РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 106 мача от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1 и Лига 2 в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания, Първа Лига и Втора Лига в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог в Бетфеър. Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Уотфорд – Евертън 2 (1:2), Арсенал – Сток Сити 1 (3:0), Бърнли – Борнемут 2 (1:2), Хъл Сити – Кристъл Палас 2 (0:1), Суонси – Съндърланд 1 (2:1), Лестър – Манчестър Сити 2 (0:2).

Чемпиъншип: Астън Вила – Уигън 1 (3:0), Барнзли – Норич 2 (1:2), Брентфорд – Бъртън Албион 1 (2:1), Хъдърсфийлд – Бристол Сити 1 (1:0), Ипсуич – Кардиф 1 (2:1), Нюкясъл – Бирмингам 1 (2:0), Рединг – Шефилд Уензди X (0:0), Родъръм – Куинс Парк Рейнджърс 2 (1:2), Улвс – Фулъм X (1:1), Престън – Блякбърн 1 (2:1).

Лига 1: Милтън Кийнс Донс – Уимбълдън 1 (2:1), Брадфорд – Чарлтън 1 (2:0), Бристол Роувърс – Бери 1 (3:1), Флийтууд Таун – Уолсол 1 (2:0), Милуол – Шрюсбъри 1 (3:0), Оксфорд Юнайтед – Олдъм 1 (2:0), Питърбро – Честърфийлд 1 (3:1), Порт Вейл – Нортхямптън 2 (1:2), Рочдейл – Скънторп X (1:1), Шефилд Юнайтед – Суиндън 1 (3:0), Саутенд – Ковънтри 1 (2:1).

Лига 2: Челтнъм – Ексетър X (1:1), Крю – Кроули Таун 1 (2:1), Гримзби – Портсмут 2 (0:2), Хартлипул – Кеймбридж Юнайтед X (1:1), Лейтън Ориент – Акрингтън X (1:1), Лутън – Карлайл 1 (1:0), Мансфийлд – Колчестър 1 (2:1), Нюпорт – Моркамб 1 (2:0), Нотс Каунти – Уикъмб 2 (1:2), Плимут – Донкастър 2 (0:1), Стивънидж – Блякпул 2 (1:2), Йоувил – Барнет 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: ФК Кьолн – Борусия Дортмунд 2 (0:2), Байерн – Волфсбург 1 (3:0), Хамбургер – Аугсбург 1 (2:1), Инголщад – РБ Лайпциг 2 (0:2), Фрайбург – Дармщад 1 (2:0), Херта Берлин – Вердер Бремен 1 (3:1).

Втора Бундеслига: Бохум – 1860 Мюнхен 1 (2:1), Кайзерслаутерн – Ерцгебирге Ауе 1 (3:1).

Трета Лига: Кемницер – Ян Регенсбург 1 (3:1), Дуисбург – Фортуна Кьолн 1 (2:0), Ерфурт – Ханза Рощок X (1:1), Холщайн Кил – Зоненхоф Гросаспах 1 (3:1), Магдебург – Аален 1 (2:1), Пройсен Мюнстер – Падерборн 1 (1:0), Вердер Бремен II – ФСВ Франкфурт X (0:0), Оснабрюк – Цвикау 1 (3:1), Веен – Халешер X (1:1).

Регионална Лига Север: Айшеде – Люнебургер Ханза 2 (0:2).

Регионална Лига Североизток: Енерги Котбус – Оберлаусиц 1 (3:0), Люкенвалде – Вакер Нордхаузен 2 (1:3).

Регионална Лига Запад: Алемания Аахен – Оберхаузен X (1:1), Борусия Мьонхенгладбах II – Кьолн II 1 (3:1), Борусия Дортмунд II – Ватеншайд 1 (2:0), Фортуна Дюселдорф II – Виктория Кьолн 2 (0:2), Рьодингхаузен – Бонер 1 (3:1), Верл – Шпрокхьовел 1 (2:0).

Регионална Лига Югозапад: Хесен Касел – Айнтрахт Трир X (1:1), Щутгарт II – Пирмасенс 1 (2:1), Щайнбах – Щутгартер Кикерс 1 (3:1), Кобленц – Нотинген 1 (2:0), Ворматия Вьормс – Саарбрюкен 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Кротоне – Пескара X (0:0), Самдория – Лацио 2 (1:2).

Серия Б: Асколи Пикио – Латина 1 (2:1), Авелино – Беневенто X (1:1), Карпи – Тернана 1 (3:1), Чезена – Читадела 1 (2:1), Виртус Ентела – Трапани 1 (1:0), Фрозиноне – Салернитана 1 (2:0), Перуджа – Про Верчели 1 (3:0), Спал – Специя 1 (2:1), Виченца – Верона 2 (1:2).

Лига Про, група C: Фонди – Виртус Франкавила 1 (2:1), Юве Стабия – Акрагас 1 (3:0), Мелфи – Фоджа 2 (0:2), Монополи – Матера 2 (1:3), Сиракуза – Катания X (1:1), Вибонезе – Таранто 1 (2:1), Касертана – Катандзаро 1 (3:1), Козенца – Месина 1 (2:0), Лече – Паджанезе 1 (3:0), Реджина – Фиделис Андрия 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Ла Лига: Осасуна – Барселона 2 (0:4), Реал Сосиедад – Валенсия 1 (2:1), Лас Палмас – Леганес 1 (3:1), Реал Мадрид – Депортиво Ла Коруня 1 (4:0).

Ла Лига 2: Химнастик де Тарагона – Райо Валекано X (1:1), Елче – Хетафе X (1:1), Уеска – УКАМ Мурсия 1 (2:1), Леванте – Тенерифе 1 (3:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Първа Лига: Славия – Монтана 1 (3:0), Верея – Левски 2 (0:2), Лудогорец – Локомотив Пловдив 1 (3:0).

Втора Лига: Спартак Плевен – Поморие 2 (1:2), Оборище Панагюрище – Локомотив София 2 (0:2), Левски Карлово – Етър Велико Търново 2 (0:3), Несебър – Ботев Гълъбово 1 (2:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.