Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Конфърънс в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионални Лиги в Германия, Серия А, Серия B и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А и Б група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

РЕКЛАМА

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Кристъл Палас – Куинс Парк Рейнджърс 1 (3:1), Арсенал – Уест Хям 1 (2:0), Лестър – Хъл Сити 1 (2:1), Съндърланд – Астън Вила 1 (2:1), Уест Бромич Албион – Сток Сити 1 (1:0), Бърнли – Манчестър Сити 2 (0:3).

Чемпиъншип: Мидълзбро – Ипсуич 1 (2:0), Бирмингам – Хъдърсфийлд 1 (2:1), Болтън – Милуол 1 (2:0), Борнемут – Блякпул 1 (3:0), Брентфорд – Кардиф 1 (2:0), Брайтън – Уулвс 1 (2:1), Чарлтън – Блякбърн X (1:1), Лийдс – Нотингам X (1:1), Норич – Дарби 1 (2:1), Родъръм – Уигън X (0:0), Шефилд Уензди – Фулъм 1 (2:0), Уотфорд – Рединг 1 (3:0).

Лига 1: Бристол Сити – Джилингам 1 (3:0), Честърфийлд – Ковънтри 1 (2:0), Колчестър – Кроули Таун 1 (1:0), Донкастър – Питърбро 1 (2:1), Флийтууд Таун – Рочдейл X (1:1), Лейтън Ориент – Йоувил 1 (2:0), Нотс Каунти – Брадфорд X (1:1), Олдъм – Барнзли 1 (2:1), Порт Вейл – Суиндън 2 (1:2), Престън – Крю 1 (3:0), Скънторп – Шефилд Юнайтед 2 (1:2), Уолсол – Милтън Кийнс Донс 2 (1:2).

Лига 2: Бъртън Албион – Акрингтън 1 (2:0), Кеймбридж Юнайтед – Стивънидж X (0:0), Дагенам & Редбридж – Саутенд 2 (1:2), Екзитър – Уимбълдън X (1:1), Мансфийлд – Бери 2 (1:2), Моркамб – Хартлипул 1 (2:0), Нортхямптън – Транмиър 1 (2:1), Оксфорд Юнайтед – Плимут X (1:1), Портсмут – Лутън 1 (2:1), Уикъмб – Шросбъри X (1:1), Йорк – Карлайл 1 (2:0).

Конфърънс Премиър: Олдършот – Саутпорт 1 (2:0), Олтринкам – Рексъм X (1:1), Челси – Гримзби 2 (1:2), Дартфорд – Олфритън X (0:0), Ийстлий – Барнет X (1:1), Форест Грийн – Брейнтрий 1 (2:0), Гейтсхед – Макълсфийлд 1 (1:0), Халифакс – Бристол Роувърс X (1:1), Кидърминстър – Дувър X (1:1), Линкълн – Уелинг 1 (2:1), Нънийтън – Торки 2 (1:2), Телфорд – Уокинг 2 (0:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Аугсбург – Майнц 1 (2:1), Айнтрахт Франкфурт – Падерборн 1 (3:1), Херта Берлин – Шалке X (1:1), Хофенхайм – Хамбургер 1 (2:0), Вердер Бремен – Байерн 2 (0:3), Борусия Дортмунд – Кьолн 1 (3:0).

Втора Бундеслига: Кайзерслаутерн – Нюрнберг 1 (2:0), Санкт Паули – ФСВ Франкфурт 1 (1:0).

Трета Лига: Арминия Билефелд – Ханза Рощок 1 (2:0), Кемницер – Щутгарт Ам 1 (2:0), Дусибург – Унтерхахинг 1 (3:1), Фортуна Кьолн – Борусия Дортмунд Ам 1 (2:1), Халешер – Енерги Котбус X (1:1), Майнц Ам – Динамо Дрезден 2 (1:2), Ян Регенсбург – Ерфурт X (1:1), Зоненхоф – Пройсен Мюнстер 2 (0:1), Оснабрюк – Щутгартер Кикерс X (1:1).

Регионална Лига – Север: Хановер Ам – Санкт Паули Ам X (0:0), Любек – Люнебургер Ханза 1 (2:0).

Регионална Лига – Североизток: Вакер Нордхаузен – Ауербах 1 (3:0).

Регионална Лига – Запад: Кьолн Ам – Край 1 (2:0), Шпортфройнде Лоте – Оберхаузен 1 (2:0), Рот-Вайс Есен – Шалке Ам 1 (3:1), Зиген – Верл X (1:1), Юрдинген – Алемания Аахен 2 (0:3), Ватеншайд – Рьодингхаузен X (1:1), Вайденбрюк – Бохум Ам 1 (2:0).

Регионална Лига – Югозапад: Елверсберг – Айнтрахт Трир 1 (2:0), Хомбург – Пирмасенс 1 (3:1), Ворматия Вьормс – Некарелц 1 (2:0).

Регионална Лига – Байерн: Айнтрахт Бамберг – Меминген X (1:1), Хаймщетен – Вакер Бургхаузен 2 (1:2), Илертисен – Гройтер Фюрт Ам 1 (2:0), Инголщад Ам – Оберфранкен Байройт 1 (2:0), 1860 Мюнхен Ам – Шалдинг 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия A: Палермо – Ювентус 2 (0:2), Каляри – Емполи 1 (2:1).

Серия B: Бари – Варезе 1 (3:0), Бреша – Латина 1 (2:1), Карпи – Пескара 1 (1:0), Читадела – Кротоне 1 (2:1), Фрозиноне – Виртус Ентела 1 (3:1), Ланчано – Авелино 1 (2:1), Перуджа – Про Верчели 1 (3:0), Трапани – Тернана 1 (2:1).

Лига Про, група A: Алесандрия – Албинолефе 1 (3:0), Павия – Порденоне 1 (3:1), Венеция – Кремонезе 1 (2:1), Монца Брианца – Мантова X (1:1).

Лига Про, група B: Лукезе – Форли 1 (2:0), Савона – Про Пиаченца 1 (2:1), Терамо – Пистойезе 1 (3:0), Прато – Чита ди Понтедера 1 (2:1), Сантарканджело – Карарезе X (1:1), Губио – Асколи Пикио 2 (1:2), Спал – Гросето 1 (2:1), Анкона – Сан Марино 1 (3:1).

Лига Про, група C: Иския Изолаверде – Касертана 2 (1:3), Савоя – Катандзаро 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Еспаньол – Атлетико Мадрид 2 (1:2), Ейбар – Барселона 2 (0:3), Райо Валекано – Гранада 1 (2:1), Селта Виго – Атлетик Билбао 1 (1:0).

Сегунда Дивисион: Осасуна – Алкоркон 1 (2:1), Алавес – Майорка 1 (1:0), Леганес – Спортинг Хихон X (1:1), Сабадел – Лагостера 1 (2:1), Сарагоса – Луго 1 (3:1), Рекреативо Уелва – Тенерифе X (1:1), Валядолид – Нумансия 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Славия – Лудогорец 2 (0:2), Левски – Марек 1 (3:0).

Б група: Созопол – Локомотив Горна Оряховица 2 (1:2), Локомотив Мездра – Пирин Благоевград 2 (1:2), Бургас – Верея Стара Загора 1 (2:0), Монтана – Банско 1 (2:1), Септември Симитли – Добруджа X (1:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.