РЕКЛАМА

От началото на 2018 година достъпа до прогнозите ни вече е безплатен, без изпращане на SMS с кодове

Предлагаме на Вашето внимание безплатни печеливши прогнози за 102 мача от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2, Нейшънал Лига и ФА Трофи в Англия, Първа Бундеслига в Германия, Купа Серия C в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания и приятелски, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Ако сме ви помогнали да спечелите, може да ни изпратите сума по свой избор чрез Pay Pal, за да ни помогнете да поддържаме сайта безплатен и с актуална информация.

В таблицата по-долу можете да изберете при кой букмейкър да заложите, като ще получите солиден бонус, ако сте нов потребител. Внимание: не всички промоции при онлайн букмейкърите важат за играчи, влизащи в сайтовете им с IP адрес от България. С ползването на VPN програма обаче можете да преодолеете този проблем.

Англия

Висша Лига: Челси – Лестър 1 (3:1), Кристъл Палас – Бърнли X (0:0), Хъдърсфийлд – Уест Хям 2 (1:2), Нюкясъл – Суонси 1 (2:1), Уотфорд – Саутхямптън 1 (2:1), Уест Бромич Албион – Брайтън 1 (2:0), Тотнъм – Евертън 1 (5:0).

Чемпиъншип: Кардиф – Съндърланд 1 (3:0), Барнзли – Улвс 2 (0:3), Бирмингам – Дарби X (1:1), Брентфорд – Болтън 1 (2:0), Бристол Сити – Норич 2 (1:2), Бъртън Албион – Куинс Парк Рейнджърс X (1:1), Хъл Сити – Рединг X (0:0), Ипсуич – Лийдс 2 (0:3), Мидълзбро – Фулъм 1 (2:0), Милуол – Престън 2 (0:2), Нотингам – Астън Вила 1 (2:0).

Лига 1: Блякбърн – Шрюсбъри X (0:0), Блякпул – Бристол Роувърс 1 (2:1), Брадфорд – Нортхямптън 1 (3:1), Бери – Чарлтън X (1:1), Донкастър – Плимут 2 (0:2), Джилингам – Рочдейл 2 (0:2), Милтън Кийнс Донс – Уимбълдън 2 (0:2), Олдъм – Родъръм 1 (2:0), Портсмут – Скънторп 1 (1:0), Саутенд – Флийтууд Таун 2 (1:2), Уолсол – Оксфорд Юнайтед 1 (2:1), Уигън – Питърбро 1 (4:1).

Лига 2: Кеймбридж Юнайтед – Мансфийлд 1 (2:1), Карлайл – Крю 1 (2:0), Челтнъм – Акрингтън 1 (2:1), Честърфийлд – Лутън 2 (1:4), Кроули Таун – Барнет X (1:1), Ексетър – Ковънтри 2 (1:2), Гримзби Таун – Нюпорт 2 (1:2), Линкълн Сити – Нотс Каунти X (0:0), Моркамб – Стивънидж 1 (2:0), Порт Вейл – Йоувил 2 (0:1), Суиндън – Форест Грийн 1 (2:0), Уикъмб – Колчестър 2 (1:2).

Нейшънал Лига: Файлд – Гайзли 2 (0:1), Торки – Ийстлий 1 (1:0), Уокинг – Транмиър 2 (1:3).

ФА Трофи: Билерики – Стоурбридж 2 (0:1), Блайт Спартанс – Бромли 2 (0:2), Богнър Риджис – Лейтън Ориент 2 (0:1), Бракли – Бароу 2 (1:2), Дувър – Марин 1 (2:1), Ийст Търок – Честър 1 (2:1), Ебсфлийт – Уорингтън 1 (4:0), Гейтсхед – Боръм Ууд 2 (1:2), Халифакс – Мейдънхед 1 (2:0), Кидърминстър – Стокпорт X (0:0), Мейдстън – Хейбридж Суифтс 1 (4:0), Спенимур – Солихъл Мурс 1 (2:1), Сейнт Олбънс – Харогейт 1 (2:1), Сътън – Хендън 1 (3:1), Уелдстън – Херефорд X (1:1), Уестън-Супер-Меър – Уоркингтън 1 (2:0).

Германия

Първа Бундеслига: Аугсбург – Хамбургер 2 (0:2), Айнтрахт Франкфурт – Фрайбург 1 (2:1), Хановер – Майнц 1 (1:0), Щутгарт – Херта Берлин X (0:0), Вердер Бремен – Хофенхайм 2 (1:2), РБ Лайпциг – Шалке X (1:1).

Италия

Купа Серия C: Падова – Виченца X (1:1).

Испания

Ла Лига: Хирона – Лас Палмас X (0:0), Реал Мадрид – Виляреал 1 (3:1), Ейбар – Атлетико Мадрид 2 (0:2), Депортиво Ла Коруня – Валенсия 1 (2:1).

Ла Лига 2: Барселона Б – Валядолид 2 (1:2), Алмерия – Химнастик Тарагона X (0:0), Спортинг Хихон – Алкоркон 2 (1:2), Реус Депортиу – Луго 1 (2:1), Сарагоса – Тенерифе 2 (0:2).

Приятелски мачове

Клубни отбори: Байер Леверкузен – Шпортфройнде Лоте 1 (2:0), Вестфалия Херне – Шалке (до 19 г.) 1 (1:0), ФК Кьолн II – Зиген 1 (2:0), Динамо Берлин – Бишофсвердер 1 (1:0), Борусия Дортмунд II – Фортуна Кьолн 2 (1:3), Карл Цайс Йена – Бабелсберг 1 (2:0), Ханза Рощок – Сьонерюск 2 (1:2), Алтглинике – Шарлотенбургер Херта 1 (2:1), Фортуна Дюселдорф II – Санкт Паули II 1 (2:0), Саарбрюкен – Оберахерн X (1:1), Шафхаузен – Щутгартер Кикерс 1 (4:0), Зоненхоф Гросаспах – Ян Регенсбург 2 (0:1), ТуРу Дюселдорф – Ерндтебрюк X (2:2), Хартс – Нюрнберг 2 (1:2), 1860 Мюнхен – Кем Лайпциг 1 (2:0), Местре – Читадела 2 (0:3), Новара – Албинолефе 2 (1:2), Парма – Ливорно 1 (3:0), Порденоне – Венеция X (0:0), Кремонезе – Джана Ерминио 1 (3:0), Емполи – Понтедера 1 (5:1), Фрозиноне – Авелино 1 (2:1), Про Верчели – Кунео 1 (2:1), Берое – Созопол 1 (5:1), Ботев Пловдив (до 19 г.) – Марица Пловдив 2 (1:3).

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.