РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 104 мача от Висша Лига, Чемпиъншип, Нейшънал Лига в Англия, Първа Бундеслига, Трета Лиган и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания, Първа Лига, Втора Лига и Трета Лига в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог в Бетфеър. Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Манчестър Сити – Лестър 1 (3:1), Борнемут – Бърнли 1 (2:1), Мидълзбро – Саутхямптън 2 (2:3), Съндърланд – Суонси 1 (2:1), Сток Сити – Арсенал X (1:1).

Чемпиъншип, плейоф: Фулъм – Рединг 1 (3:0).

Нейшънал Лига Север, плейоф: Халифакс – Чорли 1 (2:0).

Нейшънал Лига Юг, плейоф: Ебсфлийт – Челмсфорд 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Майнц – Айнтрахт Франкфурт 1 (2:0), Байер Леверкузен – ФК Кьолн 2 (0:1), Дармщад – Херта Берлин 2 (0:2), Аугсбург – Борусия Дортмунд 2 (0:2), РБ Лайпциг – Байерн 2 (0:1), Фрайбург – Инголщад 1 (2:0), Шалке – Хамбургер 1 (2:1), Вердер Бремен – Хофенхайм 2 (0:3), Волфсбург – Борусия Мьонхенгладбах X (1:1).

Трета Лига: Аален – Магдебург 2 (0:2), Фортуна Кьолн – Дуисбург 2 (0:3), ФСВ Франкфурт – Вердер Бремен II 2 (1:2), Халешер – Веен X (1:1), Ханза Рощок – Ерфурт 1 (2:1), Шпортфройнде Лоте – Майнц II 2 (0:3), Падерборн – Пройсен Мюнстер 2 (0:1), Ян Регенсбург – Кемницер 1 (2:0), Зоненхоф Гросаспах – Холщайн Кил 2 (0:3), Цвикау – Оснабрюк 2 (0:1).

Регионална Лига Север: Волфсбург II – Лупо-Мартини Волфсбург 1 (4:0), Любек – Вайше Фленсбург 2 (1:2), Санкт Паули II – Реден 2 (1:2).

Регионална Лига Североизток: Карл Цайс Йена – Виктория Берлин 2 (1:2).

Регионална Лига Запад: Ален – Шпортфройнде Зиген 2 (1:2), Алемания Аахен – Шалке II 1 (2:1), Борусия Дортмунд II – Борусия Мьонхенгладбах II 2 (0:2), Фортуна Дюселдорф II – Шпрокхьовел 1 (1:0), Рьодингхаузен – Ватеншайд 1 (2:1), Рот-Вайс Есен – Оберхаузен X (0:0), Верл – Кьолн II 1 (2:1), Виктория Кьолн – Вайденбрюк 2 (1:2), Вуперталер – Бонер 1 (1:0).

Регионална Лига Югозапад: Елверсберг – Нотинген 1 (3:1), Хомбург – Пирмасенс 1 (3:1), Кайзерслаутерн II – Тевтония Ватценборн-Щайнберг X (1:1), Хесен Касел – Астория Валдорф 2 (0:2), Кикерс Офенбах – Хофенхайм II 1 (2:0), Щутгартер Кикерс – Айнтрахт Трир 1 (2:1), Щайнбах – Саарбрюкен 1 (2:1), Кобленц – Щутгарт II 2 (1:2), Улм – Ворматия Вьормс X (0:0).

Регионална Лига Байерн: Бухбах – 1860 Мюнхен II X (1:1), Вакер Бургхаузен – Розенхайм 1 (2:0), Илертисен – Меминген 1 (2:0), Инголщад II – Байерн Хоф 1 (3:0), Шалдинг-Хайнинг – Аугсбург II 2 (1:2), Зелингенпортен – Гархинг 2 (1:3), Унтерхахинг – Байройт 1 (1:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Фиорентина – Лацио 1 (2:1), Аталанта – Милан 2 (1:2).

Серия Б: Беневенто – Фрозиноне 1 (2:0), Читадела – Виченца 2 (0:2), Латина – Перуджа 2 (1:4), Новара – Виртус Ентела 2 (0:1), Про Верчели – Бреша 1 (2:1), Салернитана – Авелино 2 (0:1), Специя – Пиза 1 (4:0), Тернана – Спал 2 (1:3), Верона – Карпи 1 (2:1), Трапани – Чезена X (1:1).

Лига Про, плейоф за промоция: Губио – Самбенедетезе 1 (2:1), Арецо – Лукезе 2 (1:2).

Лига Про, Суперкупа: Кремонезе – Венеция X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Ла Лига: Еспаньол – Валенсия 2 (1:2), Осасуна – Гранада 1 (1:0).

Ла Лига 2: Валядолид – Майорка X (1:1), Елче – Мирандес 2 (0:2), Уеска – Тенерифе X (1:1), Леванте – Хирона 2 (1:2), Алкоркон – Райо Валекано 1 (1:0), Алмерия – Нумансия 1 (2:0), Кордоба – Реус Депортиу 2 (0:2), Химнастик де Тарагона – Реал Овиедо 2 (0:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Първа Лига – Втора фаза, Първа шестица: Черно море – ЦСКА-София 2 (0:2).

Втора Лига: Лудогорец II – Оборище 1 (2:1), Левски Карлово – Спартак Плевен 2 (1:2), Банско – Септември София 2 (0:2), Несебър – Поморие X (1:1), Царско село – Локомотив София 2 (1:2).

Североизточна Трета Лига – Втора фаза, Първа седмица: Добруджа – Черноморец Балчик X (1:1).

Югозападна Трета Лига: Пирин Разлог – Пирин Гоце Делчев X (0:0), Ботев Ихтиман – Миньор Перник 2 (0:2), Чавдар Етрополе – Хебър 1 (2:1), Беласица – Септември Симитли 2 (1:2), Германея – Рилски спортист X (1:1), Марек – Вихрен 1 (2:1), Свобода Пещера – Сливнишки герой 2 (0:2), Струмска слава – Балкан Ботевград 1 (3:0), Чепинец – Велбъжд 2 (0:1).

Югоизточна Трета Лига: Асеновец – Атлетик Куклен 2 (1:2), Гигант Съединение – Свиленград 2 (1:2), Розова долина – Карнобат 1 (2:1), Димитровград – Миньор Раднево 1 (2:0), Загорец – Ураган Бояджик 1 (2:1), Борислав Първомай – Раковски 1 (2:0), Марица Пловдив – Евроколеж 1 (3:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.