Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Купа на Англия, Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Конфърънс в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А и Серия Б в Италия, Примера Дивисион и Сегунда Дивисион в Испания, А група и Б група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

РЕКЛАМА

[sociallocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Купа на Англия: Уигън – Арсенал 2 (1:2).

Висша Лига: Кристъл Палас – Астън Вила 1 (2:0), Фулъм – Норич 1 (2:1), Саутхямптън – Кардиф 1 (3:0), Сток Сити – Нюкясъл 1 (2:1), Съндърланд – Евертън 2 (0:2), Уест Бромич Албион – Тотнъм 2 (1:2).

Чемпиъншип: Куинс Парк Рейнджърс – Нотингам 1 (2:1), Болтън – Барнзли 1 (3:1), Брайтън – Чарлтън 1 (2:0), Бърнли – Мидълзбро 1 (2:0), Дарби – Хъдърсфийлд 1 (3:0), Ипсуич – Донкастър 1 (2:0), Лийдс – Блякпул 1 (1:0), Милуол – Уотфорд X (1:1), Шефилд Уензди – Блякбърн X (0:0), Йоувил – Борнемут 2 (1:2).

Лига 1: Крю – Уулвс 2 (0:3), Лейтън Ориент – Джилингам 1 (2:0), Милтън Кийнс Донс – Кроули 1 (1:0), Нотс Каунти – Порт Вейл 1 (2:1), Питърбро – Ковънтри 2 (2:0), Престън – Карлайл 1 (3:0), Стивънидж – Колчестър 1 (2:0), Суиндън – Брентфорд 2 (1:2), Транмиър – Шросбъри X (1:1), Уолсол – Бристол Сити 1 (2:1).

Лига 2: Бристол Роувърс – Торки 1 (2:1), Дагенам & Редбридж – Портсмут X (0:0), Екзитър – Челтнъм X (1:1), Флийтууд – Моркамб 1 (2:0), Хартлипул – Честърфийлд 2 (1:2), Мансфийлд – Рочдейл 2 (1:2), Нюпорт – Уикъмб 2 (0:1), Нортхямптън – Бъртън Албион 2 (1:2), Плимут – Оксфорд Юнайтед 1 (2:1), Скънторп – Бери 1 (1:0), Саутенд – Уимбълдън 1 (2:0), Йорк – Акрингтън 1 (2:1).

Конфърънс Премиър: Лутън – Брейнтрий 1 (3:0), Барнет – Халифакс X (1:1), Кеймбридж Юнайтед – Хайд 1 (3:0), Дартфорд – Форест Грийн 2 (1:2), Гримзби – Честър 1 (3:0), Херефорд – Гейтсхед 2 (1:2), Кидърминстър – Уелинг 1 (2:0), Макълсфийлд – Олдършот X (1:1), Солзбъри – Линкълн X (1:1), Саутпорт – Тамуърт 1 (2:0), Уокинг – Олфритън 1 (2:1), Рексъм – Нънийтън 1 (1:0).
[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Борусия Мьонхенгладбах – Щутгарт 1 (2:0), Фрайбург – Айнтрахт Брауншвайг 1 (2:1), Хановер – Хамбургер X (1:1), Майнц – Вердер Бремен 1 (3:1), Волфсбург – Нюрнберг 1 (3:0), Байерн – Борусия Дортмунд 1 (3:0).

Втора Бундеслига: Арминия Билефелд – Карлсруе X (1:1), Гройтер Фюрт – Ерцгебирге Ауе 1 (3:0).

Трета Лига: Дармщад – Вакер Бургхаузен 1 (3:0), Ханза Рощок – Пройсен Мюнстер X (1:1), Хайденхайм – Холщайн Кил 1 (3:1), Ян Регенсбург – Веен 1 (2:1), Саарбрюкен – Халешер X (1:1), Щутгартер Кикерс – Дуисбург 1 (1:0), Унтерхахен – Елверсберг 1 (2:1), Оснабрюк – Щутгарт Ам 1 (2:0).

Регионална Лига – Север: Волфсбург Ам – Хавелсе 1 (2:0), Хамбургер Ам – Вайше X (0:0), Санкт Паули Ам – Олденбург X (1:1).

Регионална Лига – Североизток: Карл Цайс Йена – Ауербах 1 (2:0), Вакер Нордхаузен – Магдебург 2 (0:2), Оптик Ратенов – Локомотив Лайпциг X (1:1), Унион Берлин Ам – Цвикау 1 (1:0).

Регионална Лига – Запад: Фортуна Кьолн – Борусия Мьонхенгладбах Ам 1 (2:0), Оберхаузен – Байер Леверкузен Ам 1 (2:0), Юрдинген – Вайденбрюк 1 (2:1), Верл – Шпортфройнде Лоте 2 (0:2), Ватеншайд – Зиген 2 (1:2).

Регионална Лига – Югозапад: Айнтрахт Трир – Улм 1 (2:0), Хесен Касел – Майнц Ам 2 (1:2), Некарелц – Зоненхоф 2 (0:1), Пфюлендорф – Баунатал X (1:1), Ворматия Вьормс – Цвайбрюкен X (1:1).

Регионална Лига – Байерн: Аугсбург Ам – Инголщад Ам 1 (2:0), Байерн Ам – Швайнфурт 1 (3:0), Хаймщетен – Нюрнберг Ам 2 (1:2), Илертисен – Виктория Ашафенбург 1 (3:0), Рейн ам Лех – Байерн Хоф X (0:0), 1860 Розенхайм – Гройтер Фюрт Ам X (1:1), Вюрцбургер Кикерс – Шалдинг 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Сасуоло – Каляри 1 (2:1), Рома – Аталанта 1 (3:0).

Серия Б: Авелино – Бреша 1 (2:1), Кротоне – Карпи 1 (1:0), Емполи – Тернана 1 (3:1), Латина – Новара 1 (2:0), Модена – Юве Стабия 1 (3:0), Пескара – Читадела 1 (2:0), Сиена – Ланчано 1 (3:1), Трапани – Палермо 2 (1:2), Варезе – Бари 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Селта Виго – Реал Сосиедад X (1:1), Виляреал – Леванте 1 (3:0), Гранада – Барселона 2 (0:3), Реал Мадрид – Алмерия 1 (3:0).

Сегунда Дивисион: Хирона – Мирандес 1 (1:0), Нумансия – Реал Сарагоса 1 (2:1), Лас Палмас – Еркулес Аликанте 1 (2:0), Сабадел – Спортинг Хихон X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Лески – Литекс 1 (2:1).

Б група: Академик Свищов – Монтана 2 (1:2), Спартак Варна – Ботев Враца X (1:1), Ботев Гълъбово – Банско 2 (0:2), Добруджа Добрич – Раковски 1 (2:0), Пирин Разлог – Хасково 2 (1:2), Калиакра Каварна – Дунав Русе 1 (1:0), Витоша Бистрица – Марек Дупница 2 (0:2).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/sociallocker]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.