РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 138 мача от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2, Нейшънал Лига в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания, Първа Лига, Втора Лига и Трета Лига в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Бетфеър. Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Манчестър Юнайтед – Манчестър Сити 1 (2:1), Арсенал – Саутхямптън 1 (2:0), Борнемут – Уест Бромич Албион 1 (2:0), Бърнли – Хъл Сити 1 (2:1), Мидълзбро – Кристъл Палас 1 (1:0), Сток Сити – Тотнъм 2 (1:3), Уест Хям – Уотфорд 1 (2:0), Ливърпул – Лестър 1 (2:0).

Чемпиъншип: Брайтън – Брентфорд 1 (3:0), Фулъм – Бирмингам 1 (2:0), Лийдс – Хъдърсфийлд X (1:1), Норич – Кардиф 1 (3:1), Престън – Барнзли 1 (2:1), Куинс Парк Рейнджърс – Блякбърн 1 (2:0), Родъръм – Бристол Сити 2 (1:2), Шефилд Уензди – Уигън 1 (3:1), Улвс – Бъртън Албион 1 (2:0), Дарби – Нюкясъл X (1:1).

Лига 1: Уимбълдън – Шефилд Юнайтед X (1:1), Болтън – Милтън Кийнс Донс 1 (2:1), Бристол Роувърс – Рочдейл X (1:1), Бери – Шрусбъри 1 (1:0), Флийтууд Таун – Чарлтън X (1:1), Джилингам – Брадфорд X (0:0), Милуол – Ковънтри 1 (2:0), Нортхямптън – Уолсол 1 (2:1), Олдъм – Честърфийлд X (1:1), Оксфорд Юнайтед – Суиндън 1 (2:0), Питърбро – Порт Вейл 1 (3:1), Скънторп – Саутенд 1 (3:0).

Лига 2: Карлайл – Лейтън Ориент 1 (2:1), Колчестър – Блякпул X (1:1), Крю – Ексетър X (1:1), Лутън – Гримзби 1 (2:0), Мансфийлд – Барнет 1 (2:1), Моркамб – Донкастър 2 (1:3), Нюпорт – Челтнъм X (1:1), Нотс Каунти – Акрингтън 1 (1:0), Плимут – Кеймбридж Юнайтед 1 (2:0), Портсмут – Уикъмб 1 (3:0), Стивънидж – Кроули Таун 1 (2:0), Йоувил – Хартлипул 1 (2:1).

Нейшънал Лига: Дувър – Форест Грийн X (1:1), Олдършот – Честър 1 (3:1), Бароу – Боръм Ууд 1 (2:1), Брейнтрий – Гейтсхед X (1:1), Бромли – Макълсфийлд 2 (0:1), Ийстлий – Саутпорт 1 (3:0), Гайзли – Уокинг X (1:1), Норт Фериби – Мейдстън 2 (1:2), Солихъл Мурс – Дагенам & Редбридж X (1:1), Торки – Йорк 1 (1:0), Транмиър – Линкълн Сити 1 (2:1), Рексъм – Сътън 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Байер Леверкузен – Хамбургер 1 (3:0), Дармщад – Айнтрахт Франкфурт 2 (1:2), Фрайбург – Борусия Мьонхенфгладбах 2 (0:1), Инголщад – Херта Берлин 1 (2:1), Волфсбург – Кьолн 1 (3:1), РБ Лайпциг – Борусия Дортмунд 2 (0:2).

Втора Бундеслига: Санкт Паули – Арминия Билефелд 1 (2:1), Юнион Берлин – Карлсруе 1 (1:0).

Трета Лига: Дуисбург – Вердер Бремен II 1 (3:0), Фортуна Кьолн – Кемницер X (0:0), ФСВ Франкфурт – Зоненхоф Гросаспах 1 (2:1), Шпортфройнде Лоте – Ян Регенсбург 1 (2:1), Майнц II – Магдебург X (1:1).

Регионална Лига Север: Хилдесхайм – Олденбург 2 (1:2).

Регионална Лига Североизток: Берлин Анкараспор – Будиса Бауцен 1 (3:0), Херта Берлин II – Ауербах 1 (3:1), Енерги Котбус – Мойселвиц 1 (3:0).

Регионална Лига Запад: Ален – Рот-Вайс Есен 2 (0:2), Алемания Аахен – Виктория Кьолн 2 (1:2), Борусия Дортмунд II – Вуперталер 1 (3:1), Кьолн II – Вайденбрюк X (1:1), Рьодингхаузен – Борусия Мьонхенгладбах II 2 (1:2), Шалке II – Бонер 1 (2:0), Зиген – Шпрокхьовел 1 (2:0), Верл – Фортуна Дюселдорф II 1 (3:1).

Регионална Лига Югозапад: Хомбург – Хофенхайм II X (1:1), Хесен Касел – Елверсберг 2 (0:2), Саарбрюкен – Пирмасенс 1 (3:0), Щайнбах – Кайзерслаутерн II 1 (2:0), Кобленц – Щутгартер Кикерс X (0:0), Улм – Валдхоф Майнхайм 2 (1:2), Астория Валдорф – Теутония Ватценборн-Щайнберг 1 (2:0).

Регионална Лига Байерн: Гархинг – Байерн II 2 (0:2), Вакер Бургхаузен – Байерн Хоф 1 (3:1), Оберфранкен Байройт – Швайнфурт X (1:1), Унтерхахинг – Илертисен 1 (3:0), Бухбах – Зелигенпортен 1 (3:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Ювентус – Сасуоло 1 (3:0), Палермо – Наполи 2 (0:3).

Серия Б: Асколи Пикио – Спал X (1:1), Авелино – Трапани 1 (2:1), Беневенто – Верона 2 (1:2), Бреша – Перуджа X (1:1), Фрозиноне – Латина 1 (3:1), Новара – Салернитана 1 (2:0), Про Верчели – Читадела 1 (2:1), Виченца – Бари 2 (1:2).

Лига Про, група А: Арецо – Робур Сиена 1 (2:0).

Лига Про, група Б: Анкона – Басано Виртус X (1:1), Лумецане – Губио 1 (2:1), Самбенедетезе – Мантова 1 (2:0), Сантарканджело – Парма X (1:1), Судтирол – Фералпи Сало 1 (2:1), Порденоне – Терамо 1 (2:0), Венеция – Реджана 1 (2:1), Модена – Макаратезе 1 (2:0), Падова – Форли 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Ла Лига: Селта Виго – Атлетико Мадрид 2 (0:2), Реал Мадрид – Осасуна 1 (3:0), Малага – Виляреал 1 (2:1), Севиля – Лас Палмас 1 (3:1), Барселона – Алавес 1 (3:0).

Ла Лига 2: Луго – Севиля Б 1 (2:1), Реус Депортиу – Нумансия 1 (1:0), Тенерифе – Валядолид X (1:1), Леванте – Сарагоса 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Първа Лига: Славия – Локомотив Пловдив X (1:1), Нефтохимик Бургас – Левски 2 (0:2).

Втора Лига: Царско село – Лудогорец II 2 (1:2), Несебър – Созопол 1 (2:1), Банско – Витоша Бистрица 2 (1:2), Оборище – Ботев Гълъбово 2 (0:2), Спартак Плевен – Ботев Враца 2 (1:2).

Североизточна Трета Лига: Ботев Нови пазар – Хитрино X (1:1), Добруджа – Септември Тервел 1 (2:1), Спартак Варна – Черноморец Балчик 1 (1:0), Светкавица Търговище – Суворово 1 (3:0).

Югоизточна Трета Лига: Асеновец – Миньор Раднево X (1:1), Ураган Бояджик – Елхово 1 (2:1), Любимец – Карнобат 2 (0:2), Раковски – Свиленград X (1:1), Евроколеж – Атлетик Куклен 1 (2:1), Марица Пловдив – Гигант Съединение 1 (2:1), Загорец Нова Загора – Димитровград 1 (3:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.