РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Нейшънал Лига в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Норич – Евертън X (1:1), Кристъл Палас – Саутхямптън X (1:1), Манчестър Сити – Суонси 1 (3:0), Съндърланд – Уотфорд X (1:1), Уест Хям – Сток Сити 1 (1:0), Борнемут – Манчестър Юнайтед 2 (1:2).

Чемпиъншип: Милтън Кийнс Донс – Ипсуич 2 (1:2), Кардиф – Шефилд Уензди X (1:1), Чарлтън – Лийдс X (1:1), Дарби – Брайтън 1 (2:0), Фулъм – Брентфорд 1 (1:0), Хъдърсфийлд – Бристол Сити 1 (2:1), Хъл Сити – Болтън 1 (3:0), Мидълзбро – Бирмингам 1 (3:0), Престън – Рединг X (0:0), Куинс Парк Рейнджърс – Бърнли 1 (2:1).

Лига 1: Брадфорд – Саутенд 1 (2:1), Бери – Честърфийлд X (1:1), Колчестър – Барнзли X (0:0), Донкастър – Крю 1 (3:0), Флийтууд Таун – Уолсол 2 (1:2), Джилингам – Бъртън Албион 1 (1:0), Олдъм – Милуол 2 (1:2), Питърбро – Шросбъри 1 (3:1), Порт Вейл – Скънторп X (1:1), Суиндън – Рочдейл 2 (0:1), Уигън – Блякпул 1 (3:0).

Лига 2: Акрингтън – Уикъмб 1 (2:1), Уимбълдън – Стивънидж 1 (3:1), Бристол Роувърс – Йорк 1 (3:0), Кроули – Дагенам & Редбридж 1 (1:0), Лутън – Нортхямптън X (1:1), Мансфийлд – Лейтън Ориент X (0:0), Моркамб – Екзитър 1 (1:0), Нотс Каунти – Нюпорт 1 (3:1), Оксфорд Юнайтед – Карлайл 1 (2:0), Плимут – Кеймбридж Юнайтед 1 (2:1), Портсмут – Хартлипул 1 (3:0), Йоувил – Барнет 2 (0:1).

Нейшънал Лига: Корби – Стокпорт 2 (1:2), Гейнсбъро – Хеднесфорд 1 (2:1), Стейлибридж – Харогейт 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Байерн – Инголщад 1 (3:0), Дармщад – Херта Берлин 2 (1:2), Хофенхайм – Хановер 1 (3:1), Вердер Бремен – Кьолн X (1:1), Волфсбург – Хамбургер 1 (2:0), Байер Леверкузен – Борусия Мьонхенгладбах 1 (1:0).

Втора Бундеслига: Фортуна Дюселдорф – Юнион Берлин X (1:1), Карлсруе – Гройтер Фюрт 1 (2:1).

Трета Лига: Кемницер – Аален 1 (3:1), Фортуна Кьолн – Щутгартер Кикерс X (1:1), Майнц Ам – Холщайн Кил X (0:0), Зоненхоф – Пройсен Мюнстер 1 (2:1), Оснабрюк – Ерцгебирге Ауе 1 (2:1), Вюрцбургер Кикерс – Веен 1 (2:0).

Регионална Лига – Север: Клопенбург – Хилдесхайм X (1:1), Дрохтерсен/Асел – Шилкзее 1 (3:0), Олденбург – Хановер Ам 1 (3:1).

Регионална Лига – Североизток: Германия Халберщад – Шьонберг X (1:1), Оберлаусиц – Мойселвиц 1 (3:1), Берлинер Анкараспор – Оптик Ратенов 1 (3:0).

Регионална Лига – Запад: Алемания Аахен – Ален 1 (3:0), Борусия Дортмунд Ам – Фортуна Дюселдорф Ам 1 (2:0), Ерндтебрюк – Борусия Мьонхенгладбах Ам 2 (0:2), Кьолн Ам – Велберт 1 (2:0), Край – Верл 2 (1:2), Рьодингхаузен – Вегберг-Беек 1 (2:0), Вайденбрюк – РВ Есен 2 (1:2), Оберхаузен – Виктория Кьолн X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия A: Дженоа – Болоня 1 (3:1), Палермо – Фрозиноне 1 (2:0), Сасуоло – Торино X (0:0), Удинезе – Интер 2 (0:2).

Серия B: Авелино – Ланчано 1 (3:1), Ливорно – Каляри 2 (1:2), Пескара – Виртус Ентела 1 (3:1), Про Верчели – Чезена X (1:1), Салернитана – Асколи Пикио 1 (2:0), Специя – Латина 1 (2:0), Тернана – Комо 1 (2:1), Виченца – Бреша 1 (2:1).

Лига Про, група A: Кунео – Порденоне 1 (2:1), Про Патрия – Кремонезе 2 (1:3), Алесандрия – Судтирол 1 (3:1), Джана Ерминио – Падова 1 (2:1), Павия – Лумецане 1 (3:0), Албинолефе – Реджана 2 (1:2).

Лига Про, група B: Сантарканджело – Прато 1 (2:1), Л`Акуила – Римини 1 (2:1), Терамо – Пистойезе 1 (1:0), Пиза – Макератезе 1 (2:0).

Лига Про, група C: Иския Изолаверде – Матера X (1:1), Мелфи – Катания 2 (1:2), Фиделис Андрия – Касертана X (1:1), Лупа Кастели Романи – Юве Стабия 2 (1:3), Монополи – Катандзаро 1 (2:1), Месина – Акрагас 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Барелона – Депортиво Ла Коруня 1 (3:0), Селта Виго – Еспаньол 1 (3:0), Леванте – Гранада 1 (2:1), Севиля – Спортинг Хихон 1 (3:0), Лас Палмас – Реал Бетис 1 (2:1).

Сегунда Дивисион: Алавес – Алкоркон 1 (2:1), Кордоба – Лагостера 1 (3:0), Хирона – Елче 1 (3:1), Луго – Понферадина 1 (2:1), Тенерифе – Майорка 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Черно море – Лудогорец 2 (0:2), Левски – Литекс 1 (2:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.