Прогнози за събота, 18 май 2019 година

Нашите типстъри ви предлагат 100 прогнози от Англия, Германия, Италия, Испания и България, за да ви дадат шансове за печалби

0
146

Печеливши прогнози за деня

Днес ви предлагаме прогнози за 100 срещи от Купа на Англия, Първа Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия B и Серия C в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания, Първа Лига, Втора Лига и Трета Лига в България. Предложени са прогнози за изхода на мачовете като знак и точен резултат. За да видите отделните прогнози, използвайте бутоните „Следваща“ и „Обратно“ или падащото меню.

Назад
Следваща

Германия

Борусия Мьонхенгладбах - Борусия Дортмунд
Борусия Мьонхенгладбах – Борусия Дортмунд

Първа Бундеслига: Борусия Мьонхенгладбах – Борусия Дортмунд X (1:1), Байерн – Айнтрахт Франкфурт 1 (4:0), Фортуна Дюселдорф – Хановер 1 (2:0), Фрайбург – Нюрнберг 1 (2:0), Херта Берлин – Байер Леверкузен 2 (1:3), Майнц – Хофенхайм 2 (0:2), Шалке – Щутгарт X (0:0), Вердер Бремен – РБ Лайциг 2 (1:3), Волфсбург – Аугсбург 1 (4:1).

Трета Лига: Аален – Ханза Рощок X (2:2), Айнтрахт Брауншвайг – Енерги Котбус 1 (2:1), Фортуна Кьолн – Зоненхоф Гросаспах 2 (1:2), Карл Цайс Йена – 1860 Мюнхен X (0:0), Кайзерслаутерн – Мепен X (1:1), Карлсруе – Халешер 1 (1:0), Шпортфройнде Лоте – Вюрцбургер Кикерс 1 (2:0), Юрдинген – Веен Висбаден 2 (0:3), Оснабрюк – Унтерхахинг 2 (0:1), Цвикау – Пройсен Мюнстер 1 (2:1).

Регионална Лига Север: Хановер II – Хамбургер II 2 (0:1), Реден – Волфсбург II 1 (2:1), Любек – ВфЛ Олденбург 1 (5:1).

Регионална Лига Североизток: Алтглинике – Вакер Нордхаузен 2 (1:2), Ауербах – Бабелсберг 1 (2:0), Будиса Бауцен – Мойселвиц 1 (1:0), Берлинер Анкараспор – Виктория Кьолн 1 (3:0), Кемницер – Бишофсвердер 1 (3:0), Германия Халберщад – Юнион Фюрстенвалде 1 (2:1), Локомотив Лайпциг – Оберлаусиц 2 (0:1), Оптик Ратенов – Херта Берлин II 2 (0:1).

Регионална Лига Запад: Бонер – Каан-Мариенборн 1 (2:0), Борусия Дортмунд II – Алемания Аахен 1 (1:0), Фортуна Дюселдорф II – РВ Есен 1 (2:0), Оберхаузен – Верл 1 (3:0), Рьодингхаузен – Херкенрат 1 (2:1), Виктория Кьолн – Борусия Мьонхенгладбах II 1 (3:0), Ватеншайд – Щрелен 1 (2:0), Вайденбрюк – Липщад 2 (0:1).

Регионална Лига Югозапад: Балинген – Астория Валдорф X (0:0), Фрайбург II – ФСВ Франкфурт X (1:1), Кикерс Офенбах – Хомбург-Саар 2 (0:1), Валдхоф Майнхайм – Майнц II 1 (3:1), Пирмасенс – Елверсберг 2 (0:1), Саарбрюкен – Хесен Драйайх 1 (5:0), Айнтрахт Щадталендорф – Хофенхайм II 1 (2:1), Щайнбах Хайгер – Улм 1 (2:0), Щутгарт II – Ворматия Вьормс 1 (1:0).

Регионална Лига Бавария: Аугсбург II – Виктория Ашафенбург 1 (2:0), Бухбах – Гархинг 1 (2:0), Вакер Бургхаузен – Байерн II 2 (1:2), Гройтер Фюрт II – Инголщад II 1 (2:1), Хаймщетен – Илертисен 1 (2:0), Меминген – Шалдинг-Хайнинг 1 (2:1), Нюрнберг II – Айхщад 2 (0:3), Розенхайм – Байройт 1 (2:1), Швайнфурт – Пипинсрид 2 (0:1).

Назад
Следваща

НАПИШЕТЕ КОМЕНТАР

Моля въведете своя коментар!
Моля въведете името си тук

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.