Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Нейшънал Лига в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионални Лиги в Германия, Серия А, Серия B и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А група, Б група и В група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

РЕКЛАМА

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Евертън – Челси 2 (1:2), Арсенал – Сток Сити 1 (3:0), Кристъл Палас – Манчестър Сити 2 (0:3), Норич – Борнемут 1 (2:1), Уотфорд – Суонси X (1:1), Уест Бромич Албион – Саутхямптън 2 (1:2), Манчестър Юнайтед – Ливърпул 1 (3:0).

Чемпиъншип: Куинс Парк Рейнджърс – Нотингам 1 (3:1), Бирмингам – Бристол Сити X (1:1), Болтън – Уулвс X (1:1), Брайтън – Хъл Сити X (0:0), Бърнли – Шефилд Уензди 1 (2:0), Кардиф – Хъдърсфийлд 1 (2:0), Чарлтън – Родъръм 1 (2:1), Лийдс – Брентфорд 1 (2:1), Мидълзбро – Милтън Кейнс Донс 1 (3:0), Престън – Дарби X (1:1).

Лига 1: Барнзли – Суиндън X (1:1), Бъртън – Рочдейл 1 (1:0), Честърфийлд – Колчестър 1 (3:1), Крю – Милуол 2 (1:2), Флийтууд – Брадфорд X (1:1), Джилингам – Блякпул 1 (3:0), Олдъм – Питърбро X (0:0), Порт Вейл – Уигън X (1:1), Скънторп – Ковънтри 2 (0:1), Шефилд Юнайтед – Бери 1 (2:0), Саутенд – Шросбъри 1 (2:1), Уолсол – Донкастър 1 (2:0).

Лига 2: Бристол Роувърс – Акрингтън 1 (3:1), Кеймбридж Юнайтед – Лейтън Ориент 2 (0:2), Карлайл – Дагенам & Редбридж 1 (2:1), Екзитър – Хартлипул 1 (2:0), Мансфийлд – Кроули 1 (2:1), Нюпорт – Моркамб X (1:1), Нортхямптън – Оксфорд Юнайтед X (0:0), Нотс Каунти – Лутън X (1:1), Портсмут – Барнет 1 (3:0), Стивънидж – Йорк 1 (1:0), Уикъмб – Плимут 1 (2:1), Йоувил – Уимбълдън 2 (1:2).

Нейшънъл Лига: Брейнтрий – Бароу 1 (2:1), Бромли – Макълсфийлд 1 (1:0), Челтнъм – Дувър 1 (2:1), Ийстлий – Гейтсхед 1 (3:1), Форест Грийн – Саутпорт 1 (3:0), Гримзби – Олдършот 1 (3:0), Гизли – Уокинг X (1:1), Халифакс – Кидърминстър 1 (1:0), Линкълн Сити – Боръм Ууд 1 (2:1), Транмиър – Честър 1 (3:1), Уелинг – Торки X (1:1), Рексъм – Олтринкам 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Байер Леверкузен – Дармщад 1 (3:0), Байерн – Аугсбург 1 (3:0), Хановер – Борусия Дортмунд 2 (1:3), Херта Берлин – Щутгарт X (1:1), Инголщад – Волфсбург 2 (0:2), Айнтрахт Франкфурт – Кьолн 1 (2:1).

Втора Бундеслига: Арминия Билефелд – Хайденхайм 1 (2:1), Карлсруе – Юнион Берлин 1 (3:1).

Трета Лига: Вердер Бремен Ам – Зоненхоф 1 (2:1), Кемницер – Пройсен Мюнстер 1 (2:0), Ерфурт – Ерцгебирге Ауе X (0:0), Фортуна Кьолн – Динамо Дрезден 2 (0:2), Халешер – Щутгарт Ам 1 (3:0), Майнц Ам – Вюрцбургер Кикерс 1 (1:0), Оснабрюк – Веен 1 (2:0).

Регионална Лига – Север: Хановер Ам – Вайше 2 (1:2), Айнтрахт Брауншвайг Ам – Дрохтерсен/Асел 1 (2:0), Любек – Госларер 1 (3:0), Санкт Паули Ам – Волфсбург Ам 2 (0:2), Реден – Шилкзее 1 (3:0).

Регионална Лига – Запад: Борусия Дортмунд Ам – Оберхаузен 1 (1:0), Ерндтебрюк – Виктория Кьолн 2 (0:3), Вегберг-Беек – Фортуна Дюселдорф Ам 2 (0:3), Край – Борусия Мьонхенгладбах Ам 2 (1:3), Рьодингхаузен – Ален 1 (2:0), Велберт – РВ Есен 2 (1:3), Ватеншайд – Верл X (1:1), Вайденбрюк – Шалке Ам X (0:0).

Регионална Лига – Югозапад: Хофенхайм Ам – Балингер 1 (3:0), Некарелц – Астория Валдорф 2 (1:2), Пирмасенс – Щайнбах 1 (2:1), Шпилберг – Фрайбург Ам 2 (1:2), Саар Саарбрюкен – Хесен Касел 2 (0:3), Ворматия Вьормс – Хомбург X (1:1).

Регионална Лига – Байерн: Амберг – Илертисен X (1:1), Нюрнберг Ам – Шалдинг-Хейнинг 1 (3:0), Ян Регенсбург – Бухбах 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия A: Фиорентина – Дженоа 1 (3:0), Фрозиноне – Рома 2 (0:3), Ювентус – Киево 1 (3:0).

Серия B: Авелино – Модена 1 (3:0), Бреша – Салернитана X (1:1), Комо – Ливорно 2 (1:2), Кротоне – Новара 1 (2:1), Виртус Ентела – Чезена 2 (1:2), Ланчано – Асколи 1 (3:1), Тернана – Каляри 2 (1:2), Виченца – Бари X (1:1).

Лига Про, група B: Лукезе – Лупа Рома 1 (2:1), Чита ди Понтедера – Тутокуойо 1 (1:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Еспаньол – Реал Мадрид 2 (0:3), Спортинг Хихон – Валенсия 2 (1:2), Атлетико Мадрид – Барселона 2 (1:2), Реал Бетис – Реал Сосиедад 1 (2:1).

Сегунда Дивисион: Алавес – Мирандес 1 (3:1), Елче – Химнастик де Тарагона 1 (2:1), Осасуна – Леганес 1 (2:0), Валядолид – Атлетик Билбао B 1 (2:0), Сарагоса – Кордоба 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Ботев Пловдив – Литекс 2 (1:2), Берое – Лудогорец 2 (0:2).

Б група: Ботев Гълъбово – Пирин Разлог X (1:1), Локомотив Горна Оряховица – Дунав 2 (1:2), Оборище – Добруджа 1 (2:0), Банско – Локомотив Мездра 1 (2:1), Созопол – Спартак Плевен X (1:1).

Североизточна В група: Шумен – Химик Девня 1 (1:0), Бенковски Бяла – Калиакра 2 (1:2), Ботев Нови пазар – Интер Плачидол 1 (2:1).

Югоизточна В група: Марица Пловдив – Черноморец Бургас 1 (2:0), Левски Карлово – Раковски 2 (1:2), Борислав Първомай – Димитровград 2 (0:1), Свиленград – Миньор Раднево X (1:1), Карнобат – Ураган Бояджик 1 (2:1), Загорец – Асеновец 1 (1:0), Розова долина – Сливен 1 (2:0).

Prognozi: Everton – Chelsea 2 (1:2), Manchester Utd – Liverpool 1 (3:0), Hertha – Stuttgart X (1:1), Atletico Madrid – Barcelona 2 (1:2).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.