РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1 и Лига 2 в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионалните Лиги в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[sociallocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Бърнли – Саутхямптън 2 (0:2), Челси – Хъл Сити 1 (3:0), Кристъл Палас – Сток Сити X (1:1), Лестър – Манчестър Сити 2 (0:3), Съндърланд – Уест Хям X (1:1), Уест Бромич Албион – Астън Вила 1 (2:1), Арсенал – Нюкясъл 1 (2:0).

Чемпиъншип: Мидълзбро – Дарби 1 (2:1), Бирмингам – Рединг X (1:1), Болтън – Ипсуич X (1:1), Борнемут – Кардиф 1 (2:0), Брентфорд – Блякбърн 1 (2:1), Чарлтън – Блякпул 1 (2:0), Лийдс – Фулъм X (1:1), Норич – Хъдърсфийлд 1 (3:1), Родъръм – Нотингам 2 (0:1), Шефилд Уензди – Уулвс 1 (2:1), Уотфорд – Уигън 1 (2:1).

Лига 1: Бристол Сити – Кроули 1 (3:0), Честърфийлд – Брадфорд 1 (2:1), Колчестър – Рочдейл X (1:1), Донкастър – Джилингам 1 (3:1), Флийтууд – Шефилд Юнайтед 2 (1:2), Лейтън Ориент – Питърбро X (0:0), Нотс Каунти – Суиндън 2 (1:2), Олдъм – Йоувил 1 (2:0), Порт Вейл – Ковънтри X (1:1), Престън – Милтън Кийнс Донс X (1:1), Скънторп – Крю 1 (2:0), Уолсол – Барнзли 1 (2:0).

Лига 2: Бъртън Албион – Хартлипул 1 (3:1), Кеймбридж Юнайтед – Шросбъри 2 (1:2), Дагенам & Редбридж – Транмиър X (1:1), Екзитър – Карлайл 1 (2:1), Мансфийлд – Челтнъм X (1:1), Моркамб – Лутън 2 (1:2), Нюпорт – Стивънидж 1 (2:0), Нортхямптън – Плимут X (0:0), Оксфорд Юнайтед – Бери X (1:1), Портсмут – Акрингтън 1 (2:0), Уикъмб – Саутенд X (1:1), Йорк – Уимбълдън 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Аугсбург – Байерн 2 (0:2), Фрайбург – Хамбургер 1 (2:1), Херта Берлин – Борусия Дортмунд 2 (0:2), Шалке – Кьолн 1 (3:1), Вердер Бремен – Хановер 1 (1:0), Майнц – Щутгарт 1 (2:1).

Втора Бундеслига: Айнтрахт Брауншвайг – Унион Берлин 1 (2:0), ФСВ Франкфурт – Фортуна Дюселдорф X (1:1), 1860 Мюнхен – Карлсруе 2 (1:2).

Трета Лига: Динамо Дрезден – Енерги Котбус 1 (2:0), Ерфурт – Ханза Рощок 1 (2:0), Халешер – Арминия Билефелд X (1:1), Холщайн Кил – Борусия Дортмунд Ам 1 (3:1), Пройсен Мюнстер – Щутгарт Ам 1 (3:0), Ян Регенсбург – Щутгартер Кикерс 2 (1:2), Зоненхоф – Дуисбург 2 (1:2), Оснабрюк – Кемницер 1 (2:1), Веен – Унтерхахиг 1 (3:1).

Регионална Лига – Север: Хановер Ам – Айнтрахт Нордерщед 1 (3:1).

Регионална Лига – Запад: Фортуна Дюселдорф Ам – Шпортфройнде Лоте X (1:1), Хенеф – Алемания Аахен 2 (0:2), Юрдинген – Кьолн Ам X (1:1), Верл – Край 1 (3:1), Виктория Кьолн – Шалке Ам 1 (3:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Палермо – Сасуоло 1 (2:1), Лацио – Аталанта 1 (3:0).

Серия Б: Болоня – Фрозиноне 1 (2:1), Бреша – Специя 1 (1:0), Карпи – Модена 1 (2:1), Читадела – Бари 2 (1:2), Кротоне – Про Верчели 1 (2:1), Виртус Ентела – Виченца 1 (2:1), Ливорно – Катания 1 (2:1), Пескара – Авелино 1 (1:0), Тернана – Ланчано 1 (2:1).

Лига Про, група A: Судтирол – Павия 1 (2:1), Ренате – Басано Виртус 2 (1:2), Новара – Порденоне 1 (3:0), Реал Виченца – Мантова 1 (2:0), Фералпи Сало – Джана Ерминио 1 (2:0).

Лига Про, група B: Л`Акуила – Про Пиаченца 1 (3:0), Прато – Гросето X (1:1), Пиза – Анкона 1 (3:1), Асколи Пикио – Сантарканджело 1 (3:0), Губио – Пистойезе 1 (2:1).

Лига Про, група C: Касертана – Вигор Ламеция 1 (2:0), Реджина – Фоджа 2 (1:2), Барлета – Салернитана 2 (0:1), Лече – Мартина Франка 1 (3:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Хетафе – Барселона 2 (0:3), Валенсия – Райо Валекано 1 (3:1), Кордоба – Леванте 1 (2:1), Малага – Селта Виго 1 (2:1).

Сегунда Дивисион: Барселона Б – Мирандес 1 (2:0), Расинг Сантандер – Спортинг Хихон X (1:1), Луго – Бетис X (1:1), Рекреативо Уелва – Лас Палмас 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Славия – Левски 2 (0:2), Хасково – Литекс 2 (0:3), Марек – Берое 2 (0:3), ЦСКА – Черно море 1 (3:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/sociallocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.