Прогнози за събота, 14 октомври 2017 година

0
68

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 129 мача от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1 и Лига 2 в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Серия C в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания, Първа Лига, Втора Лига и Трета Лига в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

РЕКЛАМА

Кликнете тук, регистрирайте се и вземете до 200 лева начален бонус, подарък за Вас от сайта Букмейкър!

Ако сме ви помогнали да спечелите, може да ни изпратите сума по свой избор чрез Pay Pal, за да ни помогнете да поддържаме сайта.

[tabbed_content]
[handlers]
[handle to=”tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=”tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=”tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=”tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=”tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=”tab_1″]Висша Лига: Ливърпул – Манчестър Юнайтед 2 (1:3), Бърнли – Уест Хям 1 (1:0), Кристъл Палас – Челси 2 (0:5), Манчестър Сити – Сток Сити 1 (3:1), Суонси – Хъдърсфийлд 1 (2:0), Тотнъм – Борнемут 1 (3:1), Уотфорд – Арсенал 2 (1:4).

Чемпиъншип: Барнзли – Мидълзбро 1 (2:1), Болтън – Шефилд Уензди 2 (1:3), Брентфорд – Милуол 1 (2:1), Фулъм – Престън 1 (1:0), Лийдс – Рединг 2 (0:2), Норич – Хъл Сити 2 (0:2), Шефилд Юнайтед – Ипсуич 2 (1:2), Съндърланд – Куинс Парк Рейнджърс 1 (2:0), Улвс – Астън Вила 2 (0:2).

Лига 1: Бристол Роувърс – Оксфорд Юнайтед 1 (2:1), Бери – Брадфорд X (1:1), Чарлтън – Донкастър 2 (0:1), Флийтууд Таун – Рочдейл 1 (2:0), Нортхямптън – Уимбълдън 2 (0:2), Олдъм – Блякбърн 2 (0:1), Питърбро – Джилингам 1 (3:1), Плимут – Шрюсбъри 2 (0:2), Портсмут – Милтън Кийнс Донс 1 (2:0), Родъръм – Скънторп 2 (1:2), Уолсол – Блякпул 1 (2:1), Уигън – Саутенд X (1:1).

Лига 2: Акрингтън Стенли – Ковънтри 2 (0:3), Честърфийлд – Моркамб 2 (1:2), Колчестър – Карлайл 1 (2:1), Форест Грийн – Нюпорт 2 (0:3), Гримзби Таун – Кроули Таун 2 (1:2), Линкълн Сити – Кеймбридж Юнайтед X (0:0), Лутън – Стивънидж 2 (0:2), Мансфийлд – Суиндън 1 (2:1), Нотс Каунти – Барнет 2 (0:1), Порт Вейл – Челтнъм 1 (2:1), Уикъмб – Ексетър 1 (2:0), Йоувил – Крю 2 (0:1).[/tab]
[tab name=”tab_2″]Първа Бундеслига: Майнц – Хамбургер 2 (0:1), Байерн – Фрайбург 1 (5:0), Хановер – Айнтрахт Франкфурт 1 (2:0), Херта Берлин – Шалке 1 (2:0), Хофенхайм – Аугсбург 1 (1:0), Борусия Дортмунд – РБ Лайпциг 1 (3:0).

Втора Бундеслига: Арминия Билефелд – Фортуна Дюселдорф 1 (2:1), Бохум – Зандхаузен X (0:0), Динамо Дрезден – Инголщад X (1:1).

Трета Лига: Аален – Цвикау 2 (0:2), Кемницер – Шпортфройнде Лоте X (1:1), Карл Цайс Йена – Ханза Рощок 1 (2:1), Карлсруе – Вюрцбургер Кикерс 2 (0:1), Падерборн – Вердер Бремен II 1 (3:0), Унтерхахинг – Пройсен Мюнстер 2 (0:1), Веен – Мепен 1 (3:1).

Регионална Лига Север: Вайше Фленсбург – Борусия Хилдесхайм 1 (3:0), Айнтрахт Брауншвайг II – Йедело 2 (0:2), Реден – Волфсбург II 2 (0:1).

Регионална Лига Североизток: Алтглинике – Вакер Нордхаузен 2 (0:1), Ауербах – Херта Берлин II X (0:0).

Регионална Лига Запад: Юрдинген – Ерндтебрюк X (1:1), Ватеншайд – Верл 2 (0:2), Вуперталер – Фортуна Дюселдорф II 1 (2:0), Вайденбрюк – Борусия Дортмунд II 2 (1:2).

Регионална Лига Югозапад: Елверсберг – Щутгартер Кикерс X (1:1), Рьохлинг Вьолклинген – Фрайбург II 2 (0:3), Щайнбах – Ворматия Вьормс 1 (2:0), Улм – ФСВ Франкфурт 1 (2:1).

Регионална Лига Байерн: Айхщад – Зелингенпортен 2 (0:2), Пипинсрид – Илертисен 1 (2:0), Швайнфурт – Инголщад II 1 (3:0), Байройт – Бухбах 1 (2:0), Унтерфьоринг – Гархинг 2 (0:2).[/tab]
[tab name=”tab_3″]Серия А: Ювентус – Лацио 1 (2:0), Рома – Наполи 1 (2:0).

Серия Б: Асколи – Венеция 2 (0:1), Бреша – Новара X (1:1), Карпи – Чезена 1 (2:0), Читадела – Кремонезе 1 (2:1), Фрозиноне – Палермо 1 (2:0), Парма – Пескара 1 (1:0), Про Верчели – Бари 2 (1:2), Тернана – Специя X (0:0).

Серия C, група Б: Терамо – Падова 2 (0:2).

Сeрия C, група C: Лече – Акрагас 1 (3:1), Паджанезе – Виртус Франкавила X (0:0), Сикула Леонцио – Юве Стабия 1 (2:1), Бишелие – Ренде X (0:0), Фонди – Трапани 2 (0:3), Реджина – Фиделис Андрия X (0:0), Касертана – Монополи 1 (2:1), Катандзаро – Матера X (0:0), Сиракуза – Катания X (1:1).[/tab]
[tab name=”tab_4″]Ла Лига: Атлетик Билбао – Севиля X (1:1), Хетафе – Реал Мадрид 2 (1:5), Алавес – Реал Сосиедад 1 (2:0), Атлетико Мадрид – Барселона 2 (0:2).

Ла Лига 2: Кадис – Културал Леонеса X (1:1), Барселона Б – Ла Хоя Лорка 1 (2:1), Гранада – Реал Овиедо 2 (0:1), Тенерифе – Нумансия 1 (2:0).[/tab]
[tab name=”tab_5″]Първа Лига: Славия – Дунав Русе 1 (2:0), Черно море – Лудогорец 2 (0:1).

Втора Лига: Ботев Враца – Ботев Гълъбово 1 (2:0), Оборище – Созопол X (1:1), Локомотив София – Литекс 1 (2:1), Нефтохимик – Поморие 2 (1:2), Черноморец Балчик – Несебър 1 (1:0).

Североизточна Трета Лига: Ботев Нови пазар – Светкавица Търговище X (0:0), Добруджа – Бенковски Бяла 1 (2:0), Септември Тервел – Хитрино 1 (2:1).

Югозападна Трета Лига: Марек – Ботев Ихтиман 1 (2:0), Сливнишки герой – Септември Симитли 2 (1:2), Банско – Пирин Гоце Делчев 1 (2:0), Балкан Ботевград – Рилски спортист 2 (1:2), Хебър – ЦСКА 1948 X (1:1), Миньор Перник – Свобода Пещера 1 (2:0), Чавдар Етрополе – Беласица 1 (1:0), Пирин Разлог – Вихрен 2 (0:2), Германея – Елин Пелин 2 (1:3).

Югоизточна Трета Лига: Миньор Раднево – Тунджа Ягода 1 (3:0), Загорец – Свиленград 1 (3:0), Сокол Марково – Асеновец 1 (2:1), Атлетик Куклен – Борислав Първомай 2 (0:2), Розова долина – Ямбол 1915 2 (1:2), Гигант Съединение – Раковски 2011 2 (0:2), Димитровград – Карнобат X (1:1), Евроколеж – Арда Кърджали 2 (0:2).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content]

Реклами
РЕКЛАМА

Вашият коментар