РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Конфърънс в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионални Лиги в Германия, Серия А, Серия B и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Суонси – Евертън X (1:1), Саутхямптън – Хъл Сити 1 (3:0), Съндърланд – Кристъл Палас X (1:1), Тотнъм – Астън Вила 1 (2:0), Уест Бромич Албион – Лестър 1 (2:1), Уест Хям – Сток Сити 1 (2:1), Бърнли – Арсенал 2 (0:3).

Чемпиъншип: Дарби – Брентфорд 1 (2:1), Бирмингам – Уулвс 2 (1:2), Болтън – Норич 2 (1:3), Ипсуич – Блякпул 1 (3:0), Лийдс – Кардиф X (1:1), Мидълзбро – Родъръм 1 (3:0), Милуол – Уотфорд 2 (0:2), Нотингам – Хъдърсфийлд 1 (1:0), Рединг – Блякпул X (1:1), Шефилд Уензди – Чарлтън 1 (2:0).

Лига 1: Барнзли – Честърфийлд 2 (1:2), Ковънтри – Колчестър 1 (2:1), Крю – Лейтън Ориент 2 (0:2), Донкастър – Рочдейл 1 (2:1), Джилингам – Брадфорд X (1:1), Олдъм – Шефилд Юнайтед 2 (1:2), Порт Вейл – Милтън Кийнс Донс 2 (0:2), Престън – Бристол Сити 1 (2:1), Скънторп – Кроули Таун 1 (3:1), Суиндън – Питърбро 1 (2:0), Уолсол – Флийтууд Таун 1 (2:1), Йоувил – Нотс Каунти X (1:1).

Лига 2: Уимбълдън – Оксфорд Юнайтед X (0:0), Кеймбридж Юнайтед – Акрингтън 1 (1:0), Карлайл – Дагенам & Редбридж 1 (2:1), Лутън – Бъртън Албион 2 (0:1), Моркамб – Портсмут X (1:1), Нюпорт – Бери 2 (1:2), Плимут – Мансфийлд 1 (3:1), Шросбъри – Екзитър 1 (2:0), Саутенд – Траниър 1 (3:0), Стивънидж – Нортхяптън X (1:1), Уикъмб – Челтнъм 1 (3:0), Йорк – Хартлипул 1 (2:0).

Конфърънс Премиър: Барнет – Халифакс 1 (2:0), Брейнтрий – Олдършот X (1:1), Бристол Роувърс – Саутпорт 1 (3:0), Честър – Дувър X (1:1), Дартфорд – Нънийтън X (0:0), Ийстлий – Олфритън 1 (3:0), Форест Грийн – Макълсфийлд 1 (2:0), Гримзби – Рексъм 1 (3:1), Телфорд – Линкълн Сити X (1:1), Торки – Олтринкам 1 (2:1), Уелинг – Кидърминстър 2 (1:2), Уокинг – Гейтсхед 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Борусия Мьонхенгладбах – Борусия Дортунд X (1:1), Байерн – Айнтрахт Франкфурт 1 (3:0), Майнц – Байер Леверкузен 2 (1:2), Падерборн – Аугсбург 2 (0:1), Шалке – Фрайбург 1 (3:1), Хамбургер – Волфсбург 2 (0:2).

Втора Бундеслига: Айнтрахт Брауншвайг – 1860 Мюнхен 1 (3:1), ФСВ Франкфурт – Гройтер Фюрт X (0:0).

Трета Лига: Динамо Дрезден – Арминия Билефелд X (1:1), Енерги Котбус – Фортуна Кьолн 1 (2:0), Ерфурт – Халешер X (1:1), Ханза Рощок – Щутгартер Кикерс X (0:0), Холщайн Кил – Майнц Ам 1 (3:1), Пройсен Мюнстер – Кемницер 1 (2:1), Ян Регенсбург – Оснабрюк X (1:1), Веен – Зоненхоф 1 (3:1).

Регионална Лига – Север: Хановер Ам – Хамбургер Ам 1 (2:1), Волфсбург Ам – Вайше 1 (2:0), Санкт Паули Ам – Мепен X (1:1).

Регионална Лига – Североизток: Магдебург – Ауербах 1 (3:0), Плауен – Херта Берлин Ам X (1:1).

Регионална Лига – Запад: Шалке Ам – Шпортфройнде Лоте X (1:1), Край – Алемания Аахен 2 (0:3), Рьодингхаузен – Фортуна Дюселдорф Ам X (1:1), Зиген – Хенеф 1 (3:0), Верл – РВ Есен X (1:1), Виктория Кьолн – Кьолн Ам 1 (3:0), Ватеншайд – Юрдинген 1 (2:1).

Регионална Лига – Югозапад: Фрайбург Ам – Хофенхай Ам 1 (2:1), Хесен Касел – Нотинген 1 (3:1), Некарелц – Баунатал 1 (2:0), Ворматия Вьормс – Елверсберг 2 (0:2).

Регионална Лига – Байерн: Аугсбург Ам – Вакер Бургхазуен X (1:1), Гройтер Фюрт Ам – Меминген 1 (2:1), Гархинг – Оберфранкен Байройт X (1:1), Илертисен – Нюрнберг Ам 1 (2:1), Инголщад Ам – Вюрцбургер Кикерс 2 (0:2), Швайнфурт – Бухбах X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия A: Дженоа – Каляри 1 (2:1), Парма – Ювентус 2 (0:3), Верона – Интер 2 (1:2).

Серия B: Бари – Кротоне 1 (3:1), Бреша – Болоня X (0:0), Катания – Трапани 1 (3:1), Читадела – Карпи 2 (1:2), Фрозиноне – Пескара 1 (2:1), Ланчано – Латина 1 (1:0), Модена – Виртус Ентела 1 (2:0), Про Верчели – Ливорно X (0:0), Специя – Тернана 1 (2:1).

Лига Про, група A: Джана Ерминио – Албинолефе 1 (2:1), Мантова – Новара 2 (0:2), Арецо – Кремонезе 1 (2:1), Алесандрия – Монца Брианца 1 (3:0), Про Патрия – Фералпи Сало X (1:1), Порденоне – Судтирол 1 (2:1).

Лига Про, група B: Тутокуойо – Савона 1 (2:1), Гросето – Асколи Пикио 2 (1:2), Терамо – Лукезе 1 (3:0).

Лига Про, група C: Савоя – Юве Стабия 2 (0:2), Аверса Нормана – Барлета 1 (3:1), Салернитана – Лупа Рома 1 (3:0), Беневенто – Реджина 1 (3:0), Мартина Франка – Матера 2 (0:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Реал Мадрид – Ейбар 1 (3:0), Малага – Атлетико Мадрид 2 (1:2), Севиля – Барселона 2 (0:3), Алмерия – Гранада 1 (2:1), Селта Виго – Райо Валекано 1 (3:1).

Сегунда Дивисион: Майорка – Расинг Сантандер 1 (2:0), Сабадел – Луго X (1:1), Сарагоса – Споринг Хихон X (1:1), Валядолид – Мирандес 1 (3:0), Алавес – Тенерифе 1 (2:1), Лагостера – Алкоркон 1 (1:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Литекс – Берое 1 (3:1), Славия – Левски 2 (0:2).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.