Прогнози за събота, 15 март 2014 година

0
36

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Конфърънс в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига и Регионалните Лиги в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

[sociallocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Хъл Сити – Манчестър Сити 2 (0:3), Евертън – Кардиф 1 (3:0), Фулъм – Нюкясъл X (1:1), Саутхямптън – Норич 1 (3:1), Сток Сити – Уест Хям 1 (2:1), Съндърланд – Кристъл Палас 1 (2:1), Суонси – Уест Бромич Албион 1 (2:0), Астън Вила – Челси 2 (0:2).

Чемпиъншип: Болтън – Брайтън X (1:1), Борнемут – Мидълзбро 1 (2:1), Бърнли – Лийдс 1 (3:1), Хъдърсфийлд – Блякбърн 1 (1:0), Ипсуич – Уигън X (0:0), Лестър – Блякпул 1 (3:0), Милуол – Чарлтън 1 (2:1), Нотингам – Донкастър 1 (2:0), Куинс Парк Рейнджърс – Йоувил 1 (2:0), Рединг – Дарби X (1:1), Шефилд Уензди – Бирмингам 1 (2:1), Уотфорд – Барнзли 1 (2:0).

Лига 1: Лейтън Ориент – Брентфорд X (1:1), Брадфорд – Джилингам 1 (2:1), Бристол Сити – Суиндън 1 (2:1), Карлайл – Стивънидж X (1:1), Кроули – Колчестър X (0:0), Крю – Олдъм X (1:1), Милтън Кийнс Донс – Питърбро 1 (2:1), Родъръм – Уолсол 1 (2:0), Транмиър – Нотс Каунти 1 (2:1), Уулвс – Шросбъри 1 (3:0).

Лига 2: Бъртън Албион – Уимбълдън 1 (3:1), Челтнъм – Торки 1 (2:0), Честърфийлд – Оксфорд Юнайтед 1 (3:1), Дагенам & Редбридж – Моркамб X (1:1), Флийтууд – Портсмут 1 (2:0), Хартлипул – Бристол Роувърс 1 (2:1), Нортхямптън – Мансфийлд 1 (1:0), Плимут – Скънторп X (1:1), Рочдейл – Акрингтън 1 (3:0), Саутенд – Бери 1 (2:1), Йорк – Уикъмб 1 (2:1).

Конфърънс Премиър: Олдършот – Нънийтън 1 (2:1), Кеймбридж Юнайтед – Дартфорд 1 (3:0), Честър – Олфритън 1 (2:0), Гримзби – Рексъм 1 (2:0), Херефорд – Хайд 1 (3:0), Кидърминстър – Барнет 1 (2:1), Линкълн – Брейнтрий X (1:1), Солзбъри – Гейтсхед X (0:0), Саутпорт – Макълсфийлд 2 (1:2), Тамуърт – Форсет Грийн 2 (0:2), Уелинг – Халифакс X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Айнтрахт Брауншвайг – Волфсбург 2 (0:2), Борусия Дортмунд – Борусия Мьонхенгладбах 1 (3:0), Херта Берлин – Хановер 1 (3:1), Хофенхайм – Майнц 1 (2:1), Вердер Бремен – Щутгарт X (1:1), Байерн – Байер Леверкузен 1 (3:0).

Втора Бундеслига: Ерцгебирге Ауе – 1860 Мюнхен X (1:1), Енерги Котбус – Карлсруе 1 (1:0).

Трета Лига: Вакер Бургхаузен – Унтерхахинг 1 (1:0), Дуисбург – Холщайн Кил 1 (2:1), Ерфурт – Щутгарт Ам 1 (2:0), Халешер – Ян Регенсбург 1 (2:1), Ханза Рощок – Дармщадт X (1:1), Пройсен Мюнстер – Хайденхайм 2 (1:2), Саарбрюкен – Борусия Дортмунд Ам 1 (2:1), Щутгартер Кикерс – Кемницер 1 (2:0), Веен – Елверсберг 1 (2:1).

Регионална Лига – Север: Хамбургер Ам – Мепен 2 (0:1), Санкт Паули Ам – Реден X (1:1), Хавелсе – Виктория Хамбург 1 (3:0), Волфсбург Ам – Олденбург 1 (3:0).

Регионална Лига – Североизток: Оптик Ратенов – Виктория Берлин 2 (1:2), Нойстерлиц – Вакер Нордхаузен 1 (2:0), Унион Берлин Ам – Херта Берлин Ам 1 (2:0).

Регионална Лига – Запад: Борусия Мьонхенгладбах Ам – Оберхаузен X (0:0), Липщад – Шалке Ам 2 (0:2), Шпортфройнде Лоте – Юрдинген 1 (3:0), Верл – Фортуна Кьолн 2 (1:2), Виктория Кьолн – Байер Леверкузен Ам 1 (3:1).

Регионална Лига – Югозапад: Баунатал – Фрайбург Ам 2 (0:3), Валдхоф Майнхайм – Хомбург X (1:1), Пфюлендорф – Кайзерслаутерн Ам 2 (0:2), Ворматия Вьормс – Некарелц X (1:1), Цвайбрюкен – Майнц Ам X (1:1).

Регионална Лига – Байерн: Зелингенпортен – Гройтер Фюрт Ам 2 (1:2), Аугсбург Ам – 1860 Мюнхен Ам 1 (2:1), Байерн Хоф – Айнтрахт Бамберг 1 (1:0), Илертисен – Нюрнберг Ам X (1:1), Рейн ам Лех – Инголщад Ам 2 (0:2), 1860 Розенхайм – Вюрцбургер Кикерс 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Верона – Интер 2 (1:2).

Серия Б: Бари – Авелино 1 (1:0), Читадела – Карпи X (1:1), Юве Стабия – Тернана 2 (1:2), Ланчано – Новара 1 (2:1), Латина – Трапани 1 (1:0), Модена – Емполи X (0:0), Палермо – Бреша 1 (3:0), Реджина – Кротоне X (1:1), Варезе – Падова 1 (2:0), Сиена – Чезена 1 (2:1).

Лига Про 2Б: Кастел Ригоне – Ишия Изолаверде 1 (1:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Леванте – Селта Виго X (0:0), Райо Валекано – Алмерия 1 (2:0), Малага – Реал Мадрид 2 (0:3), Атлетико Мадрид – Еспаньол 1 (3:0).

Сегунда Дивисион: Алавес – Мирандес 1 (2:1), Реал Хаен – Спортинг Хихон 2 (1:2), Рекреативо Уелва – Реал Мадрид Б X (1:1), Депортиво Ла Коруня – Барселона Б 1 (2:0), Лас Палмас – Сабадел 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: ЦСКА – Левски 2 (0:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/sociallocker]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.