РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Чемпиъншип, Лига1, Лига 2 и Нейшънал Лига в Англия, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Купа на Италия и Купа Лига Про в Италия, Първа Лига, Втора Лига и Трета Лига в България, приятелски срещи, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Бетфеър. Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]България[/handle]
[handle to=“tab_5″]Приятелски мачове[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Хъл Сити – Лестър 2 (1:3), Бърнли – Суонси 1 (1:0), Кристъл Палас – Уест Бромич Албион X (1:1), Евертън – Тотнъм X (1:1), Мидълзбро – Сток Сити 1 (1:0), Саутхямптън – Уотфорд X (1:1), Манчестър Сити – Съндърланд 1 (3:0).

Чемпиъншип: Астън Вила – Родъръм 1 (1:0), Барнзли – Дарби 2 (1:3), Брентфорд – Ипсуич 2 (1:2), Бъртън Албион – Бристол Сити X (1:1), Лийдс – Бирмингам 2 (1:2), Нюкясъл – Хъдърсфийлд X (0:0), Престън – Фулъм X (0:0), Уигън – Блякбърн X (1:1), Уулвс – Рединг 2 (1:2), Норич – Шефилд Уензди 1 (2:0).

Лига 1: Уимбълдън – Болтън 2 (0:1), Чарлтън – Нортхямптън 1 (2:1), Честърфийлд – Суиндън 2 (0:1), Ковънтри – Шрусбъри 1 (2:1), Флийтууд Таун – Скънторп 1 (2:1), Джилингам – Бери 1 (2:0), Милтън Кийнс Донес – Милуол 2 (0:2), Олдъм – Уолсол 2 (0:2), Питърбро – Брадфорд 1 (2:0), Порт Вейл – Саутенд 1 (1:0), Шефилд Юнайтед – Рочдейл 1 (2:1).

Лига 2: Барнет – Акрингтън 2 (0:2), Карлайл – Плимут 2 (0:1), Колчестър – Кеймбридж Юнайтед 1 (2:0), Крю – Портсмут 2 (0:1), Донкастър – Кроули Таун 1 (2:1), Екзитър – Хартлипул 2 (0:2), Лейтън Ориент – Нюпорт 2 (0:2), Лутън – Йоувил 2 (1:2), Мансфийлд – Челтнъм 1 (2:0), Моркамб – Блякпул X (1:1), Нотс Каунти – Стивънидж 1 (2:1), Уикъмб – Гримзби 1 (2:1).

Нейшънал Лига: Олдършот – Рексъм 1 (2:1), Брейнтрий – Макълсфийлд 1 (1:0), Честър – Мейдстън 2 (0:2), Дувър – Норт Ферибай 1 (2:0), Форест Грийн – Гейтсхед 1 (2:0), Гизли – Дагенам & Редбридж 1 (2:1), Линкълн Сити – Сътън 1 (2:0), Солихъл Моорс – Бромли 1 (2:0), Саутпорт – Уокинг 2 (0:2), Торки – Бароу 2 (1:2), Транмиър – Ийстлий 1 (2:0), Йорк – Боръм Ууд 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Втора Бундеслига: Карлсруе – Бохум 1 (2:0), Санкт Паули – Айнтрахт Брауншвайг 2 (0:1).

Трета Лига: Дуисбург – Майнц II 1 (3:0), Фортуна Кьолн – Холщайн Кил 1 (2:1), ФСВ Франкфурт – Ян Регенсбург X (1:1), Халешер – Ханза Рощок 2 (1:2), Падерборн – Вердер Бремен II 1 (3:1), Зоненхоф Гросаспах – Пройсен Мюнстер 2 (0:1), Оснабрюк – Магдебург 1 (1:0), Цвикау – Веен 2 (0:1).

Регионална Лига Север: Хановер II – Хамбургер II 1 (2:1), Айнтрахт Брауншвайг II – Айнтрахт Нордерщед 2 (1:3), Борусия Хилдесхайм – Волфсбург II X (1:1), Шварц-Вайс Реден – Мепен X (1:1), Лупо-Мартини Волфсбург – Олденбург 2 (1:2).

Регионална Лига Североизток: Берлинер Анкараспор – Мойселвиц X (1:1), Оберлаусиц Нойгерсдорф – Локомотив Лайпциг 2 (1:2), Юнион Фюрстенвалде – Будиса Бауцен 1 (1:0).

Регионална Лига Запад: Алемания Аахен – Шпрокхьовел X (1:1), Фортуна Дюселдорф II – Борусия Мьонхенгладбах II 2 (1:3), Рьодингхаузен – Вуперталер 1 (1:0), Рот-Вайс Есен – Виктория Кьолн 2 (0:1), Шалке II – Ватеншайд 1 (2:0).

Регионална Лига Югозапад: Елверсберг – Щутгартер Кикерс X (0:0), Хесен Касел – Теутония Ватценборн-Щайнберг 2 (0:1), Щутгарт II – Ворматия Вьормс 1 (2:1), Щайнбах – Нотинген 1 (2:1), Улм – Пирмасенс 2 (1:2).

Регионална Лига Байерн: Вакер Бургхаузен – Швайнфурт 1 (2:0), 1860 Мюнхен II – Меминген 1 (2:0), Зелингенпортен – Нюрнберг II 2 (0:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Купа на Италия: Удинезе – Специя 1 (2:1), Новара – Латина 2 (0:2), Перуджа – Карпи 2 (1:2), Пескара – Фрозиноне 2 (1:2), Торино – Про Верчели 1 (1:0), Аталанта – Кремонезе 1 (3:1), Чезена – Тернана 1 (1:0), Киево – Виртус Ентела 1 (3:1), Емполи – Виченца 1 (1:0).

Купа Лига Про: Самбенетезе – Витербезе 2 (0:1), Сиракуза – Катания 1 (2:1), Катандзаро – Виртус Франкавила 2 (0:1), Пиаченца – Про Пиаченца X (1:1), Ренате – Лумецане 1 (1:0), Венеция – Мантова 1 (1:0), Прато – Лукезе X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Първа Лига: Берое – Верея X (1:1), Левски – Лудогорец 2 (0:1).

Втора Лига: Локомотив София – Оборище 1 (2:0), Етър – Левски Карлово 1 (3:1), Ботев Гълъбово – Несебър 2 (1:2), Поморие – Спартак Плевен 1 (2:1).

Североизточна Трета Лига: Септември Тервел – Хитрино 1 (2:1), Доростол – Локомотив Русе 2 (1:2), Ботев Нови пазар – Интер Добрич 1 (2:0), Добруджа – Суворово 1 (2:0), Калиакра Каварна – Светкавица Търговище 1 (3:1).

Югоизточна Трета Лига: Борислав Първомай – Асеновец 1 (2:0), Загорец Нова Загора – Евроколеж Пловдив 2 (1:2), Димитровград – Раковски X (1:1), Розова долина – Ураган Бояджик 1 (2:0), Атлетик Куклен – Елхово 1 (1:0), Свиленград – Карнобат 1 (2:1), Гигант Съединение – Миньор Раднево 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Клубни отбори: Байер Леверкузен – Реал Сосиедад X (0:0), Дармщад – Лас Палмас X (0:0), Барселона Б – Химнастик де Тарагона 1 (2:1), Реал Мусрия – Алкояно 1 (2:1), Осасуна – Райо Валекано 1 (3:1), Ювентус – Еспаньол 1 (4:1), Спортинг Хихон – Депортиво Ла Коруня X (1:1), Леганес – Виляреал 2 (1:2), Валядолид – Алавес 1 (2:1), Майорка – Гранада 1 (2:0), Реал Сарагоса – Ейбар 2 (0:3), Валенсия – Фиорентина 1 (1:0), Тенерифе – Хетафе 2 (0:1), Борусия Мьонхенгладбах – Лацио 1 (1:0), Херта Берлин – Наполи X (1:1), Интер – Селтик 1 (3:0), Инголщад – Вердер Бремен 1 (2:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.