РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от евроквалификации, световни квалификации, приятелски мачове, Лига 1, Лига 2 и Нейшънал Лига в Англия, Регионални Лиги в Германия, Серия Б и Лига Про в Италия, Сегунда Дивисион в Испания и В група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Евроквалификации[/handle]
[handle to=“tab_2″]Световни квалификации[/handle]
[handle to=“tab_3″]Приятелски мачове[/handle]
[handle to=“tab_4″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_5″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_6″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_7″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_8″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Плейофи: Украйна – Словения 1 (2:0), Швеция – Дания 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Зона Африка: Етиопия – Конго X (1:1), Танзания – Алжир 2 (0:3), Ботсвана – Мали 2 (0:2), Чад – Египет 2 (0:3), Габон – Мозамбик 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Национални отбори: Хонг Конг – Макау 1 (3:0), Русия – Португалия 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Лига 1: Рочдейл – Уигън X (1:1), Барнзли – Порт Вейл X (1:1), Блякпул – Донкастър X (0:0), Брадфорд – Крю 1 (3:0), Честърфийлд – Олдъм 1 (2:1), Колчестър – Ковънтри X (1:1), Джилингам – Бери 1 (2:1), Питърбро – Флийтууд 1 (2:0), Шефилд Юнайтед – Саутенд 1 (3:1), Суиндън – Скънторп 2 (1:2).

Лига 2: Акрингтън Стенли – Нюпорт Каунти 1 (3:1), Бристол Роувърс – Карлайл 1 (2:0), Екзитър – Кроули 1 (2:1), Лутън – Барнет 1 (1:0), Нортхямптън – Мансфийлд 1 (2:1), Оксфорд Юнайтед – Кембридж Юнайтед 1 (3:0), Йоувил – Стивънидж X (1:1), Йорк – Плимут 2 (1:2).

Нейшънал Лига: Бромли – Олтринкам 1 (3:1), Бароу – Торки 1 (2:1), Боръм Ууд – Честър 2 (1:2), Форест Грийн – Дувър Атлетик 1 (2:1), Гримзби – Уелинг 1 (3:0), Гизли – Ийстлий 2 (0:2), Халифакс – Брейнтрий 2 (1:2), Кидърминстър – Олдършот 2 (0:1), Линкълн Сити – Транмиър X (0:0), Саутпорт – Челтнъм 2 (0:2), Уокинг – Макълсфийлд X (1:1), Рексъм – Гейтсхед 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Регионална Лига – Север: Хановер Ам – Реден X (1:1).

Регионална Лига – Запад: Ален – Виктория Кьолн 2 (0:2), Алемания Аахен – Верл 1 (3:1), Борусия Мьонхенгладбах Ам – Шпортфройнде Лоте X (1:1), Борусия Дортмунд Ам – Вегберг-Беек 1 (3:0), Кьолн Ам – Ерндтебрюк 1 (3:0), Вайденбрюк – Ватеншайд X (1:1).

Регионална Лига – Югозапад: Саар Саарбрюкен – Саарбрюкен 2 (0:3).

Регионална Лига – Байерн: Аугсбург Ам – Нюрнберг Ам X (1:1), Бухбах – Вакер Бургхаузен 2 (0:1), Илертисен – Меминген 1 (3:1), 1860 Мюнхен Ам – Шалдинг-Хейнинг 1 (3:0), Швайнфурт – Виктория Ашафенбург 1 (1:0), Унитерхахинг – Рейн ам Лех 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_6″]Серия B: Ливорно – Виченца 1 (2:1), Модена – Про Верчели 1 (3:1).

Лига Про, група A: Про Патрия – Реджана 2 (0:3), Кунео – Про Пиаченца 1 (2:0), Павия – Басано Виртус 1 (2:1), Судтирол – Ренате 1 (2:0), Фералпи Сало – Лумецане 1 (2:0).

Лига Про, група B: Анкона – Тутокуойо 1 (2:1), Л`Акуила – Терамо 1 (1:0), Карарезе – Римини 1 (2:0), Прато – Макератезе X (0:0), Сантарканджело – Лупа Рома 1 (3:0), Чита ди Понтедера – Пистойезе 1 (2:0).

Лига Про, група C: Лупа Кастели Романи – Катандзаро X (1:1), Фиделис Андрия – Мелфи 1 (2:0), Фоджа – Монополи 1 (3:0), Паджанезе – Иския Изолаверде 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_7″]Сегунда Дивисион: Алавес – Хирона 1 (2:1), Албасете Баломпи – Тенерифе 1 (2:1), Леганес – Акоркон 1 (2:1), Мирандес – Атлетик Билбао Б 1 (1:0), Луго – Елче 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_8″]Югоизточна В група: Гигант Съединение – Левски Карлово 1 (2:0), Черноморец Бургас – Миньор Раднево 1 (2:1), Димитровград – Ураган Бояджик 1 (2:0), Евроколеж Пловдив – Асеновец X (1:1), Раковски – Сливен 1 (2:1), Несебър – Розова долина 1 (2:1), Борислав Първомай – Загорец 2 (0:2), Марица Пловдив – Карнобат 2 (1:2), Спартак Пловдив – Свиленград 1 (2:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.