Прогнози за събота, 12 август 2017 година

0
60

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 131 мача от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Нейшънал Лига в Англия, Регионална Лига и Купа на Германия, Купа Лига Про и Купа на Италия, Първа, Втора и Трета Лига в България и приятелски, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

Кликнете тук, регистрирайте се и вземете до 200 лева начален бонус, подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Уотфорд – Ливърпул 2 (0:1), Челси – Бърнли 1 (4:1), Кристъл Палас – Хъдърсфийлд 1 (2:1), Евертън – Сток Сити X (1:1), Саутхямптън – Суонси 1 (3:1), Уест Бромич Албион – Борнемут 1 (2:1), Брайтън – Манчестър Сити 2 (0:4).

Чемпиъншип: Барнзли – Ипсуич 1 (2:0), Бирмингам – Бристол Сити 2 (1:2), Брентфорд – Нотингам 1 (2:1), Кардиф – Астън Вила 2 (1:2), Дарби – Улвс X (1:1), Хъл Сити – Бъртън Албион 1 (3:1), Лийдс – Престън 1 (2:0), Милуол – Болтън 1 (1:0), Рединг – Фулъм 1 (2:1), Шефилд Уензди – Куинс Парк Рейнджърс X (1:1), Мидълзбро – Шефилд Юнайтед 1 (2:0).

Лига 1: Уимбълдън – Шрюсбъри 2 (1:2), Блекбърн – Донкастър X (0:0), Блекпул – Милтън Донс Кейнс 2 (1:2), Бристол Роувърс – Питърбро 1 (1:0), Джилингам – Брадфорд 2 (1:2), Нортхямптън – Флийтууд Таун 1 (2:0), Оксфорд Юнайтед – Портсмут 2 (0:2), Плимут – Чарлтън 1 (2:1), Рочдейл – Скънторп 1 (2:0), Родъръм – Саутенд 2 (0:1), Уолсол – Олдъм 2 (1:2).

Лига 2: Барнет – Лутън 2 (0:1), Кеймбридж Юнайтед – Карлайл X (1:1), Челтнъм – Кроули Таун 1 (2:1), Колчестър – Стивънидж 2 (1:2), Крю – Нюпорт 2 (0:1), Гримзби Таун – Ковънтри 2 (1:3), Линкълн Сити – Моркамб X (1:1), Мансфийлд – Форест Грийн 2 (0:2), Нотс Каунти – Честърфийлд 1 (1:0), Порт Вейл – Уикъмб 1 (2:0), Суиндън – Ексетър X (0:0), Йоувил – Акрингтън X (1:1).

Нейшънал Лига: Мейдънхед – Хартлипул 1 (2:1), Олдършот – Гайзли 2 (1:2), Бароу – Уокинг 2 (1:2), Боръм Ууд – Солихъл Мурс 1 (1:0), Честър – Халифакс X (1:1), Дувър – Рексъм 1 (2:1), Ийстлий – Дагенам & Редбридж 2 (0:1), Ебсфлийт – Файлд 2 (1:2), Гейтсхед – Торки 2 (0:1), Лейтън Ориент – Мейдстън 2 (0:2), Макълсфийлд – Бромли 1 (2:1), Транмиър – Сътън 2 (0:2).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Купа на Германия: Кемницер – Байерн 2 (0:2), Айшеде – Кайзерслаутерн 2 (1:3), Ерндтебрюк – Айнтрахт Франкфурт 2 (0:3), Германия Халберщад – Фрайбург 2 (1:2), Лехер – ФК Кьолн 2 (0:2), Люнебургер Ханза – Майнц 2 (1:2), Риласинген-Арлен – Борусия Дортмунд 2 (0:3), Унтерхахинг – Хайденхайм 1 (2:1), Арминия Билефелд – Дюселдорф 1 (2:0), Ерфурт – Хофенхайм 2 (1:4), Ян Регенсбург – Дармщад 2 (0:2), Вюрцбургер Кикерс – Вердер Бремен 2 (1:3).

Регионална Лига Север: Вайше Фленсбург – Хавелсе 1 (2:0), Йедлоу – Еутин 1 (1:0).

Регионална Лига Запад: Алемания Аахен – Рьодингхаузен 1 (2:0), Борусия Дортмунд II – Ватеншайд 2 (1:2), Фортуна Дюселдорф II – Вестфалия Ринерн 1 (4:1), Оберхаузен – Верл X (1:1), Вайденбрюк – Виктория Кьолн 2 (2:3), Вуперталер – Вегберг-Беек X (1:1).

Регионална Лига Югозапад: Фрайбург II – Айнтрахт Щадталендорф 2 (0:2), ФСВ Франкфурт – Ворматия Вьормс 2 (1:2), Хесен Касел – Щутгарт II 2 (1:3), Майнц II – Астория Валдорф 1 (4:0), Улм – Кикерс Офенбах X (1:1).

Регионална Лига Байерн: Гройтер Фюрт II – Меминген 2 (1:3), Гархинг – Вакер Бургхаузен 1 (2:0), Илертисен – Шалдинг-Хейнинг 1 (2:1), Зелингенпортен – Розенхайм 2 (1:3), Пипинсрийд – Аугсбург II X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Купа на Италия: Болоня – Читадела 1 (2:1), Беневенто – Перуджа X (1:1), Бреша – Пескара 2 (1:2), Карпи – Салернитана 1 (2:0), Порденоне – Лече 1 (2:0), Спал – Ренате 1 (5:0), Киево – Асколи 1 (3:1), Кротоне – Пиаченца 1 (2:0), Сампдория – Фоджа 1 (5:0), Сасуоло – Специя 1 (3:1), Удинезе – Фрозиноне 1 (2:1), Бари – Кремонезе X (0:0), Каляри – Палермо 1 (2:1).

Купа Лига Про: Терамо – Фонди X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Приятелски мачове: Леганес – Атлетико Мадрид 2 (0:2), Албасете – Хетафе X (1:1), Реал Сосиедад – Спортинг Хихон 1 (2:0), Атлетик Билбао – Алавес 1 (3:1), Елче – Леванте 2 (1:2), Реус Депортиу – Хирона 1 (2:1), Толедо – Леганес 2 (0:2), Еркулес – Райо Валекано 2 (0:2), Интер – Реал Бетис 1 (4:1), Реал Сарагоса – Ейбар 2 (1:2), Тенерифе – Депортиво Ла Коруня 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Първа Лига: Етър – Пирин Благоевград X (1:1), Лудогорец – Верея 1 (3:0).

Втора Лига: Струмска слава – Марица Пловдив 2 (1:2), Локомотив София – Монтана 1 (2:0), Нефтохимик Бургас – Оборище 1 (2:1), Черноморец Балчик – Ботев Враца 1 (3:1), Поморие – Ботев Гълъбово 1 (2:0).

Североизточна Трета Лига: Септември Тервел – Суворово 2 (1:2), Ботев Нови пазар – Калиакра 2 (0:2), Светкавица Търговище – Хитрино 1 (1:0).

Югозападна Трета Лига: Свобода Пещера – Ботев Ихтиман X (1:1), ЦСКА 1948 – Беласица 1 (2:0), Рилски спортист – Вихрен 1 (2:1), Пирин Гоце Делчев – Елин Пелин 1 (2:0), Септември Симитли – Германея X (0:0), Марек – Пирин Разлог 1 (2:0), Сливнишки герой – Чавдар Етрополе 1 (3:1), Банско – Миньор Перник 2 (1:2).

Югоизточна Трета Лига: Ямбол – Верея II 1 (1:0), Борислав Първомай – Раковски 2 (1:3), Асеновец – Карнобат 1 (2:1), Загорец – Розова долина X (1:1), Сокол Марково – Атлетик Куклен 1 (2:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.