Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 102 мача от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Нейшънал Лига в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания, приятелски, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог в Бетфеър. Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

РЕКЛАМА

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]Приятелски[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Арсенал – Хъл Сити 1 (2:1), Манчестър Юнайтед – Уотфорд 1 (4:1), Мидълзбро – Евертън 2 (0:1), Сток Сити – Кристъл Палас 1 (2:1), Съндърланд – Саутхямптън 2 (0:1), Уест Хям – Уест Бромич Албион 2 (0:1), Ливърпул – Тотнъм X (0:0).

Чемпиъншип: Астън Вила – Ипсуич 2 (0:2), Брайтън – Бъртън Албион 1 (4:1), Дарби – Бристол Сити X (0:0), Фулъм – Уигън 1 (2:0), Лийдс – Кардиф X (0:0), Норич – Нотингам 2 (1:2), Престън – Брентфорд 1 (2:1), Куинс Парк Рейнджърс – Хъдърсфийлд X (1:1), Рединг – Барнзли X (0:0), Родъръм – Блякбърн 2 (1:2), Улвърхямптън – Нюкасъл 2 (0:3).

Лига 1: Уимбълдън – Чарлтън 1 (2:1), Болтън – Уолсол 2 (0:1), Бристол Роувърс – Брадфорд 1 (2:1), Бери – Суиндън 1 (2:1), Флийтууд Таун – Рочдейл 1 (2:1), Джилингам – Порт Вейл 1 (1:0), Милуол – Саутенд 1 (2:1), Нортхямптън – Честърфийлд 2 (0:1), Олдъм – Ковънтри X (1:1), Оксфорд Юнайтед – Милтън Кийнс Донс 1 (2:0), Питърбро – Шефилд Юнайтед 1 (2:1), Скънторп – Шрюсбъри 1 (2:0).

Лига 2: Карлайл – Блякпул 2 (0:2), Колчестър – Барнет 1 (2:1), Крю – Гримзби 1 (2:1), Лутън – Кроули Таун 1 (2:1), Мансфийлд – Хартлипул X (1:1), Моркамб – Кеймбридж Юнайтед 2 (0:2), Нотс Каунти – Челтнъм 2 (0:3), Плимут – Ексетър 1 (1:0), Портсмут – Акрингтън Стенли X (1:1), Стивънидж – Уикъмб 1 (2:1), Йоувил – Лейтън Ориент X (0:0).

Нейшънал Лига: Честър – Гейтсхед 1 (2:0), Олдършот – Бароу 1 (1:0), Брейнтрий – Норт Ферибай X (0:0), Дувър Атлетик – Рексъм 2 (0:1), Форест Грийн – Боръм Ууд 1 (2:0), Гайзли – Ийстлий 2 (1:3), Линкълн Сити – Уокинг 1 (2:0), Солихъл Мурс – Сътън 2 (0:3), Саутпорт – Дагенам & Редбридж 2 (1:2), Торки – Макълсфийлд 1 (2:1), Транмиър – Бромли 1 (3:1), Йорк – Мейдстън 2 (0:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Байер Леверкузен – Айнтрахт Франкфурт 1 (2:0), Дармщад – Борусия Дортмунд 2 (0:2), Инголщад – Байерн 2 (1:3), РБ Лайпциг – Хамбургер X (1:1), Вердер Бремен – Борусия Мьонхенгладбах 2 (0:3), Шалке – Херта Берлин X (0:0).

Втора Бундеслига: 1860 Мюнхен – Карлсруе 1 (2:1), Вюрцбургер Кикерс – Хайденхайм 1 (1:0).

Трета Лига: Фортуна Кьолн – Веен 2 (1:2), ФСВ Франкфурт – Кемницер X (1:1), Халешер – Ян Регенсбург 2 (0:2), Падерборн – Магдебург 1 (1:0), Зоненхоф Гросаспах – Ханза Рощок 2 (0:2), Цвикау – Вердер Бремен II 1 (1:0).

Регионална Лига Север: Хановер II – Айшеде 1 (3:1).

Регионална Лига Североизток: Карл Цайс Йена – Будиса Бауцен 1 (5:1), Енерги Котбус – Шьонберг 1 (3:0).

Регионална Лига Запад: Верл – Шпрокхьовел 1 (2:0).

Регионална Лига Югозапад: Валдхоф Майнхайм – Щутгартер Кикерс X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Фиорентина – Удинезе X (0:0).

Серия Б: Асколи – Трапани 2 (0:1), Авелино – Верона 1 (2:0), Беневенто – Латина X (1:1), Бреша – Пиза 2 (0:2), Чезена – Бари X (0:0), Фрозиноне – Карпи 2 (0:2), Новара – Читадела 1 (2:0), Про Верчели – Специя 1 (2:1), Виртус Ентела – Спал 2 (0:2).

Лига Про, група А: Лупа Рома – Расинг Рома X (0:0).

Лига Про, група Б: Судтирол – Реджана 1 (2:1).

Лига Про, група C: Лече – Сиракуза 1 (3:0), Мелфи – Фиделис Андрия X (1:1), Месина – Катандзаро 2 (1:2), Монополи – Паджанезе 1 (2:1), Таранто – Фоджа 2 (1:3), Касертана – Вибонезе 1 (2:0), Юве Стабия – Фонди 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Ла Лига: Реал Бетис – Валенсия 1 (2:0), Алавес – Барселона 2 (1:4), Атлетик Билбао – Депортиво Ла Коруня 2 (0:2), Осасуна – Реал Мадрид 2 (1:3).

Ла Лига 2: Алмерия – Хирона X (1:1), Химнастик де Тарагона – Алкоркон 1 (1:0), Реал Сарагоса – Леванте 2 (0:2), Хетафе – Кадис 2 (0:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Клубни отбори: Черно море – Черноморец Балчик 1 (2:0), ЦСКА София – Шкендия 1 (2:1), Ботев Пловдив – Верея 1 (3:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.