РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Нейшънал Лига в Англия, Първа Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А и Серия Б в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А група, Б група и В група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Бетфеър. Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Чемпиъншип, плейоф, първи полуфинал: Дарби Каунти – Хъл Сити 1 (2:1).

Лига 1, плейоф, първи полуфинал: Барнзли – Уолсол X (1:1).

Лига 2, плейоф, първи полуфинал: Уимбълдън – Акрингтън Стенли 1 (2:1).

Нейшънал Лига – Север, плейоф, финал: Норт Ферибай – Фелд 1 (2:0).

Нейшънал Лига – Юг, плейоф, финал: Ебсфлийт – Мейдстън X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Аугсбург – Хамбургер 1 (2:0), Байер Леверкузен – Инголщад 1 (3:1), Байерн – Хановер 1 (3:0), Дармщад – Борусия Мьонхенгладбах 2 (0:2), Борусия Дортмунд – Кьолн 1 (3:0), Хофенхайм – Шалке 2 (0:1), Майнц – Херта Берлин 1 (2:1), Вердер Бремен – Айнтрахт Франкфурт 1 (2:0), Волфсбург – Щутгарт X (1:1).

Трета Лига: Аален – Вердер Бремен Ам 2 (1:2), Ерцгебирге Ауе – Пройсен Мюнстер 1 (2:0), Динамо Дрезден – Зоненхоф 1 (3:1), Енерги Котбус – Майнц Ам 1 (3:0), Ханза Рощок – Халешер 1 (1:0), Холщайн Кил – Ерфурт 1 (3:1), Магдебург – Вюрцбургер Кикерс 1 (2:0), Щутгартер Кикерс – Кемницер 1 (1:0), Оснабрюк – Фортуна Кьолн 1 (2:0), Веен Висбаден – Щутгарт Ам 1 (3:0).

Регионална Лига – Север: Айнтрахт Брауншвайг Ам – Реден X (1:1), Дрохтерсен/Асел – Госларер 1 (2:1), Хамбургер Ам – Олденбург 2 (0:1), Хановер Ам – Санкт Паули Ам 1 (2:1).

Регионална Лига – Запад: Рот-Вайс Ален – Шпортфройнде Лоте 2 (1:2), Алемания Аахен – Виктория Кьолн X (1:1), Борусия Дортмунд Ам – Велберт 1 (2:0), Кьолн Ам – Ватеншайд 1 (2:0), Край – Рот-Вайс Есен 2 (0:3), Рьодингхаузен – Ерндтебрюк 1 (2:0), Шалке Ам – Верл 1 (3:1), Вайденбрюк – Вегберг-Беек 1 (3:0).

Регионална Лига – Югозапад: Елверсберг – Валдхоф Майнхайм X (1:1), Фрайбург Ам – Кайзерслаутерн Ам 1 (2:1), Хесен Касел – Саарбрюкен 1 (2:1), Кикерс Офенбах – Балингер X (1:1), Пирмасенс – Айнтрахт Трир X (0:0), Шпилберг – Хофенхайм Ам 2 (0:3), Щайнбах – Астория Валдорф 1 (3:1), Саар Саарбрюкен – Хомбург 2 (0:3), Ворматия Вьормс – Некарелц 1 (3:0).

Регионална Лига – Байерн: Виктория Ашафенбург – Унтерхахинг X (0:0), Байерн Ам – Аугсбург Ам 1 (3:1), Меминген – Швайнфурт X (1:1), Рейн ам Лех – Обефранкен Байройт X (0:0), Шалдинг-Хейнинг – Амберг 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Ювентус – Сампдория 1 (3:0), Милан – Рома 2 (1:2), Наполи – Фрозиноне 1 (3:0), Сасуоло – Интер 1 (3:1).

Серия Б: Асколи Пикио – Ливорно 1 (2:1), Бреша – Бари 2 (1:3), Каляри – Салернитана 1 (2:1), Чезена – Новара 1 (1:0), Виртус Ентела – Авелино 1 (3:0), Ланчано – Тернана 1 (3:0), Латина – Виченца 1 (3:0), Модена – Пескара X (1:1), Трапани – Кротоне 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Депортиво Ла Коруня – Реал Мадрид 2 (0:3), Гранада – Барселона 2 (0:3), Атлетик Билбао – Севиля 1 (3:0), Атлетико Мадрид – Селта Виго 1 (3:0).

Сегунда Дивисион: Майорка – Тенерифе 1 (2:1), Нумансия – Сарагоса X (0:0), Реал Овиедо – Мирандес 1 (2:0), Валядолид – Албасете Баломпи 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Черно море – Ботев Пловдив 1 (2:0), Локомотив Пловдив – Монтана 1 (3:0).

Б група: Септември Симитли – Поморие 2 (0:3), Литекс II – Оборище Панагюрище 1 (2:1), Спартак Плевен – Локомотив Мездра 1 (2:1), Пирин Разлог – Дунав Русе 2 (1:2), Созопол – Ботев Гълъбово 1 (2:0).

Югозападна В група, София 2010 – Септември София 2 (1:2).

Югоизточна В група: Миньор Раднево – Черноморец Бургас X (1:1), Ураган Бояджик – Димитровград 2 (1:2), Асеновец – Евроколеж Пловдив X (1:1), Розова долина – Несебър 1 (2:1), Загорец – Борислав Първомай 1 (3:0), Карнобат – Марица Пловдив 2 (1:2), Свиленград – Спартак Пловдив 1 (2:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.