Прогнози за събота, 14 септември 2019 година

Днес ви предлагаме ви нашите прогнози за общо 131 мача от Англия, Германия, Италия, Испания и България

0
97

Печеливши прогнози от нашите типстъри.

Днес ви предлагаме ви нашите прогнози за общо 131 мача от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Чемпиъншип в Англия (51 мача), Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия (35 мача), Серия А, Серия B и Серия C в Италия (11 мача), Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания (9 мача), Първа Лига, Втора Лига и Трета Лига в България (25 мача). Предложени са прогнози за изхода на мачовете като знак и точен резултат. За да видите отделните прогнози, използвайте бутоните „Следваща“ и „Обратно“ или падащото меню.

Назад
Следваща

Германия

РБ Лайпциг - Байерн
РБ Лайпциг – Байерн

Първа Бундеслига: Аугсбург – Айнтрахт Франкфурт 2 (1:3), Борусия Дортмунд – Байер Леверкузен 2 (1:2), ФК Кьолн – Борусия Мьонхенгладбах X (1:1), Майнц – Херта Берлин 2 (0:2), Юнион Берлин – Вердер Бремен 2 (1:2), РБ Лайпциг – Байерн 2 (0:1).

Втора Бундеслига: Хановер – Арминия Билефелд 1 (2:1), Хайденхайм – Холщайн Кил 1 (2:0), Ян Регенсбург – Щутгарт 2 (0:1).

Трета Лига: Зоненхоф Гросашпах – Байерн II 1 (2:1), Валдхоф Майнхайм – Вюрцбургер Кикерс X (0:0), Мепен – Кайзерслаутерн 2 (0:2), 1860 Мюнхен – Карл Цайс Йена X (1:1), Пройсен Мюнстер – Виктория Кьолн 1 (1:0), Цвикау – Юрдинген X (1:1).

Регионална Лига Север: Хамбургер II – Вердер Бремен II 1 (2:0), Хайдер – Хавелсе X (1:1), Реден – Любек 2 (1:2), Волфсбург II – Йедело 1 (4:0).

Регионална Лига Североизток: Ауербах – Оптик Ратенов 1 (3:0).

Регионална Лига Запад: Бонер – Бергиш Гладбах 1 (2:0), Халтерн – Рьодингхаузен 2 (0:2), ФК Кьолн II – Борусия Дортмунд II 1 (1:0).

Регионална Лига Югозапад: Балинген – Фрайбург II 2 (0:2), ФСВ Франкфурт – Аален 2 (1:2), Хофенхайм II – Хомбург-Саар 1 (2:0), Пирмасенс – Елверсберг 2 (0:4), Саарбрюкен – Байерн Алцнау 1 (4:0), Щайнбах Хайгер – Кикерс Офенбах 1 (2:0), Кобленц – Балингер 2 (1:3).

Регионална Лига Бавария: Бухбах – Швайнфурт X (1:1), Гархинг – Шалдинг-Хайнинг 2 (1:2), Илертисен – Вакер Бургхаузен 2 (1:2), Байройт – Аубщад 2 (0:2), Тюргюджю-Атаспор – Айхщат 1 (3:1).

Назад
Следваща

НАПИШЕТЕ КОМЕНТАР

Моля въведете своя коментар!
Моля въведете името си тук

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.