Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Суперкупа, Втора Бундеслига, Трета Лига, Регионални Лиги в Германия, А и Б група в България и приятелските мачове, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

РЕКЛАМА

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_2″]България[/handle]
[handle to=“tab_3″]Приятелски[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Суперкупа: Волфсбург – Байерн 2 (0:2).

Втора Бундеслига: Бохум – Дуисбург 1 (2:0), 1860 Мюнхен – Фрайбург 2 (1:2).

Трета Лига: Вердер Бремен Ам – Енерги Котбус X (1:1), Кемницер – Ханза Рощок 1 (2:0), Ерфурт – Веен 1 (1:0), Фортуна Кьолн – Аален 2 (1:2), Оснабрюк – Щутгартер Кикерс 1 (2:1), Вюрцбургер Кикерс – Динамо Дрезден X (1:1).

Регионална Лига – Север: Айнтрахт Брауншвайг Ам – Люнебургер Ханза X (1:1), Санкт Паули Ам – Реден 2 (1:2).

Регионална Лига – Североизток: Бабелсберг – Мойселвиц 1 (2:0).

Регионална Лига – Запад: Борусия Мьонхенгладбах Ам – Ерндтебрюк 1 (3:0), Вегберг-Беек – Рьодингхаузен 2 (0:2), РВ Есен – Вайденбрюк 1 (3:0), Верл – Край 1 (3:1), Виктория Кьолн – Оберхаузен 1 (2:0).

Регионална Лига – Югозапад: Балингер – Щайнбах X (1:1), Хомбург – Валдхоф Майнхайм 2 (1:2), Кайзерслаутерн Ам – Ворматия Вьормс X (1:1), Некарелц – Шпилберг 1 (2:0), Саарбрюкен – Фрайбург Ам 1 (2:1), Астория Валдорф – Пирмасенс X (1:1).

Регионална Лига – Байерн: Виктория Ашафенбург – Амберг 1 (2:1), Гройтер Фюрт Ам – Оберфранкен Байройт X (1:1), Инголщад Ам – Аугсбург Ам 1 (2:1), Нюрнберг Ам – Илертисен X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]А група: Ботев Пловдив – Локомотив Пловдив 1 (2:1), Лудогорец – Левски 1 (2:0).

Б група: Септември Симитли – Локомотив Горна Оряховица 1 (2:1), Оборище – Ботев Гълъбово 2 (1:2), Банско – Поморие X (1:1), Локомотив Мездра – Созопол 1 (1:0), Добруджа Добрич – Нефтохимик Бургас X (1:1), Дунав Русе – Литекс II 1 (2:1), Верея – Спартак Плевен X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Клубни отбори: Кьолн – Сток Сити 1 (2:1), Милуол – Тондела X (1:1), Рочдейл – Милтън Кейнс Донс 2 (1:2), Олдършот – Уикъмб 2 (1:2), Олтринкам – Порт Вейл 2 (0:2), Барнзли – Хъдърфсийлд X (1:1), Бирмингам – Лестър 2 (1:2), Блякбърн – Уигън 1 (2:0), Бостън – Гримзби 2 (1:2), Брадфорд – Бърнли 2 (1:3), Бъртън Албион – Дарби 2 (0:2), Бери – Престън X (1:1), Честър – Крю 2 (1:2), Ковънтри – Оксфорд Юнайтед 1 (1:0), Донкастър – Уулвс X (1:1), Фулъм – Кристъл Палас X (1:1), Халифакс – Йорк 2 (1:2), Хартлипул – Честърфийлд 2 (0:2), Ипсуич – Утрехт 1 (2:0), Лийдс – Евертън 2 (1:2), Лутън – Уолсол X (1:1), Норич – Брентфорд 1 (2:0), Нотингам – Астън Вила X (1:1), Питърбро – Кеймбридж Юнайтед 1 (2:0), Рил – Хеднесфорд 2 (0:2), Шефилд Уензди – Сейнт Мирън 1 (2:1), Шелбърн – Йоувил 2 (1:2), Транмиър – Шросбъри 2 (1:2), Уайтхоук – Кроули Таун 2 (0:1), ХИК Хелзинки – Ливърпул 2 (0:2), Борусия Дортмунд – Реал Бетис 1 (2:0), Аугсбург – Тулуза 1 (2:1), Хофенхайм – Борнемут 1 (2:1), Мидълзбро – Хетафе X (1:1), Нюкясъл – Борусия Мьонхенгладбах 2 (1:2), Родъръм – Манц 2 (1:2), Хановер – Съндърланд 1 (2:0), Щутгарт – Манчестър Сити 2 (1:3), Чарлтън – Киево 1 (2:1), Хамбургер – Верона 1 (3:1), Херта Берлин – Дженоа X (1:1), Олимпик Марсилия – Ювентус 2 (1:2), Стад Рен – Торино 2 (0:2), Каляри – Газелек Аячо 1 (2:0), Удинезе – Бастия 1 (2:1), Перуджа – Карпи 1 (2:1), Спортинг – Рома X (1:1), Саган Тосу – Атлетико Мадрид 2 (0:3), Рединг – Еспаньол X (1:1), Валенсия – Порто X (1:1), Суонси – Депортиво Ла Коруня 1 (2:0), Алавес – Логронес 1 (3:0), Албасете Баломпи – Херкулес 1 (2:1), Спортинг Хихон – Алмерия 1 (1:0), Мирандес – Баракалдо 1 (2:1), Ниймеген – Леванте X (1:1), Химнастика Торелавега – Расинг Сантандер 2 (0:3), Хееренвеен – Майорка 1 (2:0), Паленсия Баломпи – Бурхос X (0:0), Кордоба – Гранада 1 (1:0), Тенерифе – Лас Палмас 1 (2:1).

Копа Судамерикана: Пенярол – Малага X (1:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.