Прогнози за петък, 1 септември 2017 година

0
54

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 59 мача от Световни квалификации, Евроквалификации, Регионална Лига в Германия, Ла Лига 2 в Испания и приятелски, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

Кликнете тук, регистрирайте се и вземете до 200 лева начален бонус, подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Световни квалификации[/handle]
[handle to=“tab_2″]Евроквалификации[/handle]
[handle to=“tab_3″]Приятелски мачове[/handle]
[handle to=“tab_4″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_5″]Испания[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Зона Африка: Гана – Конго 1 (2:0), Нигерия – Камерун X (1:1), Кабо Верде – Южна Африка 2 (0:1), Мароко – Мали 1 (3:0), Тунис – ДР Конго 2 (1:2).

Зона Австралия и Океания: Нова Зеландия – Соломонови острови 1 (3:0).

Зона Европа: Казахстан – Черна гора 2 (0:2), Чехия – Германия 2 (0:3), Дания – Полша 1 (2:1), Литва – Шотландия 2 (0:1), Малта – Англия 2 (0:2), Норвегия – Азербайджан 1 (2:0), Румъния – Армения 1 (4:1), Сан Марино – Северна Ирландия 2 (1:3), Словакия – Словения 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Младежи до 21 години: Казахстан – Черна гора 2 (0:1), Латвия – Украйна 2 (1:2), Словения – Люксембург 1 (4:1), Естония – Словакия 2 (1:3), Босна и Херцеговина – Румъния 1 (2:1), Беларус – Гърция 2 (1:2), Кипър – Малта 1 (2:0), Грузия – Полша 2 (1:3), Холандия – Англия 1 (1:0), Сърбия – Гибралтар 1 (2:1), Косово – Норвегия 2 (1:5), Швейцария – Уелс X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Младежи до 21 години: Албания – Грузия X (1:1), Португалия – Холандия 1 (2:1), Германия – Унгария 1 (3:1), Франция – Чили 1 (1:0), Испания – Италия 1 (2:1), Австрия – Финландия X (1:1).

Клубни отбори: Реал Сосиедад – Алавес 2 (0:2), Усти над Лабем – Динамо Дрезден X (2:2), Айнтрахт Брауншвайг – Веен 2 (0:1), Баумит Яблонец – Оберлаусиц 1 (2:0), Нюрнберг – Дукла Прага X (1:1), Санкт Паули – Грьонинген 2 (0:1), Вердер Бремен – Корона Киелце 1 (3:1), Вюрцбургер Кикерс – Mainz 2 (0:2), Страсбург – Зандхаузен 1 (2:0), Бордо – Ейбар X (1:1), Рома – Чапекоензе X (1:1), Ботев Пловдив – Несебър 1 (2:0), Локомотив Пловдив – Оборище 1 (3:1), Пирин Благоевград – Туркменистан 1 (1:0), Созопол – Поморие X (1:1), Ботев Враца – Монтана 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Регионална Лига Запад: РВ Есен – Вайденбрюк 1 (3:1).

Регионална Лига Югозапад: Елверсберг – Хофенхайм II 1 (1:0), Астория Валдорф – Кобленц X (1:1).

Регионална Лига Байерн: Байройт – Пипинсрийд X (0:0), Бухбах – Унтерфьоринг 1 (4:1), Вакер Бургхаузен – Швайнфурт 2 (0:1), 1860 Мюнхен – Инголщад II 1 (3:0), Розенхайм – Гройтер Фюрт II 1 (2:1), Меминген – Айхщад 1 (3:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Ла Лига 2: Гранада – Барселона Б 2 (0:2).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.