Прогнози за събота, 9 ноември 2019 година

Днес ви предлагаме нашите прогнози за общо 142 мача от Англия, Германия, Италия), Испания и България

0
793

Печеливши прогнози от нашите типстъри.

Днес ви предлагаме нашите прогнози за общо 142 мача от Висша Лига, Чемпиъншип, Нейшънал Лига и Купа на Англия (45 мача), Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия (37 мача), Серия А, Серия B и Серия C в Италия (12 мача), Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания (9 мача), Първа Лига, Втора Лига и Трета Лига в България (29 мача). Предложени са прогнози за изхода на мачовете като знак и точен резултат. За да видите отделните прогнози, използвайте бутоните „Следваща“ и „Обратно“ или падащото меню.

Назад
Следваща

Германия

Байерн - Борусия Дортмунд
Байерн – Борусия Дортмунд

Първа Бундеслига: Херта Берлин – РБ Лайпциг 2 (1:2), Майнц – Юнион Берлин 1 (2:1), Падерборн – Аугсбург 1 (2:1), Шалке – Фортуна Дюселдорф 2 (0:1), Байерн – Борусия Дортмунд 1 (3:1).

Втора Бундеслига: Холщайн Кил – Хамбургер 2 (0:3), Зандхаузен – Гройтер Фюрт 1 (2:1), Оснабрюк – Щутгарт 2 (0:1).

Трета Лига: Зоненхоф Гросашпах – Валдхоф Майнхайм X (1:1), Халешер – 1860 Мюнхен 1 (2:1), Ханза Рощок – Дуисбург 1 (2:1), Инголщад – Цвикау 2 (1:2), Юрдинген – Кайзерслаутерн 2 (0:2), Унтерхахинг – Мепен 2 (0:2).

Регионална Лига Север: Волфсбург II – Вайше X (1:1), Хайдер – Хамбургер II 2 (1:3), Йедело – Любек 2 (0:4).

Регионална Лига Североизток: Алтглинике – Херта Берлин II 1 (2:1), Бишофсвердер – Ауербах 2 (1:2), Кеми Лайпциг – Мойселвиц 1 (2:0), Юнион Фюрстенвалде – Енерги Котбус 1 (2:0).

Регионална Лига Запад: Алемания Аахен – Бергиш Гладбах 1 (5:1), Халтерн – Фортуна Кьолн 2 (1:2), Хомберг – Верл 2 (1:5), ФК Кьолн II – Шалке II 1 (2:0), Рьодингхаузен – Бонер 1 (4:0).

Регионална Лига Югозапад: Байерн Алцнау – Елверсберг 2 (0:3), Гисен – Кикерс Офенбах X (1:1), Улм – Балингер 1 (2:0).

Регионална Лига Бавария: Виктория Ашафенбург – Тюркгюджю-Атаспор 2 (0:3), Гархинг – Байройт 2 (1:3), Хаймщетен – Аубщад 2 (1:3), Меминген – Нюрнберг II 1 (2:0), Рейн ам Лех – Вакер Бургхаузен 1 (2:1), Розенхайм – Аугсбург II 2 (0:1), Шалдинг-Хайнинг – Айхщат X (1:1), Швайнфурт – Гройтер Фюрт II 1 (3:0).

Назад
Следваща

НАПИШЕТЕ КОМЕНТАР

Моля въведете своя коментар!
Моля въведете името си тук

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.