РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 160 мача от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Нейшънал Лига в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания, Първа Лига, Втора Лига и Трета Лига в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог в Бетфеър. Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Ливърпул – Евертън X (0:0), Бърнли – Тотнъм 2 (0:2), Челси – Кристъл Палас 1 (3:1), Хъл Сити – Уест Хям 1 (2:1), Лестър – Сток Сити 2 (1:2), Манчестър Юнайтед – Уест Бромич Албион 1 (5:0), Уотфорд – Съндърланд 2 (0:2), Саутхямптън – Борнемут 1 (3:1).

Чемпиъншип: Барнзли – Шефилд Уензди X (1:1), Астън Вила – Норич 1 (1:0), Брентфорд – Бристол Сити 1 (2:0), Брайтън – Блякбърн 1 (1:0), Хъдърсфийлд – Бъртън Албион X (0:0), Ипсуич – Бирмингам 2 (1:2), Нюкасъл – Уигън 1 (3:0), Престън – Нотингам 2 (1:2), Родъръм – Фулъм 2 (0:5), Улвърхямптън – Кардиф 1 (2:1), Рединг – Лийдс 1 (2:1).

League One: Болтън – Честърфийлд 1 (2:1), Брадфорд – Уолсол 2 (0:1), Бристол Роувърс – Шрюсбъри 1 (1:0), Флийтууд Таун – Суиндън 1 (2:0), Милуол – Скънторп 1 (2:0), Милтън Кийнс Донс – Джилингам 2 (1:2), Питърбро – Чарлтън 1 (2:1), Порт Вейл – Уимбълдън 1 (2:0), Рочдейл – Нортхямптън X (0:0), Саутенд – Олдъм 2 (0:2).

Лига 2: Гримзби – Донкастър 2 (1:2), Челтнам – Моркамб X (0:0), Крю – Кеймбридж Юнайтед 1 (2:1), Хартлепул – Портсмут 2 (0:3), Лейтън Ориент – Уикъмб 2 (1:2), Лутън – Блекпул X (1:1), Мансфийлд – Ексетър X (1:1), Нюпорт – Кроули Таун 1 (1:0), Нотс Каунти – Колчестър 2 (1:3), Плимут – Акрингтън Стенли 1 (2:1), Стивънидж – Барнет X (1:1), Йоувил – Карлайл 2 (0:1).

Нейшънал Лига: Рексъм – Транмиър 2 (1:2), Боръм Ууд – Макълсфийлд X (1:1), Дагенам & Редбридж – Ийстлий 2 (1:2), Дувър – Гейтсхед 1 (2:1), Форест Грийн – Норт Ферибай 1 (4:1), Линкълн Сити – Бромли 1 (1:0), Мейдстън – Бароу 2 (0:3), Солихъл Мурс – Aldershot 2 (1:3), Саутпорт – Гайзли 1 (2:0), Торки – Честър 2 (0:2), Уокинг – Сътън 1 (2:1), Йорк – Брейнтрий 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Байерн – Аугсбург 1 (2:1), Хамбургер – ФК Кьолн X (1:1), РБ Лайпциг – Дармщад 1 (3:0), Фрайбург – Вердер Бремен X (0:0), Шалке – Борусия Дортмунд 2 (1:3), Айнтрахт Франкфурт – Борусия Мьонхенгладбах X (1:1).

Втора Бундеслига: Хановер – Юнион Берлин 1 (2:1), Зандхаузен – Бохум 2 (1:2), Вюрцбургер Кикерс – Арминия Билефелд X (0:0).

Трета Лига: Дуисбург – Ян Регенсбург 2 (0:2), Фортуна Кьолн – ФСВ Франкфурт 2 (0:1), Шпортфройнде Лоте – Аален 1 (2:0), Магдебург – Ерфурт 1 (2:0), Падерборн – Зоненхоф Гросаспах 1 (2:0), Вердер Бремен II – Холщайн Кил 2 (1:2).

Регионална Лига Север: Хановер II – Германия Егесторф-Лангредер X (0:0), Айнтрахт Брауншвайг II – Шварц-Вайс Реден 2 (1:2), Айшеде – Санкт Паули II 1 (2:0), Лупо-Мартини Волфсбург – Борусия Хилдесхайм X (0:0).

Регионална Лига Североизток: Оберхаузен Нойгерсдорф – Мойселвиц 1 (2:0), Херта Берлин II – Юнион Фюрстенвалде 1 (4:0), Вакер Нордхаузен – Ауербах 1 (2:0).

Регионална Лига Запад: Борусия Мьонхенгладбах II – Ален 1 (2:1), Бонер – Шпортфройнде Зиген 1 (2:0), Фортуна Дюселдорф II – Борусия Дортмунд II X (1:1), Рьодингхаузен – Верл X (1:1), Шпрокхьовел – Рот-Вайс Оберхаузен X (1:1), Виктория Кьолн – Шалке II 1 (3:0), Вайденбрюк – Ватеншайд 2 (1:3), Вуперталер – Кьолн II.

Регионална Лига Югозапад: Айнтрахт Трир – Саарбрюкен 2 (0:3), Нотинген – Тевтония Еатценборн-Щайнберг 2 (0:3), Хофенхайм II – Хесен Касел 1 (2:0), Валдхоф Майнхайм – Ворматия Вьормс X (1:1), Щутгартер Кикерс – Астория Валдорф 2 (0:2), Щайнбах – Улм 1 (4:1).

Регионална Лига Байерн: Аугсбург II – Розенхайм 1 (2:0), Байерн Хоф – Вакер Бургхаузен 2 (0:3), Гройтер Фюрт II – Меминген 2 (0:2), Илертисен – Унтерхахинг 1 (2:1), Нюрнберг II – Инголщад II 1 (2:0), Шалдинг-Хейнинг – 1860 Мюнхен II 2 (0:2).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Сасуоло – Лацио 2 (1:4), Рома – Емполи 1 (2:1).

Серия Б: Асколи – Карпи 2 (0:2), Бреша – Виртус Ентела 2 (0:1), Латина – Читадела 2 (0:2), Новара – Тернана 1 (3:1), Перуджа – Виченца X (1:1), Пиза – Салернитана 2 (0:1), Про Верчели – Бари 1 (1:0), Специя – Беневенто 1 (2:0), Трапани – Верона 1 (2:0).

Лига Про, група А: Комо – Карарезе 1 (2:1), Ливорно – Лупа Рома 1 (1:0), Олбия – Витербезе 2 (1:3), Расинг Рома – Про Пиаченца 2 (1:3), Пиаченца – Арецо X (0:0), Пистойезе – Тутокуойо 2 (0:1), Ренате – Лукезе 1 (2:0), Алесандрия – Джана Ерминио X (0:0), Чита ди Понтедера – Прато 1 (2:1), Робур Сиена – Кремонезе 1 (2:0).

Лига Про, група Б: Модена – Форли X (0:0), Терамо – Самбенедетезе 2 (0:1).

Лига Про, група C: Реджина – Мелфи 2 (1:2), Фоделис Андрия – Месина X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Ла Лига: Виляреал – Ейбар 2 (1:2), Осасуна – Атлетик Билбао 2 (0:5), Реал Сосиедад – Леганес 1 (3:1), Малага – Атлетико Мадрид X (1:1).

La Liga 2: Леванте – Мирандес 1 (3:0), Уеска – Хетафе 1 (2:1), УКАМ Мурсия – Кадис 2 (1:2), Хирона – Райо Валекано X (0:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Първа Лига: Берое – Локомотив Пловдив 1 (2:1), Черно море – Левски 2 (0:1), ЦСКА-София – Лудогорец 1 (2:1).

Втора Лига: Царско село – Банско 1 (2:1), Ботев Гълъбово – Септември София 2 (1:2), Ботев Враца – Поморие X (1:1), Етър – Локомотив София 1 (2:1), Созопол – Левски Карлово 1 (3:0).

Североизточна Трета Лига: Хитрино – Калиакра Каварна 2 (0:2), Ботев Нови пазар – Светкавица Търговище X (1:1), Доростол Силистра – Суворово 2 (0:2), Септември Тервел – Черноморец Балчик 2 (1:2).

Северозападна Трета Лига: Литекс – Бдин Видин 1 (2:1), Ювентус Малчика – Севлиево 2 (0:3).

Югозападна Трета Лига: Германея Сапарева баня – Пирин Гоце Делчев 2 (0:2), Марек – Беласица 1 (2:1), Свобода Пещера – Чавдар Етрополе X (1:1), Струмска слава – Ботев Ихтиман 1 (2:0), Чепинец – Пирин Разлог 2 (0:2), Велбъжд – Миньор Перник 2 (0:2), Балкан Ботевград – Хебър X (0:0), Сливнишки герой – Септември Симитли X (1:1), Вихрен – Рилски спортист 2 (1:2).

Югоизточна Трета Лига: Миньор Раднево – Асеновец X (1:1), Елхово – Ураган Бояджик 2 (1:2), Карнобат – Любимец 1 (3:0), Свиленград – Раковски X (1:1), Атлетик Куклен – Евроколеж 1 (1:0), Гигант Съединение – Марица Пловдив 2 (0:2), Розова долина – Борислав Първомай 1 (2:1), Арда Кърджали – Верея II 1 (2:1), Димитровград – Загорец 2 (0:2).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.