РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от евроквалификации, световни квалификации, Лига 1, Лига 2 и Нейшънал Лига в Англия, Регионална Лига в Германия, Серия B и Лига Про в Италия, Сегунда Дивисион в Испания, В група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Евроквалификации[/handle]
[handle to=“tab_2″]Световни квалификации[/handle]
[handle to=“tab_3″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_5″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_6″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_7″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Евроквалификации: Азербайджан – Италия 2 (0:3), Исландия – Латвия 1 (3:0), Казахстан – Холандия 2 (0:3), Норвегия – Малта 1 (3:0), Андора – Белгия 2 (0:3), Босна и Херцеговина – Уелс 1 (2:0), Хърватия – България 1 (2:0), Чехия – Турция X (1:1), Израел – Кипър 1 (3:1).

Евроквалификация за младежи до 21 години: Шотландия – Франция 2 (0:2).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Световни квалификации, зона Африка: Централна Африка – Мадагаскар X (1:1), Еритреа – Ботсвана 2 (0:3), Чад – Сиера Леоне 1 (1:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Лига 1: Барнзли – Крю 1 (3:0), Бери – Уигън X (1:1), Честърфийлд – Джилингам X (1:1), Флийтууд – Ковънтри 2 (0:1), Олдъм – Скънторп X (0:0), Шефилд Юнайтед – Рочдейл 1 (2:1), Шросбъри – Колчестър 1 (1:0), Саутенд – Порт Вейл 1 (2:1), Суиндън – Питърбро 2 (1:2), Уолсол – Бъртън Албион 1 (2:1).

Лига 2: Барнет – Акрингтън Стенли X (0:0), Кеймбридж Юнайтед – Портсмут 2 (1:2), Карлайл – Моркамб 1 (2:1), Кроули – Лейтън Ориент 2 (0:3), Лутън – Йорк 1 (2:0), Мансфийлд – Нюпорт 1 (3:1), Нортхямптън – Хартлипул 1 (2:0), Оксфорд Юнайтед – Уимбълдън 1 (2:0), Йоувил – Дагенам & Редбридж X (1:1).

Нейшънал Лига: Макълсфийлд – Кидърминстър 1 (3:0), Олдършот – Олтринкам 1 (2:0), Боръм Ууд – Уелинг 1 (2:1), Брейнтрий – Гримзби 2 (1:2), Бромли – Бароу 1 (1:0), Честър – Линкълн Сити 1 (2:1), Дувър Атлетик – Рексъм X (1:1), Форест Грийн – Гизли 1 (3:0), Гейтсхед – Челтнъм 2 (1:2), Халифакс – Уокинг X (0:0), Саутпорт – Торки 1 (1:0), Транмиър – Ийстлий 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Регионална Лига – Север: Айнтрахт Брауншвайг Ам – Хилдесхайм 1 (2:0), Госларер – Шилкзее 1 (2:0), Санкт Паули Ам – Айнтрахт Нордерщед 2 (1:2), Реден – Дрохтерсен/Асел 1 (2:0).

Регионална Лига – Югозапад: Елверсберг – Пирмасенс 1 (3:0), Кайзерслаутерн Ам – Балингер 1 (3:0), Валдхоф Майнхайм – Щайнбах 1 (3:0), Некарелц – Хесен Касел 2 (0:2), Шпилберг – Хомбург 2 (1:3), Саар Саарбрюкен – Ворматия Вьормс 2 (0:3), Астория Валдорф – Саарбрюкен 2 (0:2).

Регионална Лига – Байерн: Амберг – Рейн ам Лех 1 (2:0), Аугсбург Ам – Вакер Бургхаузен 2 (0:2), Илертисен – Бухбах 1 (2:0), Инголщад Ам – Меминген 1 (3:1), Нюрнберг Ам – Унтерхахинг X (1:1), Швайнфурт – Шалдинг-Хейнинг X (0:0), Оберфранкен Байройт – 1860 Мюнхен Ам 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Серия B: Виченца – Кротоне 1 (2:1), Про Верчели – Новара X (1:1).

Лига Про, група A: Лумецане – Про Патрия 1 (3:0), Кунео – Мантова X (1:1), Судтирол – Фералпи Сало 1 (1:0), Албинолефе – Павия 2 (0:2), Джана Ерминио – Басано Виртус X (1:1), Порденоне – Кремонезе X (1:1), Про Пиаченца – Алесандрия 2 (0:1), Читадела – Падова 1 (2:1), Реджана – Ренате 1 (3:1).

Лига Про, група B: Л`Акуила – Савона 1 (3:1), Пистойезе – Лукезе 1 (1:0), Сантарканджело – Робур Сиена X (1:1), Пиза – Тутокуойо 1 (3:1), Терамо – Лупа Рома 1 (2:0), Анкона – Макаратезе 1 (2:0), Арецо – Карарезе X (1:1), Чита ди Понтедера – Римини 1 (1:0), Прато – Спал 2 (1:2).

Лига Про, група C: Лупа Кастели Романи – Паджанезе 1 (1:0).[/tab]
[tab name=“tab_6″]Сегунда Дивисион: Атлетик Билбао B – Нумансия 1 (2:1), Елче – Мирандес 1 (3:1), Понферадина – Химнастик де Тарагона 1 (2:1), Тенерифе – Леганес 1 (2:1), Алавес – Осасуна 1 (1:0).[/tab]
[tab name=“tab_7″]Североизточна В група: Две могили – Шумен 2 (0:2), Ботев Нови пазар – Суворово 2 (1:2), Интер Плачидол – Калиакра 2 (1:2).

Северозападна В група Етър Велико Търново – Ботев Враца X (1:1).

Югоизточна В група: Марица Пловдив – Несебър 2 (1:2), Свиленград – Евроколеж Пловдив 2 (0:2), Карнобат – Димитровград 1 (2:1), Загорец – Черноморец Бургас 1 (2:0), Розова долина – Гигант Съединение X (1:1), Асеновец – Ураган Бояджик 1 (2:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.