Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Купа на ФА, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2, Конфърънс в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия B и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

РЕКЛАМА

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Купа на Англия: Уест Бромич Албион – Уест Хям X (1:1), Блякбърн – Сток Сити 2 (1:2), Дарби – Рединг 1 (2:0), Кристъл Палас – Ливърпул 2 (1:2).

Чемпиъншип: Блякпул – Нотингам 2 (0:2), Болтън – Уотфорд 2 (1:2), Борнемут – Хъдърсфийлд 1 (3:1), Чарлтън – Брентфорд 2 (1:2), Фулъм – Ипсуич X (1:1), Лийдс – Милуол 1 (1:0), Норич – Уулвс 1 (2:0), Шефилд Уензди – Брайтън X (1:1).

Лига 1: Бристол Сити – Шефилд Юнайтед 1 (2:1), Честърфийлд – Лейтън Ориент 1 (2:1), Кроули Таун – Барнзли 2 (1:2), Крю – Флийтууд Таун X (1:1), Донкастър – Йоувил 1 (2:0), Джилингам – Милтън Кийнс Донс 2 (0:2), Олдъм – Колчестър 1 (2:0), Питърбро – Рочдейл X (1:1), Скънторп – Суиндън 2 (1:3), Уолсол – Порт Вейл 1 (2:0).

Лига 2: Бъртън Албион – Оксфорд Юнайтед 1 (2:1), Челтнъм – Бери 2 (1:2), Хартлипул – Стивънидж X (0:0), Лутън – Карлайл 1 (2:0), Мансфийлд – Нортхямптън X (1:1), Плимут – Кеймбридж Юнайтед 1 (2:1), Портсмут – Екзитър 1 (2:1), Шросбъри – Уимбълдън 1 (3:1), Саутенд – Акрингтън 1 (3:0), Уикъмб – Нюпорт 1 (2:0), Йорк – Транмиър 1 (1:0).

Конфърънс Премиър: Олдършот – Уелинг 1 (2:0), Олтринкам – Форест Грийн X (1:1), Брейнтрий – Олфритън 1 (2:0), Ийстлий – Торки 1 (1:0), Гейтсхед – Нънийтън 1 (3:0), Гримзби – Бристол Роувърс X (1:1), Халифакс – Дувър 1 (2:1), Кидърминстър – Уокинг 1 (2:1), Линкълн – Честър X (1:1), Саутпорт – Макълсфийлд 2 (1:2), Телфорд – Дартфорд 1 (2:0), Рексъм – Барнет 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Борусия Мьонхенгладбах – Кьолн 1 (2:0), Байер Леверкузен – Волфсбург X (1:1), Байерн – Хамбургер 1 (3:0), Хофенхайм – Щутгарт 1 (2:0), Вердер Бремен – Аугсбург X (1:1), Айнтрахт Франкфурт – Шалке 1 (1:0).

Втора Бундеслига: Инголщад – Зандхаузен 1 (3:0), Кайзерслаутерн – Аален 1 (3:0).

Трета Лига: Кемницер – Щутгартер Кикерс X (0:0), Ерфурт – Пройсен Мюнстер X (1:1), Халешер – Унтерхахинг 1 (2:0), Холщайн Кил – Динамо Дрезден 1 (2:1), Ян Регенсбург – Щутгарт Ам 1 (2:1), Зоненхоф – Ханза Рощок X (1:1), Веен – Енерги Котбус 1 (1:0).

Регионална Лига – Север: Хамбургер Ам – Волфсбург Ам X (1:1), Ханза Ам – Вердер Бремен Ам 2 (1:2), Любек – Айнтрахт Нордерщед 1 (2:1), Санкт Паули Ам – Клопенбург 1 (2:0), Хавелсе – Олденбург 1 (2:1), Ноймюнстер – Люнебургер Ханза X (1:1), Реден – Айнтрахт Брауншвайг Ам 2 (1:2).

Регионална Лига – Запад: Хенеф – Оберхаузен 2 (0:3), Кьолн Ам – Вайденбрюк X (1:1), Рьодингхаузен – Виктория Кьолн 2 (0:2), Зиген – Борусия Мьонхенгладбах Ам 2 (1:3), Юрдинген – Шпортфройнде Лоте X (1:1), Верл – Шалке Ам 1 (2:0), Ватеншайд – Край 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Сасуоло – Фиорентина 2 (1:2), Палермо – Наполи 2 (0:1).

Серия B: Авелино – Фрозиноне 1 (2:1), Бари – Виченца 1 (2:0), Болоня – Тернана 1 (3:0), Карпи – Специя 1 (2:0), Виртус Ентела – Трапани 1 (2:1), Ланчано – Бреша 1 (1:0), Латина – Пескара 1 (2:1), Про Верчели – Читадела 1 (2:1), Варезе – Ливорно X (1:1).

Лига Про, група A: Про Патрия – Судтирол 2 (0:2), Алесандрия – Лумецане 1 (3:0), Монца Брианца – Албинолефе 1 (2:1).

Лига Про, група B: Лукезе – Спал X (1:1), Тутокуойо – Пистойезе 1 (2:1), Форли – Гросето X (0:0), Сан Марино – Л`Акуила 2 (0:2), Терамо – Сантарканджело 1 (3:1).

Лига Про, група C: Мелфи – Салернитана 2 (1:2), Иския Изолаверде – Аверса Нормана 1 (2:1), Савоя – Барлета 1 (2:1), Фоджа – Вигор Ламеция 1 (2:0), Мартина Франка – Беневенто 2 (0:2).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Севиля – Кордоба 1 (3:0), Реал Мадрид – Депортиво Ла Коруня 1 (3:0), Гранада – Атлетик Билбао X (1:1), Малага – Еспаньол 1 (1:0).

Сегунда Дивисион: Осасуна – Лагостера 1 (2:0), Рекреативо Уелва – Майорка X (1:1), Барселона Б – Алавес 1 (1:0), Мирандес – Тенерифе 1 (2:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.