Прогнози за събота, 10 август 2013 година

0
36

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2, Блу Скуеър в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионалните Лиги в Германия, Купа на Италия, А група и Б група в България и приятелските мачове, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
ВНИМАНИЕ: Услугата за достъп до прогнозите чрез SMS работи само за абонати на Мобилтел, Глобул и Виваком!

[tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]България[/handle]
[handle to=“tab_5″]Приятелски мачове[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Чемпиъншип: Блакбърн – Нотингам X (1:1), Блякпул – Барнзли 1 (3:1), Болтън – Рединг 1 (2:1), Брайтън – Дарби 1 (2:0), Чарлтън – Мидълзбро 1 (2:1), Хъдърсфийлд – Куинс Парк Рейнджърс 2 (1:2), Ипсуич – Милуол 1 (2:1), Шефилд Уензди – Бърнли 1 (1:0), Уотфорд – Борнемут 1 (3:1), Йоувил – Бирмингам X (1:1).

Лига 1: Брадфорд – Карлайл 1 (2:0), Брентфорд – Шефилд Юнайтед 1 (2:1), Колчестър – Порт Вейл X (1:1), Лейтън Ориент – Шросбъри 1 (3:1), Милтън Кейнс Донс – Крю 1 (2:0), Нотс Каунти – Питърбро X (1:1), Олдъм – Уослол 1 (2:1), Родъръм – Престън X (1:1), Суиндън – Стивънидж 1 (2:1), Транмиър – Кроули X (1:1), Уулвс – Джилингам 1 (3:0).

Лига 2: Акрингтън – Портсмут X (1:1), Уимбълдън – Уикъмб 1 (2:1), Бристол Роувърс – Скънторп X (1:1), Бъртън – Рочдейл 1 (2:1), Честърфийлд – Челтнъм 1 (2:0), Дагенам & Редбридж – Йорк X (0:0), Хартлипул – Саутенд 1 (2:1), Мансфийлд – Екзитър 1 (2:1), Моркамб – Торки 1 (2:1), Нортхямптън – Нюпорт 1 (2:1), Оксфорд Юнайтед – Бери 1 (2:0), Плимут – Флийтууд 2 (0:1).

Блу Скуеър – Премиър: Барнет – Честър 1 (2:1), Дартфорд – Олфритън 1 (2:1), Форест Грийн – Хайд 1 (3:0), Гримзби – Олдършот 1 (3:0), Херефорд – Брейнтрий 1 (2:0), Кидърминстър – Гейтсхед 1 (3:0), Макълсфийлд – Нънийтън 1 (2:0), Солзбъри – Тамуърт X (1:1), Саутпорт – Лутън 2 (0:1), Уокинг – Линкълн 1 (2:1), Рексъм – Уелинг 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Аугсбург – Борусия Дортмунд 2 (0:2), Байер Леверкузен – Фрайбург 1 (3:0), Хановер – Волфсбург X (1:1), Херта Берлин – Айнтрахт Франкфурт 1 (2:1), Хофенхайм – Нюрнберг 1 (2:1), Айнтрахт Брауншвайг – Вердер Бремен 2 (1:2).

Втора Бундеслига: Инголщад – Карлсруе 1 (2:1), Падерборн – Кьолн 2 (1:2).

Трета Бундеслига: Вакер Бургхаузен – РБ Лайпциг 2 (0:2), Кемницер – Хайденхайм X (0:0), Дармщад – Оснабрюк X (1:1), Дуисбург – Ян Регенсбург 1 (2:1), Халешер – Веен 2 (1:2), Пройсен Мюнстер – Ерфурт 1 (3:0), Саарбрюкен – Елверсберг 1 (2:0), Щутгартер Кикерс – Холщайн Кил X (1:1).

Регионална Лига – Север: Хамбургер Ам – Хановер Ам X (1:1), Санкт Паули Ам – Вилхелмсхавен X (0:0).

Регионална Лига – Североизток: Ауербах – Бабелсберг 2 (1:2), Оптик Ратеньов – Нойстерлиц X (1:1), Унион Берлин Ам – Хордхаузен 1 (2:0).

Регионална Лига – Запад: Брусия Мьонхенгладбах Ам – Виктория Кьолн X (1:1), РВ Есен – Байер Леверкузен Ам 1 (2:0), Шалке Ам – Велберт 1 (2:0).

Регионална Лига – Югозапад: Баунатал – Айнтрахт Франкфурт Ам 2 (0:2), Пфюлендорф – Хесен Касел 2 (0:2), Ворматия Вьормс – Хомбург 1 (2:1).

Регионaлна Лига – Байерн: Байерн Ам – Инголщад Ам 1 (3:0), Илертисен – Шалдинг 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Купа на Италия: Специя – Про Патрия 1 (3:0), Чезена – Понтисола 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]А група: Черно море – Локомотив Пловдив 1 (1:0), Пирин Гоце Делчев – Литекс 2 (0:3), Лудогорец – ЦСКА 1 (2:1).

Б група: Академик Свищов – Хасково X (1:1), Дунав Русе – Раковски 2 (1:2), Марек – Банско 2 (0:1), Витоша Бистрица – Ботев Враца 1 (2:1), Пирин Разлог – Спартак Варна X (1:1), Добруджа – Ботев Гълъбово 1 (2:0), Калиакра – Монтана 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Клубни отбори: Манчестър Сити – Арсенал 1 (2:1), Норич – Панатинайкос 1 (2:1), Селтик – Ливърпул 2 (0:2), Нюкясъл – Спортинг Брага 1 (2:1), Кристъл Палас – Лацио 2 (1:2), Фулъм – Парма 1 (2:1), Сток Сити – Дженоа X (1:1), Уест Бромич Албион – Болоня 1 (1:0), Верона – Лачи 1 (2:0), Интер – Реал Мадрид 2 (1:2), Аталанта – Киево 1 (2:0), Валядолид – Осасуна 1 (2:1), Малайзия XI – Барселона 2 (0:3), Кардиф – Атлетик Билбао X (1:1), Астън Вила – Малага X (1:1), Хъл Сити – Реал Бетис 2 (1:2), Саутхямптън – Реал Сосиедад X (1:1), Тотнъм – Еспаньол 1 (2:1), Мурсия – Елче 1 (2:1), Лас Палмас – Атлетико Мадрид 2 (0:3), Кордоба – Алмерия 1 (2:1), Валенсия – Олимпиакос Пирея 1 (2:1), Сарагоса – Херафе 1 (2:0), Маритимо – Селта Виго 2 (1:2).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.