Прогнози за събота, 13 април 2013 година

0
59

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Купа на ФА, Премиършип, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Блу Скуеър в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионалните Лиги в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Примера Дивисион и Сегунда Дивисион в Испания, А група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
ВНИМАНИЕ: Услугата за достъп до прогнозите чрез SMS работи само за абонати на Мобилтел, Глобул и Виваком!

[tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Купа на Англия: Милуол – Уигън 2 (1:2).

Висша Лига: Арсенал – Норич 1 (2:0), Астън Вила – Фулъм 1 (2:1), Евертън – Куинс Парк Рейнджърс 1 (2:0), Рединг – Ливърпул 2 (1:2), Саутхямптън – Уест Хям 1 (2:1).

Чемпиъншип: Лийдс – Шефилд Уензди 1 (2:1), Барнзли – Чарлтън 1 (2:1), Блякбърн – Дарби X (1:1), Блякпул – Бърнли 1 (2:1), Бристол Сити – Болтън X (1:1), Кардиф – Нотингам 1 (2:1), Ипсуич – Хъл 2 (0:1), Мидълзбро – Брайтън X (0:0), Питърбро – Уотфорд 2 (1:2), Уулвс – Хъдърсфийлд 1 (2:1).

Лига 1: Брентфорд – Портсмут 1 (3:1), Бери – Олдъм X (1:1), Карлайл – Престън X (0:0), Кроули – Ковънтри 1 (2:1), Крю – Донкастър 2 (1:2), Лейтън Ориент – Милтън Кийнс Донс X (1:1), Нотс Каунти – Колчестър 1 (2:1), Скънторп – Уолсол 2 (0:1), Шефилд Юнайтед – Суиндън X (1:1), Шросбъри – Борнемут 2 (0:2), Стивънидж – Йоувил 2 (1:2), Транмиър – Хартлипул 1 (2:0).

Лига 2: Уимбълдън – Екзитър X (1:1), Бъртън Албиън – Плимут 1 (2:0), Челтнъм – Джилингам X (1:1), Честърфийлд – Брадфорд X (0:0), Дагенам & Редбридж – Оксфорд Юнайтед 1 (2:1), Нортхямптън – Йорк 1 (2:0), Рочдейл – Порт Вейл X (1:1), Родъръм – Флийтууд 1 (2:0), Саутенд – Бристол Роувърс 1 (2:1), Торки – Барнет 1 (2:1), Уикъмб – Алдършот 1 (1:0).

Блу Скуеър – Премиър: Брейнтрий – Мансфийлд 2 (0:2), Кембридж Юнайтед – Бароу 1 (2:0), Ебсфлийт – Телфорд 1 (2:0), Форест Грийн – Саутпорт 1 (2:0), Херефорд – Гейтсхед 1 (2:1), Линкълн – Тамуърт 1 (3:1), Нюпорт – Алфритън 1 (3:0), Нънийтън – Хайд 1 (1:0), Стокпорт – Дартфорд 1 (2:0), Уокинг – Макълсфийлд 1 (2:1), Рексъм – Кидърминстър 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Байерн – Нюрнберг 1 (3:0), Фортуна Дюселдорф – Вердер Бремен X (1:1), Гройтер Фюрт – Борусия Дортмунд 2 (0:2), Майнц – Хамбургер 1 (2:1), Волфсбург – Хофенхайм 1 (2:1), Шалке – Байер Леверкузен X (1:1).

Втора Бундеслига: ФСВ Франкфурт – Дуисбург 1 (2:1), Санкт Паули – 1860 Мюнхен X (0:0).

Трета Лига: Арминия Билефелд – Веен 1 (2:0), Вакер Бургхаузен – Щутгартер Кикерс 1 (2:1), Борусия Дортмунд Ам – Дармщад 1 (2:1), Ерфурт – Унтерхахинг 1 (2:1), Карлсруе – Бабелсберг 1 (3:0), Кикерс Офенбах – Пройсен Мюнстер 2 (1:2), Саарбрюкен – Кемницер X (1:1), Щутгарт Ам – Халешер 1 (1:0), Оснабрюк – Хайденхайм 1 (2:1).

Регионална Лига – Север: Вердер Бремен Ам – Ноймюнстер 1 (2:0), Хамбургер Ам – Санкт Паули Ам 1 (2:0), Холщайн Кил – Госларер 1 (3:0), Виктория Хамбург – Реден 2 (1:2), Вайше – Вилхелмсхавен 1 (2:1), Мепен – Волфсбург Ам 2 (0:2).

Регионална Лига – Североизток: Германия Халберщад – Берлинер Анкараспор X (1:1), Локомотив Лайпциг – Нойстерлиц 2 (0:1), Мойселвиц – Цвикау X (0:0), Торгловер Гриф – Магдебург 2 (0:2).

Регионална Лига – Запад: Бергиш Гладбах – Фортуна Дюселдорф Ам X (1:1), Дуисбург Ам – Шпортфройнде Лоте 2 (0:3), Край – Верл 2 (0:2), Оберхаузен – Бохум Ам 1 (2:1), Шалке Ам – Велберт 1 (3:1), Хюлс – Фортуна Кьолн 2 (1:3), Вайденбрюк – Есен X (1:1).

Регионална Лига – Югозапад: Байерн Алцнау – Хофенхайм Ам 2 (0:2), Елверсберг – Айнтрахт Трир 1 (2:1), Ешборн – Зоненхоф 2 (1:3), Идар Оберщайн – Айнтрахт Франкфурт Ам X (1:1), Кайзерслаутерн Ам – Улм 1 (2:0), Хесен Касел – Пфюлендорф 1 (3:0), Валдхоф Майнхайм – Майнц Ам X (1:1), Кобленц – Фрайбург Ам 1 (1:0), Ворматия Вьормс – ФСВ Франкфурт Ам 1 (2:0).

Регионална Лига – Байерн: Айнтрахт Бамберг – Исманинг 1 (2:1), Фронлах – Гройтер Фюрт Ам 2 (1:2), Инголщад Ам – Вюрцбургер Кикерс 1 (2:0), 1860 Мюнхен Ам – Хаймщетен 1 (2:0), Розенхайм – Зелингенпортен 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Пескара – Сиена 2 (1:2), Аталанта – Фиорентина 2 (0:1).

Серия Б: Асколи – Модена 1 (1:0), Бари – Ланчано 1 (2:0), Читадела – Падова X (1:1), Кротоне – Про Верчели 1 (2:0), Юве Стабия – Специя 1 (2:1), Новара – Виченца 1 (3:1), Сасуоло – Бреша 1 (2:1), Тернана – Реджина 1 (2:1), Варезе – Ливорно X (1:1).

Лига Про 2Б: Фонди – Салернитана 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Валядолид – Хетафе 1 (2:1), Леванте – Депортиво Ла Коруня 1 (2:1), Еспаньол – Валенсия X (1:1), Малага – Осасуна 1 (2:0).

Сегунда Дивисион: Спортинг Хихон – Депортиво Гуадалахара 1 (2:0), Луго – Алкоркон X (1:1), Мирандес – Алмерия 2 (1:2), Расинг Сантандер – Хирона X (1:1), Лас Палмас – Еркулес Аликанте 1 (2:0), Рекреативо Уелва – Реал Мадрид Б 1 (1:0), Нумансия – Барселона Б 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Левски – Локомотив София 1 (2:1), Ботев Пловдив – Пирин Гоце Делчев 1 (2:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.