Прогнози за събота, 11 ноември 2017 година

0
44

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 104 мача от Световни квалификации, Лига 1, Лига 2 и Нейшънал Лига в Англия, Регионална Лига и Ландспокал в Германия, Серия Б и Серия C в Италия, Ла Лига 2 в Испания, Трета Лига в България, приятелски, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

РЕКЛАМА

Кликнете тук, регистрирайте се и вземете до 200 лева начален бонус, подарък за Вас от сайта Букмейкър!

Ако сме ви помогнали да спечелите, може да ни изпратите сума по свой избор чрез Pay Pal, за да ни помогнете да поддържаме сайта.

[accordion auto_height=”false” ui_theme=”ui-smoothness” collapsible=”0″ active=”0″][accordion_panel title=”Световни квалификации”]Зона Африка: Замбия – Камерун 2 (0:1), Габон – Мали 2 (0:2), Демократична Република Конго – Гвинея X (1:1), Кот д`Ивоар – Мароко X (1:1), Тунис – Либия 1 (4:1).

Зона Европа: Дания – Ейре X (0:0). [/accordion_panel] [accordion_panel title=”Англия”]Лига 1: Донкастър – Родъръм 1 (1:0), Блякпул – Портсмут 2 (0:1), Брадфорд – Плимут X (0:0), Джилингам – Бери X (0:0), Милтън Кийнс Донс – Флийтууд Таун 2 (1:2), Оксфорд Юнайтед – Нортхямптън X (1:1), Скънторп – Бристол Роувърс 1 (1:0).

Лига 2: Барнет – Колчестър 2 (1:2), Кеймбридж Юнайтед – Акрингтън Стенли 2 (1:2), Карлайл – Йоувил 1 (2:0), Челтнъм – Лутън 1 (2:0), Ковънтри – Мансфийлд X (0:0), Кроули Таун – Форест Грийн 1 (1:0), Крю – Линкълн Сити 1 (2:1), Ексетър – Гримзби Таун X (1:1), Моркамб – Уикъмб 2 (0:1), Стивънидж – Нотс Каунти 2 (1:3), Суиндън – Честърфийлд 1 (1:0).

Нейшънал Лига: Олдършот – Файлд X (1:1), Бароу – Макълсфийлд 2 (0:2), Боръм Ууд – Хартлипул 1 (2:1), Дувър – Ийстлий X (0:0), Гайзли – Бромли X (1:1), Халифакс – Уокинг 1 (1:0), Мейдънхед – Гейтсхед 2 (0:1), Солихъл Мурс – Сътън 2 (1:2), Торки – Мейдстън 2 (1:2), Транмиър – Дагенам & Редбридж 1 (2:0), Ебсфлийт – Лейтън Ориент X (1:1). [/accordion_panel] [accordion_panel title=”Германия”]Регионална Лига Север: Вайше Фленсбург – Еутин 1 (5:0), Айнтрахт Брауншвайг II – Хамбургер II 2 (0:3), Реден – Хановер II 2 (0:1).

Регионална Лига Запад: Ватеншайд – Оберхаузен 2 (0:2).

Регионална Лига Югозапад: Кикерс Офенбах – Шот Майнц 1 (3:1), Валдхоф Майнхайм – Улм 1 (2:0), Саарбрюкен – Щайнбах 1 (2:0), Щутгарт II – Хофенхайм II 2 (1:2), Кобленц – Елверсберг 1 (2:1), Астория Валдорф – Рьохлинг Вьолклинген 2 (0:1), Ворматия Вьормс – Фрайбург II 1 (2:0).

Регионална Лига Байерн: Аугсбург II – Гройтер Фюрт II X (0:0), Вакер Бургхаузен – 1860 Мюнхен 2 (2:3), Айхщад – Швайнфурт 2 (2:3), Нюрнберг II – Розенхайм 1 (1:0), Пипинсрид – Унтерфьоринг 1 (2:1), Байройт – Зелингенпортен 1 (2:0).

Ландспокал: Лихтенберг – Виктория Берлин 1 (2:1), Кеми Лайциг – Будиса Бауцен X (1:1), Заалфелд – Щрут 1 (2:1), Берлинер – Нойкьолн 1 (3:1), Алтглинике – Шпандауер Кикерс 1 (5:1), Изерлон – Шпортфройнде Лоте 2 (1:2). [/accordion_panel] [accordion_panel title=”Италия”]Серия B: Про Верчели – Емполи 2 (0:2), Авелино – Виртус Ентела 1 (2:0), Специя – Фрозиноне 1 (2:0).

Серия C, група C: Фонди – Сикула Леонцио 1 (2:1), Матера – Трапани 2 (1:2), Монополи – Ренде 1 (2:0), Сиракуза – Лече X (1:1), Козенца – Юве Стабия 2 (1:2), Фиделис Андрия – Бишелие 1 (2:1), Касертана – Паджанезе X (0:0). [/accordion_panel] [accordion_panel title=”Испания”]Ла Лига 2: Алкоркон – Ла Хоя Лорка 2 (1:2), Албасете – Алмерия 1 (1:0), Тенерифе – Културал Леонеса 2 (1:2), Реал Сарагоса – Райо Валекано 2 (0:2), Барселона Б – Уеска 1 (1:0). [/accordion_panel] [accordion_panel title=”България”]Североизточна Трета Лига: Добруджа – Кубрат 1 (3:0), Калиакра – Хитрино 2 (1:2).

Югозападна Трета Лига: Банско – Ботев Ихтиман 1 (2:1), Балкан Ботевград – Сливнишки герой 2 (0:2), Хебър – Марек 1 (3:1), Миньор Перник – Септември Симитли X (1:1), Чавдар Етрополе – Пирин Гоце Делчев 2 (1:2), Пирин Разлог – Рилски спортист 1 (2:1), Германея – ЦСКА 1948 2 (0:3), Елин Пелин – Свобода Пещера 2 (0:2), Вихрен – Беласица 1 (3:0).

Югоизточна Трета Лига: Загорец – Верея II 1 (3:0), Атлетик Куклен – Левски Карлово X (1:1), Розова долина – Тунджа Ягода 1 (2:1), Гигант Съединение – Свиленград 1 (1:0), Димитровград – Асеновец 2 (1:2), Евроколеж – Борислав Първомай 2 (0:2), Арда Кърджали – Ямбол 1915 1 (3:0), Карнобат – Раковски 2011 1 (2:0), Сокол Марково – Миньор Раднево X (0:0). [/accordion_panel] [accordion_panel title=”Приятелски мачове”]Приятелски мачове: Русия – Аржентина X (1:1), Катар – Чехия 2 (1:3), Македония – Норвегия X (1:1), Испания – Коста Рика 1 (2:1).

Приятелски мачове: Конкордия Кяжна – Дунав Русе 1 (1:0), Хелмонд Спорт – Бохум 2 (0:3), Удинезе – Горица 1 (3:1), Локомотив Пловдив – Марица Пловдив X (1:1), Славия – Оборище Панагюрище X (0:0), Монтана – Етър 2 (0:2). [/accordion_panel] [/accordion]

Реклами
РЕКЛАМА

Вашият коментар