Прогнози за събота, 1 март 2014 година

0
36

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2, Конфърънс в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионални Лиги в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А група и Б група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

[sociallocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Евертън – Уест Хям 1 (2:0), Фулъм – Челси 2 (0:2), Хъл Сити – Нюкясъл 1 (2:1), Сток Сити – Арсенал 2 (1:3), Саутхямптън – Ливърпул 2 (1:2).

Чемпиъншип: Куинс Парк Рейнджърс – Лийдс 1 (2:0), Болтън – Блякбърн X (1:1), Борнемут – Донкастър 1 (3:0), Бърнли – Дарби 1 (2:1), Хъдърсфийлд – Барнзли 1 (2:0), Ипсуич – Бирмингам 1 (1:0), Лестър – Чарлтън 1 (3:1), Милуол – Брайтън 2 (1:2), Нотингам – Уигън 1 (2:1), Рединг – Йоувил 1 (3:0), Шефилд Уензди – Мидълзбро X (1:1), Уотфорд – Блякпул 1 (2:0).

Лига 1: Брадфорд – Стивънидж 1 (1:0), Бристол Сити – Джилингам 1 (2:0), Карлайл – Брентфорд 2 (0:2), Кроули – Питърбро X (1:1), Крю – Суиндън X (0:0), Лейтън Ориент – Колчестър 1 (3:1), Милтън Кийнс Донс – Шефилд Юнайтед X (1:1), Престън – Уолсол 1 (2:0), Родъръм – Нотс Каунти 1 (3:1), Транмиър – Олдъм X (1:1), Уулвс – Порт Вейл 1 (2:0).

Лига 2: Бъртън Албиън – Акрингтън Стенли 1 (2:1), Челтнъм – Бери X (1:1), Дагенам & Редбридж – Мансфийлд 1 (2:1), Флийтууд – Уимбълдън 1 (2:0), Хартлипул – Торки 1 (2:0), Нюпорт – Скънторп X (1:1), Нортхямптън – Бристол Роувърс X (1:1), Плимут – Моркамб 1 (2:0), Рочдейл – Оксфорд Юнайтед 1 (2:1), Саутенд – Уикъмб 1 (1:0), Йорк – Екзитър 1 (2:1).

Конфърънс Премиър: Олдършот – Линкълн 1 (2:0), Барнет – Уокинг 1 (2:0), Брейнтрий – Хайд 1 (3:0), Кеймбридж Юнайтед – Кидърминстър 1 (2:0), Честър – Нънийтън X (1:1), Гейтсхед – Форест Грийн X (0:0), Гримзби – Солзбъри 1 (2:0), Халифакс – Тамуърт 1 (3:1), Херефорд – Рексъм X (1:1), Лутън – Олфритън 1 (3:0), Саутпорт – Дартфорд X (1:1), Уелинг – Макълсфийлд X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Аугсбург – Хановер 1 (2:0), Байер Леверкузен – Майнц 1 (2:0), Айнтрахт Брауншвайг – Борусия Мьонхенгладбах 2 (0:2), Борусия Дортмунд – Нюрнберг 1 (3:0), Вердер Бремен – Хамбургер X (1:1), Байерн – Шалке 1 (3:0).

Втора Бундеслига: Ерцгебирге Ауе – Кьолн 2 (0:2), Зандхаузен – 1860 Мюнхен X (1:1).

Трета Лига: Вакер Бургхаузен – Щутгарт Ам 1 (2:1), Дармщад – Борусия Дортмунд Ам 1 (2:0), Дуисбург – Веен 1 (3:1), Халешер – Унтерхахинг 1 (2:0), Ханза Рощок – Кемницер 1 (2:0), Пройсен Мюнстер – Оснабрюк X (1:1), Саарбрюкен – Ян Регенсбург X (1:1), Щутгартер Кикерс – Хайденхайм 2 (0:1).

Регионална Лига – Север: Санкт Паули Ам – Госларер 2 (1:2).

Регионална Лига – Североизток: Оптик Ратенов – Плауен X (1:1).

Регионална Лига – Запад: Кьолн Ам – Юрдинген 1 (2:1), Бохум Ам – Байер Леверкузен Ам X (1:1), Фортуна Кьолн – Шалке Ам 1 (2:0), РВ Есен – Оберхаузен X (1:1).

Регионална Лига – Югозапад: Баунатал – Кикерс Офенбах 2 (1:3), Пфюлендорф – Некарелц 2 (0:2), Кобленц – Хесен Касел X (1:1), Улм – Майнц Ам 2 (1:2), Ворматия Вьормс – Фрайбург Ам X (1:1), Цвайбрюкен – Зоненхоф 2 (1:2).

Регионална Лига – Байерн: Хаймщетен – Меминген X (1:1), Рейн ам Лех – Нюрнберг Ам 2 (0:2).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Рома – Интер 1 (2:0).

Серия Б: Бреша – Карпи 1 (2:1), Чезена – Трапани 1 (2:1), Читадела – Новара X (1:1), Ланчано – Юве Стабия 1 (2:0), Модена – Кротоне 1 (2:1), Палермо – Бари 1 (3:1), Реджина – Варезе 1 (1:0), Сиена – Емполи X (1:1), Специя – Тернана 1 (2:1), Авелино – Пескара 1 (2:1).

Лига Про 2Б: Аверса Нормана – Тутокуойо 1 (1:0), Кастел Ригоне – Арсанезе 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Малага – Валядолид 1 (2:0), Леванте – Осасуна 1 (2:1), Хетафе – Еспаньол X (1:1), Елче – Селта Виго 1 (2:1).

Сегунда Дивисион: Алавес – Алкоркон X (1:1), Рекреативо Уелва – Реал Сарагоса 1 (2:1), Майорка – Барселона Б 1 (2:0), Реал Мадрид Б – Тенерифе 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Черно море – Литекс 2 (1:2), Берое – Любимец 1 (3:0), ЦСКА – Славия 1 (2:0).

Б група: Академик Свищов – Добруджа 2 (1:2), Пирин Разлог – Ботев Гълъбово 1 (2:1), Калиакра – Спартак Варна 1 (2:1), Марек Дупница – Ботев Враца 1 (2:0), Дунав Русе – Банско 2 (1:2), Хасково – Раковски 1 (3:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/sociallocker]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.