Прогнози за събота, 21 септември 2019 година

Днес ви предлагаме нашите прогнози за общо 143 мача от Англия, Германия, Италия, Испания и България

0
23

Печеливши прогнози от нашите типстъри.

Днес ви предлагаме нашите прогнози за общо 143 мача от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Нейшънал Лига в Англия (51 мач), Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия (39 мача), Серия А, Серия B и Серия C в Италия (19 мача), Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания (8 мача), Първа Лига, Втора Лига и Трета Лига в България (26 мача). Предложени са прогнози за изхода на мачовете като знак и точен резултат. За да видите отделните прогнози, използвайте бутоните „Следваща“ и „Обратно“ или падащото меню.

Обратно
Следваща

Англия

Лестър Сити - Тотнъм
Лестър Сити – Тотнъм

Висша Лига: Лестър Сити – Тотнъм 1 (2:1), Бърнли – Норич 1 (2:0), Евертън – Шефилд Юнайтед 1 (3:1), Манчестър Сити – Уотфорд 1 (3:1), Нюкасъл – Брайтън 1 (2:1).

Чемпиъншип: Лийдс – Дарби Каунти 1 (4:0), Бирмингам – Престън Норд Енд X (1:1), Брентфорд – Сток Сити 2 (1:2), Бристол Сити – Суонси X (1:1), Кардиф – Мидълзбро 1 (2:0), Лутън – Хъл Сити X (1:1), Милуол – Куинс Парк Рейнджърс X (1:1), Нотингам – Барнзли 1 (1:0), Рединг – Блякбърн 2 (0:2), Шефилд Уензди – Фулъм X (1:1), Уигън – Чарлтън 2 (0:1).

Лига 1: Акрингтън Стенли – Блякпул 2 (0:1), Уимбълдън – Бристол Роувърс 2 (1:3), Болтън – Съндърланд 2 (1:2), Донкастър – Питърбро 1 (2:0), Флийтууд – Рочдейл 2 (1:2), Джилингам – Ипсуич 2 (0:3), Линкълн – Оксфорд Юнайтед 1 (1:0), Милтън кийнс Донс – Саутенд 1 (2:1), Родъръм – Шрюсбъри 1 (2:1), Транмиър – Бъртън Албион 2 (1:3), Уикъмб – Портсмут 2 (1:2).

Лига 2: Брадфорд Сити – Карлайл 1 (2:0), Кеймбридж Юнайтед – Суиндън 1 (2:1), Колчестър – Лейтън Ориент 1 (1:0), Крю – Салфорд 1 (2:1), Форест Грийн – Стивънидж 1 (2:1), Гримзби – Макълсфийлд X (1:1), Нюпорт Каунти – Ексетър X (1:1), Нортхямптън – Кроули X (1:1), Олдъм – Моркамб X (0:0), Плимут – Челтнъм 2 (0:2), Порт Вейл – Мансфийлд X (1:1), Уолсол – Скънторп 1 (2:1).

Нейшънал Лига: Алдършот – Рексъм 2 (1:2), Боръм Ууд – Стокпорт 2 (1:2), Бромли – Нотс Каунти 2 (0:1), Чорли – Уокинг 2 (1:2), Ебсфлийт – Бароу 2 (0:2), Халифакс – Барнет 2 (1:2), Хартлепул – Дувър 1 (2:1), Мейдънхед – Харогейт 1 (2:1), Солихъл Мурс – Йоувил 2 (1:2), Сътън – Честърфийлд 2 (0:3), Торки – Дагенам & Редбридж 1 (2:0), Файлд – Ийстлий 2 (0:2).

Обратно
Следваща

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.