РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 145 мача от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2, Нейшънал Лига, ФА Трофи и Купа на Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Лига Про и Лига Про 2 в Испания, Първа Лига. Втора Лига и Трета Лига в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог в Бетфеър. Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Купа на Англия: Мидълзбро – Манчестър Сити 2 (0:4), Арсенал – Линкълн Сити 1 (3:1).

Висша Лига: Борнемут – Уест Хям X (0:0), Евертън – Уест Бромич Албион 1 (2:0), Хъл Сити – Суонси X (1:1).

Чемпиъншип: Астън Вила – Шефилд Уензди X (0:0), Барнзли – Ипсуич 2 (1:2), Брентфорд – Хъдърсфийлд 2 (0:2), Бъртън Албион – Нотингам X (1:1), Кардиф – Бирмингам 2 (0:2), Лийдс – Куинс Парк Рейнджърс 2 (1:2), Нюкясъл – Фулъм 1 (1:0), Норич – Блякбърн 1 (1:0), Престън – Рединг 1 (2:1), Уигън – Бристол Сити 1 (2:1), Улвърхямптън – Родъръм 1 (4:0).

Лига 1: Уимбълдън – Нортхямптън 2 (1:2), Бристол Роувърс – Саутенд 2 (1:2), Чарлтън – Уолсол 1 (2:0), Честърфийлд – Шрюсбъри 2 (0:3), Ковънтри – Брадфорд 2 (0:2), Флийтууд Таун – Болтън X (0:0), Джилингам – Скънторп 2 (0:1), Милтън Кийнс Донс – Рочдейл 1 (1:0), Олдъм – Бери X (1:1), Питърбро – Оксфорд Юнайтед X (1:1), Порт Вейл – Суиндън 1 (2:1).

Лига 2: Барнет – Кроули Таун 2 (0:1), Карлайл – Кеймбридж Юнайтед X (1:1), Колчестър – Портсмут 2 (0:3), Крю – Нюпорт X (0:0), Донкастър – Челтнъм 1 (3:1), Ексетър – Акрингтън Стенли 1 (2:0), Лейтън Ориент – Гримзби 1 (2:0), Лутън – Стивънидж X (0:0), Мансфийлд – Плимут 2 (0:2), Моркамб – Йоувил 1 (2:0), Нотс Каунти – Хартлипул 2 (0:2), Уикъмб – Блякпул 1 (2:1).

Нейшънал Лига: Бромли – Норт Ферибай X (1:1), Дагенам & Редбридж – Форест Грийн 1 (2:1), Ийстлий – Бароу 2 (1:2), Гайзли – Олдършот 2 (0:1), Солихъл Мурс – Брейнтрий 2 (1:2), Саутпорт – Торки 1 (2:1), Сътън – Йорк 1 (2:1), Уокинг – Боръм Ууд 2 (0:1), Рексъм – Гейтсхед X (1:1).

ФА Трофи: Макълсфийлд – Транмиър 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Байерн – Айнтрахт Франкфурт 1 (2:1), Дармщад – Майнц 1 (2:1), Херта Берлин – Борусия Дортмунд 2 (0:2), РБ Лайпциг – Волфсбург 1 (3:1), Фрайбург – Хофенхайм 2 (0:1), Инголщад – ФК Кьолн 2 (0:1).

Втора Бундеслига: Хановер – 1860 Мюнхен 1 (2:1), Вюрцбургер Кикерс – Динамо Дрезден 1 (2:1).

Трета Лига: Аален – Зоненхоф Гросаспах 2 (0:1), Дуисбург – Веен 1 (2:1), Фортуна Кьолн – Ян Регенсбург 2 (0:2), ФСВ Франкфурт – Халешер X (0:0), Шпортфройнде Лоте – Ханза Рощок 2 (1:2), Майнц II – Вердер Бремен II 2 (0:1), Падерборн – Ерфурт 2 (0:2).

Регионална Лига Север: Волфсбург II – Хавелсе 1 (2:1), Айнтрахт Брауншвайг II – Лупо-Мартини Волфсбург 2 (1:2), Санкт Паули II – Нордерщед 1 (2:0), Реден – Айшеде 2 (0:1).

Регионална Лига Запад: Ален – Фортуна Дюселдорф II 2 (0:1), Алемания Аахен – Вуперталер X (0:0), Борусия Дортмунд II – Бонер 1 (3:1), Кьолн II – Шпрокхьовел 1 (2:1), Рьодингхаузен – РВ Есен 2 (1:2), Шалке II – Вайденбрюк 2 (1:2), Шпортфройнде Зиген – Оберхаузен X (1:1), Верл – Виктория Кьолн 2 (1:3), Ватеншайд – Борусия Мьонхенгладбах II X (1:1).

Регионална Лига Югозапад: Хесен Касел – Кайзерслаутерн II 1 (2:1), Кикерс Офенбах – Щутгартер Кикерс 1 (1:0), Пирмасенс – Хофенхайм II 2 (0:2), Саарбрюкен – Тевтония Ватценборн-Щайнберг 1 (4:0), Щутгарт II – Айнтрахт Трир 2 (0:2), Щайнбах – Хомбург 2 (1:2), Улм – Елверсберг 2 (2:3), Астория Валдорф – Нотинген 1 (3:0).

Регионална Лига Байерн: Бухбах – Швайнфурт 2 (0:1), Вакер Бургхаузен – Нюрнберг II X (1:1), Розенхайм – Меминген 1 (2:0), Унтерхахинг – Шалдинг-Хейнинг 1 (5:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Дженоа – Сампдория 1 (2:1).

Серия Б: Бари – Фрозиноне 2 (1:2), Беневенто – Виртус Ентела 1 (2:1), Читадела – Перуджа 1 (2:0), Салернитана – Бреша 1 (3:0), Спал – Чезена 2 (1:2), Специя – Авелино 1 (3:0), Латина – Карпи 2 (1:3).

Лига Про, група А: Карарезе – Расинг Рома 2 (0:2), Комо – Пистойезе 1 (2:1), Джана Ерминио – Лупа Рома 2 (0:2), Пиаченца – Робур Сиена 2 (0:1), Витербезе – Про Пиаченца 2 (0:2), Алесандрия – Олбия 1 (3:1), Кремонезе – Тутокуйо 1 (1:0), Понтедера – Ренате 2 (1:2), Прато – Лукезе 2 (1:2), Арецо – Ливорно 1 (1:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Ла Лига: Валенсия – Спортинг Хихон 1 (3:1), Севиля – Леганес 1 (4:1), Малага – Алавес 1 (2:1), Гранада – Атлетико Мадрид 2 (1:3).

Ла Лига 2: Майорка – Луго X (0:0), Мирандес – УКАМ Мурсия 2 (0:2), Нумансия – Реал Овиедо 1 (2:1), Валядолид – Леванте 1 (1:0), Кордоба – Реал Сарагоса 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Първа Лига: Черно море – Ботев Пловдив X (1:1), ЦСКА София – Монтана 1 (5:0).

Втора Лига: Етър – Септември София X (1:1), Созопол – Несебър 1 (2:1), Витоша Бистрица – Банско 1 (2:0), Ботев Враца – Спартак Плевен 1 (3:1), Локомотив София – Поморие 1 (1:0).

Североизточна Трета Лига: Черноморец Балчик – Хитрино 1 (2:0), Светкавица Търговище – Локомотив Русе 1 (2:1), Добруджа – Кубрат 1 (2:0).

Северозападна Трета Лига: Литекс – Янтра Габрово 1 (3:0).

Югозападна Трета Лига: Пирин Гоце Делчев – Септември Симитли 1 (2:1), Хебър – Рилски спортист 2 (1:2), Миньор Перник – Вихрен 1 (2:0), Пирин Разлог – Сливнишки герой 2 (0:3), Ботев Ихтиман – Балкан Ботевград 1 (1:0), Чавдар Етрополе – Велбъжд 1 (2:0), Беласица Петрич – Чепинец 1 (2:0), Германея – Струмска слава 2 (1:2), Марек – Свобода Пещера 1 (2:0).

Югоизточна Трета Лига: Асеновец – Верея II X (1:1), Борислав Първомай – Загорец 2 (0:2), Марица Пловдив – Димитровград 1 (2:0), Евроколеж – Арда 1 (2:1), Раковски – Розова долина 2 (1:3), Любимец – Гигант Съединение X (0:0), Ураган Бояджик – Атлетик Куклен 2 (1:2), Миньор Раднево – Свиленград 2 (0:2), Елхово – Карнобат 2 (0:3).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.