РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 93 мача от световни квалификации, Лига 1, Лига 2 и Нейшънал Лига в Англия, Регионална Лига в Германия, Серия Б и Лига Про в Италия, Ла Лига 2 в Испания, Трета Лига в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог в Бетфеър. Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Световна квалификация[/handle]
[handle to=“tab_2″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_5″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_6″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Световни квалификации, зона Африка: Южна Африка – Сенегал X (1:1), Уганда – Конго 1 (2:0), Камерун – Замбия 1 (3:0), Нигерия – Алжир 1 (2:1), Кабо Верде – Буркина Фасо 1 (1:0), Мали – Габон 1 (2:0), Мароко – Кот д`Ивоар 1 (2:1).

Световни квалификации, зона Европа: Австрия – Ейре 1 (2:0), Хърватия – Исландия 1 (3:0), Грузия – Молдова 1 (3:0), Турция – Косово 1 (4:0), Албания – Израел 1 (2:1), Лихтенщайн – Италия 2 (0:4), Испания – Македония 1 (3:0), Украйна – Финландия 1 (3:0), Уелс – Сърбия 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Лига 1: Суиндън – Чарлтън 2 (1:2), Брадфорд – Рочдейл 1 (2:1), Бери – Саутенд 1 (1:0), Ковънтри – Скънторп X (1:1), Джилингам – Нортхямптън X (0:0), Милуол – Бристол Роувърс 1 (2:1), Милтън Кийнс Донс – Уолсол 1 (3:1), Олдъм – Уимбълдън X (1:1), Порт Вейл – Флийтууд Таун X (1:1), Шрусбъри – Оксфорд Юнайтед 2 (0:1).

Лига 2: Нюпорт Каунти – Карлайл 2 (0:2), Блякпул – Нотс Каунти 1 (3:1), Колчестър – Лейтън Ориент 1 (1:0), Кроули Таун – Кеймбридж Юнайтед X (1:1), Крю Алекзандра – Плимут 2 (1:2), Ексетър – Донкастър 2 (1:2), Гримзби – Барнет 1 (2:0), Хартлипул – Челтнъм X (1:1), Лутън – Акрингтън 1 (2:1), Портсмут – Мансфийлд 1 (3:0), Стивънидж – Йоувил 1 (2:1), Уикъмб – Моркамб 1 (3:1).

Нейшънал Лига: Бромли – Боръм Ууд X (1:1), Дагенам & Редбридж – Гейтсхед 1 (3:1), Ийстлий – Йорк 1 (3:0), Гайзли – Торки X (1:1), Линкълн Сити – Олдършот 1 (2:0), Макълсфийлд – Форест Грийн 2 (1:2), Солихъл Моорс – Дувър Атлетик 2 (1:2), Саутпорт – Мейдстън X (1:1), Сътън – Бароу 1 (2:1), Транмиър – Честър 1 (3:1), Рексъм – Брейнтрий 1 (2:0), Уокинг – Норт Ферибай 1 (3:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Регионална Лига Север: Хамбургер II – Айнтрахт Нордерщед X (1:1), Холдесхайм – Германия Егесторф-Лангреде 1 (3:1), Реден – Санкт Паули II 1 (1:0), Хановер II – Мепен 2 (0:2).

Регионална Лига Североизток: РБ Лайпциг II – Динамо Берлин X (1:1).

Регионална Лига Запад: Ален – Ватеншайд 2 (0:2), Алемания Аахен – Кьолн II 1 (2:0), Фортуна Дюселдорф II – Вайденбрюк X (1:1), Рьодингхаузен – Оберхаузен 1 (1:0), Верл – Зиген 1 (3:1), Виктория Кьолн – Бонер 1 (3:0), Вуперталер – Борусия Мьонхенгладбах II 2 (0:2).

Регионална Лига Югозапад: Хесен Касел – Пирмасенс 1 (2:0), Кикерс Офенбах – Ворматия Вьормс 1 (3:1), Валдхоф Майнхайм – Щутгартер Кикерс 1 (2:0), Кобленц – Астория Валдорф 1 (2:1), Улм – Саарбрюкен 2 (1:2).

Регионална Лига Байерн: Аугсбург II – Илертисен 1 (2:1), Гройтер Фюрт II – Вакер Бургхаузен 2 (1:2), Меминген – Бухбах 1 (2:1), 1860 Мюнхен II – Оберфранкен Байройт 1 (2:0), Розенхайм – Инголщад II X (0:0), Шалдинг-Хейнинг – Нюрнберг II 2 (0:2).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Серия Б: Спал – Бреша 1 (3:1), Виченца – Латина 1 (1:0).

Лига Про, група А: Лупа Рома – Ливорно 2 (1:3).

Лига Про, група Б: Анкона – Лумецане 1 (2:1), Губио – Сантарканджело 1 (1:0), Падова – Фералпи Сало 1 (2:1), Порденоне – Реджана X (1:1), Венеция – Судтирол 1 (3:1), Форли – Модена X (1:1), Мантова – Фано 1 (2:1), Макератезе – Парма 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Ла Лига 2: Елче – Валядолид X (1:1), Химнастик де Тарагона – Хетафе X (1:1), Уеска – Реал Овиедо 1 (2:1), Алкоркон – Реус Депортиу 1 (2:1), Тенерифе – Нумансия 1 (2:0), Леванте – Кадис 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_6″]Югоизточна Трета Лига: Ураган Бояджик – Загорец Нова Загора 2 (0:2), Любимец – Верея II 2 (1:2), Евроколеж Пловдив – Марица Пловдив X (1:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.