Прогнози за събота, 10 февруари 2018 година

Изобилие от мачове за залагане в съботната футболна програма

0
64

Днес прогнози за 122 мача

Предлагаме на Вашето внимание безплатни печеливши прогнози за 122 мача от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Нейшънал Лига в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Серия C в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания и приятелски, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Ако сме ви помогнали да спечелите, може да ни изпратите сума по свой избор чрез Pay Pal, за да ни помогнете да поддържаме сайта безплатен и с актуална информация.

В таблицата по-долу можете да изберете при кой букмейкър да заложите, като ще получите солиден бонус, ако сте нов потребител. Внимание: не всички промоции при онлайн букмейкърите важат за играчи, влизащи в сайтовете им с IP адрес от България. С ползването на VPN програма обаче можете да преодолеете този проблем.

Англия

Висша Лига: Тотнъм – Арсенал 1 (2:0), Евертън – Кристъл Палас 1 (2:1), Сток – Брайтън 1 (2:1), Суонси – Барнли 1 (1:0), Уест Хям – Уотфорд 1 (2:0), Манчестър Сити – Лестър 1 (2:1).

Чемпиъншип: Барнзли – Шефилд Уензди 1 (2:0), Шефилд Юнайтед – Лийдс 1 (2:1), Болтън – Фулъм 1 (2:1), Брентфорд – Престън 1 (2:1), Бристол Сити – Съндърланд 1 (2:0), Дарби – Норич 2 (0:1), Ипсуич – Бъртън Албион 1 (2:0), Мидълзбро – Рединг 1 (2:1), Нотингам – Хъл Сити 2 (0:2), Улвс – Куинс Парк Рейнджърс 1 (2:0).

Лига 1: Уимбълдън – Нортхямптън 2 (0:2), Блякбърн – Олдъм 2 (0:2), Блякпул – Уолсол 2 (0:1), Брадфорд – Бери 1 (2:0), Донкастър – Чарлтън 1 (1:0), Джилингам – Питърбро 1 (2:1), Милтън Кийнс Донс – Портсмут 2 (1:2), Оксфорд Юнайтед – Бристол Роувърс 1 (2:0), Рочдейл – Флийтууд Таун 1 (2:0), Скънторп – Родъръм 2 (0:1), Шрюсбъри – Плимут X (0:0), Саутенд – Уигън 2 (1:3).

Лига 2: Барнет – Нотс Каунти 2 (0:2), Карлайл – Колчестър 1 (2:0), Челтнъм – Порт Вейл 1 (1:0), Ковънтри – Акрингтън 1 (2:0), Кроули Таун – Гримзби Таун 1 (2:1), Крю – Йоувил 2 (0:1), Ексетър – Уикъмб 2 (0:3), Моркамб – Честърфийлд X (1:1), Нюпорт – Форест Грийн X (0:0), Стивънидж – Лутън 2 (2:3), Суиндън – Мансфийлд X (0:0).

Нейшънал Лига: Бароу – Хартлипул 2 (0:1), Бромли – Мейдстън 1 (2:1), Дувър – Сътън 2 (0:2), Ийстлий – Боръм Ууд 2 (0:3), Ебсфлийт – Солихъл Мурс 1 (1:0), Гейтсхед – Файлд X (0:0), Лейтън Ориент – Транмиър 2 (0:3), Макълсфийлд – Гайзли 1 (3:1), Мейдънхед – Торки X (1:1), Уокинг – Честър 1 (2:1), Рексъм – Халифакс 1 (3:1), Дагенам & Редбридж – Алдършот 2 (0:2).

Германия

Първа Бундеслига: Байер Леверкузен – Херта Берлин 1 (4:1), Борусия Дортмунд – Хамбургер 1 (3:0), Айнтрахт Франкфурт – ФК Кьолн 2 (0:1), Хановер – Фрайбург X (1:1), Хофенхайм – Майнц 1 (2:0), Байерн – Шалке 1 (5:0).

Втора Бундеслига: Дуисбург – Арминия Билефелд 2 (0:1), Ян Регенсбург – Хайденхайм X (0:0), Юнион Берлин – Фортуна Дюселдорф 1 (2:1).

Трета Лига: Аален – Зоненхоф Гросаспах X (0:0), Ханза Рощок – Вюрцбургер Кикерс X (1:1), Карл Цайс Йена – Шпортфройнде Лоте 2 (0:2), Карлсруе – Фортуна Кьолн 1 (2:1), Магдебург – Пройсен Мюнстер 1 (3:1), Цвикау – Мепен 1 (1:0).

Регионална Лига Север: Волфсбург II – Германия Егещорф-Лангредер 1 (2:0), Вайше Фленсбург – Хамбургер II 2 (1:2).

Регионална Лига Североизток: Енерги Котбус – Ауербах 1 (5:0).

Регионална Лига Запад: Вуперталер – Ватеншайд 2 (1:2).

Регионална Лига Югозапад: Саарбрюкен – Фрайбург II 1 (2:0), Шот Майнц – Хесен Касел 2 (1:3), Айнтрахт Щадталендорф – Майнц II 2 (0:1), Кобленц – ФСВ Франкфурт 1 (1:0).

Италия

Серия A: Спал – Милан X (2:2), Кротоне – Аталанта X (2:2), Наполи – Лацио 1 (3:0).

Серия B: Асколи – Емполи 2 (0:1), Авелино – Чезена 2 (0:2), Бари – Фрозиноне 1 (2:1), Карпи – Кремонезе X (0:0), Пескара – Салернитана X (0:0), Про Верчели – Бреша X (1:1), Специя – Венеция 2 (0:2), Тернана – Виртус Ентела X (0:0).

Серия C, група B: Ренате – Триестина 2 (0:1), Сантарканджело – Падова 2 (0:2), Судтирол – Губио 2 (1:2), Албинолефе – Басано Виртус 1 (2:1), Порденоне – Фералпи Сало 1 (2:0), Самбенедетезе – Реджана 2 (1:2), Равена – Фано 2 (0:1) Фермана – Терамо 1 (2:1).

Испания

Ла Лига: Виляреал – Алавес 2 (0:1), Малага – Атлетико Мадрид 2 (0:3), Леганес – Ейбар 1 (2:1), Реал Мадрид – Реал Сосиедад 1 (2:0).

Ла Лига 2: Спортинг Хихон – Нумансия 1 (2:1), Барселона Б – Алкоркон X (0:0), Кадис – Реал Овиедо X (0:0), Алмерия – Осасуна X (1:1).

Приятелски мачове

Клубни отбори: Ботев (юноши старша) – Асеновец 2 (1:2), Пирин Гоце Делчев – Места Хаджидимово 1 (2:0), Хебър – Евроколеж 2 (1:2), Лудогорец II – Дунав Русе X (1:1), Севлиево – Бенковски Бяла 1 (2:1), Етър – Литекс 1 (2:0), Ботев Ихтиман – Оборище 1 (1:0), ЦСКА-София – Царско село 1 (3:0), Чавдар Етрополе – ЦСКА-София (юноши старша) 2 (1:2), Марица Пловдив – Витоша Бистрица 1 (2:1), Банско – Лудогорец (юноши старша) 1 (2:0), Девня – Спартак Варна 2 (1:2), Янтра Габрово – Янтра Полски Тръмбеш 1 (3:1), Локомотив София – Кариана Ерден 1 (2:0), Партизан Червен бряг – Левски 2007 2 (1:2), Розова долина – Димитровград X (0:0), Септември Симитли – Пирин Разлог X (1:1), Берое – Славия 2 (1:2), Ботев Пловдив – Ботев Враца 1 (2:0), Черно море – Поморие 1 (3:1), Левски – Сливнишки герой 1 (2:0).

РЕКЛАМА

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.