РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Нейшънал в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А група, Б група и В група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Бетфеър. Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Норич – Съндърланд 1 (2:1), Евертън – Саутхямптън X (1:1), Манчестър Юнайтед – Астън Вила 1 (3:0), Нюкясъл – Суонси 1 (2:1), Уест Бромич Албион – Уотфорд 1 (1:0), Челси – Манчестър Сити X (1:1).

Чемпиъншип: Болтън – Мидълзбро 2 (0:3), Бирмингам – Бърнли 2 (1:2), Блякбърн – Хъдърсфийлд X (1:1), Брентфорд – Бристол Сити 1 (1:0), Кардиф – Куинс Парк Рейнджърс 1 (2:0), Чарлтън – Дарби 2 (1:3), Лийдс – Рединг X (1:1), Престън – Милтън Кийнс Донс 1 (2:0), Родъръм – Нотингам 1 (2:1), Шефилд Уензди – Ипсуич 1 (2:0).

Лига 1: Честърфийлд – Шефилд Юнайтед 2 (1:2), Бъртън – Барнзли 1 (1:0), Колчестър – Питърбро X (1:1), Ковънтри – Милуол X (0:0), Крю – Скънторп 2 (0:2), Донкастър – Уигън 2 (1:3), Флийтууд Таун – Олдъм 1 (1:0), Джилингам – Порт Вейл 1 (2:1), Рочдейл – Блякпул 1 (2:0), Шросбъри – Брадфорд 2 (1:2), Суиндън – Бери X (0:0), Уолсол – Саутенд 1 (2:0).

Лига 2: Мансфийлд – Нотс Каунти 1 (2:1), Акрингтън – Моркамб 1 (3:0), Уимбълдън – Кроули Таун 1 (3:0), Бристол Роувърс – Йоувил 1 (2:0), Кеймбридж Юнайтед – Карлайл X (1:1), Екзитър – Нортхямптън X (1:1), Хартлипул – Йорк 1 (2:1), Лейтън Ориент – Дагенам & Редбридж 1 (3:0), Оксфорд Юнайтед – Лутън 1 (3:0), Портсмут – Плимут 1 (2:0), Стивънидж – Нюпорт X (1:1), Уикъмб – Барнет 1 (2:0).

Нейшънал Лига: Олдършот – Боръм Ууд X (1:1), Бромли – Торки 1 (1:0), Челтнъм – Халифакс 1 (3:0), Честър – Уелинг 1 (2:0), Дувър – Гримзби X (1:1), Ийстли – Олтринкам 1 (3:1), Форест Грийн – Уокинг 1 (3:0), Гейтсхед – Брейнтрий 2 (1:2), Кидърминстър – Бароу X (1:1), Макълсфийлд – Гайзли 1 (2:0), Саутпорт – Линкълн Сити X (1:1), Транмиър – Рексъм 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Аугсбург – Щутгарт 1 (1:0), Байер Леверкузен – Айнтрахт Франкфурт 1 (3:0), Дармщад – Инголщад X (1:1), Хофенхайм – Херта Берлин X (1:1), Вердер Бремен – Волфсбург X (1:1), Байерн – Шалке 1 (3:0).

Втора Бундеслига: Карлсруе – Нюрнберг 2 (0:1), Санкт Паули – Бохум X (1:1).

Трета Лига: Кемницер – Вердер Бремен Ам 1 (3:0), Енерги Котбус – Зоненхоф X (1:1), Ханза Рощок – Щутгарт Ам 1 (2:0), Холщайн Кил – Пройсен Мюнстер 1 (3:1), Магдебург – Динамо Дрезден X (1:1), Щутгартер Кикерс – Ерфурт 1 (2:0), Оснабрюк – Майнц Ам 1 (2:0).

Регионална Лига – Север: Волфсбург Ам – Люнебургер Ханза 1 (3:0), Хамбургер Ам – Хавелсе 1 (2:1).

Регионална Лига – Североизток: Карл Цайс Йена – Херта Берлин Ам 1 (2:0), Шьонберг – Нойстерлиц X (1:1), Виктория Берлин – Люкенвалде 1 (3:0).

Регионална Лига – Запад: Фортуна Дюселдорф Ам – Ален 1 (2:1), Вегберг-Беек – Оберхаузен 2 (0:3), Рьодингхаузен – Кьолн Ам 1 (2:1), Велберт – Шалке Ам X (1:1), Верл – Шпортфройнде Лоте 2 (1:3), Ватеншайд – Край 1 (3:0).

Регионална Лига – Югозапад: Кайзерслаутерн Ам – Хомбург X (1:1), Валдхоф Майнхайм – Фрайбург Ам 1 (3:0), Некарелц – Саарбрюкен 2 (0:3), Шпилберг – Пирмасенс X (1:1), Саар Саарбрюкен – Щайнбах 2 (0:3), Астория Валдорф – Балингер X (1:1).

Регионална Лига – Байерн: Вакер Бургхаузен – Ян Регенсбург X (1:1), 1860 Мюнхен Ам – Амберг 1 (2:0), Рейн ам Лех – Швайнфурт 2 (0:1), Оберфтанкен Байройт – Илертисен X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Болоня – Торино X (1:1), Карпи – Дженоа X (0:0), Интер – Наполи 2 (1:2).

Серия Б: Бари – Комо 1 (3:1), Каляри – Бреша 1 (2:0), Виртус Ентела – Модена 1 (2:0), Латина – Ланчано 1 (2:1), Новара – Ливорно 1 (2:0), Перуджа – Авелино 1 (1:0), Про Верчели – Салернитана 1 (2:1), Трапани – Асколи Пикио 1 (2:0), Виченца – Тернана 1 (2:1).

Лига Про, група А: Кунео – Фералпи Сало X (0:0), Алесандрия – Мантова 1 (3:0), Басано Виртус – Лумецане 1 (2:0), Про Пиаченца – Ренате 1 (1:0), Джана Ерминио – Кремонезе 1 (2:1).

Лига Про, група Б: Савона – Лупа Рома 1 (2:1), Карарезе – Макератезе X (0:0), Арецо – Пистойезе 1 (2:0), Сантарканджело – Римини 1 (3:1).

Лига Про, група С: Фиделис Андрия – Катандзаро X (1:1), Лупа Кастели Романа – Мартина Франка 2 (0:2), Иския Изолаверде – Юве Стабия 2 (0:2), Паджанезе – Матера X (0:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Хетафе – Реал Мадрид 2 (0:3), Лас Палмас – Спортинг Хихон 1 (2:0), Ейбар – Реал Сосиедад X (1:1), Селта Виго – Бетис 1 (3:1).

Сегунда Дивисион: Атлетик Билбао Б – Мирандес X (0:0), Елче – Луго 1 (2:0), Хирона – Алавес 1 (3:1), Нумансия – Лагостера 1 (3:0), Валядолид – Сарагоса 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Ботев Пловдив – Монтана 1 (2:0), Берое – Локомотив Пловдив 1 (2:0).

Б група: Дунав Русе – Банско 1 (2:0), Септември Симитли – Нефтохимик Бургас 2 (1:2), Лудогорец II – Поморие 2 (0:2), Спартак Плевен – Ботев Гълъбово 1 (2:1), Пирин Разлог – Оборище X (1:1), Добруджа – Локомотив Мездра 1 (1:0), Литекс II – Созопол 2 (1:2).

Североизточна В група: Ботев Нови пазар – Калиакра 2 (0:2), Бенковски Бяла – Шумен 1 (2:1).

Югоизточна В група: Спартак Пловдив – Евроколеж 2 (1:3), Розова долина – Миньор Раднево 1 (2:0), Загорец – Гигант Съединение 1 (2:0), Свиленград – Димитровград 2 (1:2), Марица Пловдив – Раковски 1 (2:1), Борислав Първомай – Несебър 2 (0:2).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.