РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Чемпиъншип и Купа на Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия B в Италия, Примера Дивисион в Испания, А група, Б група и В група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Чемпиъншип: Родъръм – Шефилд Уензди X (1:1).

Купа на Англия, квалификация: Нортуич Виктория – Чорли 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Хофенхайм – Хамбургер 1 (2:1).

Втора Бундеслига: ФСВ Франкфурт – Бохум 2 (0:2), Гройтер Фюрт – 1860 Мюнхен 1 (2:1), РБ Лайпциг – Фортуна Дюселдорф 1 (3:1).

Трета Лига: Вердер Бремен Ам – Ерцгебирге Ауе 2 (0:2).

Регионална Лига – Североизток: Динамо Берлин – Нойстерлиц 1 (3:1), Карл Цайс Йена – Берлинер Анкараспор 1 (2:1).

Регионална Лига – Запад: Верл – Виктория Кьолн X (1:1), Рьодингхаузен – Вайденбрюк 1 (3:1).

Регионална Лига – Югозапад: Астория Валдорф – Кикерс Офенбах X (1:1).

Регионална Лига – Байерн: Аугсбург Ам – Байерн Ам 2 (1:3), Ян Регенсбург – Гройтер Фюрт Ам 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия B: Пескара – Про Верчели 1 (3:0), Виченца – Новара 1 (1:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Райо Валекано – Еспаньол 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Ботев Пловдив – Пирин Благоевград 1 (2:1), Литекс – Локомотив Пловдив 1 (2:0), Левски – Черно море 1 (2:1).

Б група: Септември Симитли – Дунав 2 (0:2), Пирин Разлог – Добруджа 1 (2:1), Спартак Плевен – Банско X (1:1), Верея – Локомотив Мездра 1 (2:0).

Североизточна В група: Бенковски Бяла – Химик 1 (2:1), Две могили – Кубрат 2 (1:2), Черноморец Балчик – Светкавица Търговище X (1:1), Ботев Нови пазар – Шумен 2 (1:2), Интер Плачидол – Тича Долни чифлик 1 (1:0), Септември Тервел – Суворово 2 (0:2), Марисан Русе – Калиакра 2 (0:2).

Северозападна В група: Партизан Червен бряг – Янтра Габрово 1 (2:1), Гигант Белене – Кариана Ерден X (1:1), Вихър Славяново – Ювентус Малчика 1 (2:1), Севлиево – Ботев Луковит 1 (2:1), Трявна – Павликени 1 (2:0), Левски 2007 – Академик Свищов 2 (0:2), Ботев Враца – Бдин 1 (2:1).

Югоизточна В група: Загорец – Евроколеж X (1:1), Левски Карлово – Марица Пловдив 2 (1:2), Спартак Пловдив – Борислав X (1:1), Свиленград – Несебър 2 (1:2), Карнобат – Раковски 1 (2:1), Розова долина – Димитровград 1 (2:1), Сливен – Черноморец Бургас 1 (1:0), Асеновец – Гигант Съединение X (1:1), Ураган Бояджик – Миньор Раднево 2 (1:2).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.