РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 122 мача от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1 и Лига 2 в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Ла Лига и ла Лига 2 в Испания, Първа Лига, Втора Лига и трета Лига в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Бетфеър. Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Челси – Лестър 1 (2:0), Арсенал – Суонси 1 (3:0), Борнемут – Хъл Сити 1 (3:1), Манчестър Сити – Евертън 1 (2:0), Сток Сити – Съндърланд 1 (3:1), Уест Бромич Албион – Тотнъм 2 (0:2), Кристъл Палас – Уест Хям 1 (2:1).

Чемпиъншип: Барнзли – Фулъм X (1:1), Блякбърн – Ипсуич 2 (1:2), Брайтън – Престън 1 (3:0), Дарби – Лийдс 1 (2:0), Нюкясъл – Брентфорд 1 (3:0), Норич – Родъръм 1 (3:0), Куинс Парк Рейнджърс – Рединг 1 (1:0), Уигън – Бъртън Албион 1 (2:1), Астън Вила – Улвс 1 (2:1).

Лига 1: Уимбълдън – Суиндън 1 (2:1), Болтън – Олдъм 1 (3:1), Бристол Роувърс – Джилингам 1 (2:0), Чарлтън – Ковънтри 1 (2:1), Флийтууд Таун – Питърбро X (1:1), Нортхямптън – Милуол X (0:0), Оксфорд Юнайтед – Брадфорд 2 (1:2), Рочдейл – Бери 1 (2:1), Скънторп – Милтън Кийнс Донс 1 (1:0), Шефилд Юнайтед – Порт Вейл 1 (3:1), Саутенд – Честърфийлд 1 (1:0), Уолсол – Шрусбъри 1 (2:1).

Лига 2: Акрингтън – Блякпул X (1:1), Барнет – Ексетър 1 (1:0), Кеймбридж Юнайтед – Гримзби X (1:1), Карлайл – Хартлипул 1 (3:0), Челтнъм – Кроули Таун 1 (2:1), Донкастър – Колчестър 1 (3:1), Лейтън Ориент – Лутън X (1:1), Мансфийлд – Уикъмб 1 (2:1), Моркамб – Стивънидж X (1:1), Нотс Каунти – Крю 1 (2:1), Плимут – Портсмут 2 (1:2), Йоувил – Нюпорт X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: ФК Кьолн – Инголщад 1 (3:1), Аугсбург – Шалке 2 (1:2), Борусия Мьонхенгладбах – Хамбургер 1 (3:1), Айнтрахт Франкфурт – Байерн 2 (0:3), Хофенхайм – Фрайбург 1 (2:1), Вердер Бремен – Байер Леверкузен 2 (1:3).

Втора Бундеслига: Гройтер Фюрт – Хайденхайм 1 (2:1), Динамо Дрезден – Щутгарт 2 (0:2).

Трета Лига: Аален – Шпортфройнде Лоте 1 (1:0), Ерфурт – Магдебург X (1:1), Халешер – Цвикау 1 (3:1), Ханза Рощок – Оснабрюк 1 (2:1), Холщайн Кил – Вердер Бремен II 1 (3:0), Пройсен Мюнстер – Веен 1 (1:0), Ян Регенсбург – Дуисбург 2 (1:2).

Регионална Лига Север: Лупо-Мартини Волфсбург – Германия Егесторф-Лангредер 1 (3:1).

Регионална Лига Североизток: Люкенвалде – Карл Цайс Йена 2 (0:3).

Регионална Лига Запад: Бонер – Шпрьокхьовел 1 (2:0), Рьодингхаузен – Шалке II 1 (2:1), РВ Есен – ФК Кьолн II 1 (3:0), Виктория Кьолн – Ватеншайд 1 (2:0), Вуперталер – Оберхаузен X (1:1).

Регионална Лига Югозапад: Елверсберг – Саарбрюкен 1 (2:1), Хесен Касел – Кикерс Офенбах 2 (1:2), Валдхоф Майнхайм – Пирмасенс 1 (3:0), Щутгартер Кикерс – Тевтония Ватценборн-Щайнберг 1 (3:0), Щайнбах – Щутгарт II 1 (2:0), Улм – Кобленц 1 (2:1).

Регионална Лига Байерн: Байерн Хоф – Аугсбург II 2 (1:2), Вакер Бургхаузен – 1860 Мюнхен II X (1:1), Илертисен – Гархинг 1 (2:0), Нюрнберг II – Меминген 1 (2:0), Шалдинг-Хейнинг – Байерн II 2 (1:3), Швайнфурт – Гройтер Фюрт II 1 (2:0), Зелингенпортен – Розенхайм 1 (1:0), Унтерхахинг – Инголщад II 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Наполи – Рома 1 (2:0), Пескара – Сампдория 1 (2:1), Ювентус – Удинезе 1 (3:0).

Серия Б: Асколи Пикио – Верона 2 (1:3), Авелино – Специя 2 (0:1), Бреша – Салернитана 1 (2:1), Карпи – Латина 1 (3:0), Виртус Ентела – Беневенто 1 (2:1), Перуджа – Читадела 1 (3:1), Пиза – Виченца 1 (2:1).

Лига Про, група Б: Лумецане – Модена 1 (2:1), Самбенедетезе – Судтирол 1 (2:0), Албинолефе – Фералпи Сало 2 (1:2), Фано – Анкона X (0:0), Венеция – Терамо 1 (2:0), Губио – Макератезе 1 (3:0), Порденоне – Сантарканджело 1 (3:1), Форли – Парма 2 (0:2), Мантова – Басано Виртус X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Ла Лига: Леганес – Севиля 2 (1:2), Барселона – Депортиво Ла Коруня 1 (3:0), Атлетико Мадрид – Гранада 1 (3:0), Реал Бетис – Реал Мадрид 2 (0:3).

Ла Лига 2: Луго – Хетафе 1 (1:0), Алкоркон – Алмерия 1 (2:1), Хирона – Реал Овиедо 1 (3:1), Уеска – Мирандес 1 (2:1), Леванте – Майорка 1 (3:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Първа Лига: ЦСКА София – Левски X (1:1), Нефтохимик Бургас – Славия X (0:0).

Втора Лига: Банско – Лудогорец II 2 (1:2), Левски Карлово – Несебър 2 (0:2), Оборище – Царско село 2 (0:1), Спартак Плевен – Созопол X (1:1).

Североизточна Трета Лига: Септември Тервел – Суворово 1 (2:0), Доростол – Светкавица Търговище X (1:1), Ботев Нови пазар – Спартак Варна 2 (0:2), Добруджа – Калиакра 1 (2:1).

Югоизточна Трета Лига: Карнобат – Верея II 1 (2:0), Ураган Бояджик – Евроколеж X (0:0), Розова долина – Асеновец 1 (2:0), Атлетик Куклен – Димитровград X (1:1), Свиленград – Загорец 2 (1:2), Елхово – Борислав Първомай 2 (0:2), Миньор Раднево – Марица Пловдив 2 (1:2), Любимец – Раковски 2 (0:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.