайг X (1:1), 1860 Мюнхен – Херта Берлин 2 (1:2).

Трета Лига: Кемницер – Арминия Билефелд X (1:1), Дармщад – Оснабрюк 2 (0:2), Ханза Рощок – Щутгарт Ам 1 (2:1), Хайденхайм – Вакер Бургхаузен 1 (3:1), Пройсен Мюнстер – Алемания Аахен 1 (3:0), Щутгартер Кикерс – Кикерс Офенбах X (1:1).

Регионална Лига – Север: Хавелсе – Хановер Ам 1 (1:0).

Регионална Лига – Запад: Бохум Ам – Виктория Кьолн 2 (0:2), Шпортфройнде Лоте – Шалке Ам 1 (2:0), Верл – Бергиш Гладбах 1 (3:0).

Регионална Лига – Югозапад: Байерн Алцнау – Елверсбег 1 (2:1), Айнтрахт Трир – Идар-Оберщайн 1 (2:0), Пфюлендорф – Ворматия Вьормс X (1:1).

Регионална Лига – Байерн: Байерн Хоф – Аугсбург Ам 1 (2:1), Бухбах – Айнтрахт Бамберг 1 (2:0), Инголщад Ам – Гройтер Фюрт Ам 1 (2:0), Розенхайм – Исманинг 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Катания – Удинезе 1 (2:0), Болоня – Ювентус 2 (0:2).

Серия Б: Бреша – Бари 1 (2:0), Емполи – Ланчано 1 (3:0), Гросето – Модена X (0:0), Юве Стабия – Асколи 1 (2:0), Новара – Кротоне 1 (2:0), Падова – Про Верчели 1 (2:0), Сасуоло – Читадела 1 (3:0), Специя – Варезе X (1:1), Виченца – Тернана 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Реал Сосиедад – Валядолид 1 (3:0), Хетафе – Атлетик Билбао 1 (2:1), Реал Мадрид – Майорка 1 (3:0), Валенсия – Реал Бетис 1 (3:0).

Сегунда Дивисион: Спортинг Хихон – Барселона Б X (1:1), Рекреативо Уелва – Хирона 1 (2:1), Лас Палмас – Реал Мадрид Б 1 (2:0), Уеска – Виляреал 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Локомотив Пловдив – ЦСКА 2 (1:2), Ботев Враца – Локомотив София X (1:1), Етър – Берое 2 (1:2), Славия – Черно море 1 (2:0), Лудогорец – Пирин Гоце Делчев 1 (3:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.