Прогнози за събота, 28 септември 2019 година

Днес ви предлагаме нашите прогнози за общо 124 мача от Англия), Германия, Италия, Испания и България

0
47

Печеливши прогнози от нашите типстъри.

Днес ви предлагаме нашите прогнози за общо 124 мача от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Нейшънал Лига в Англия (51 мача), Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия (34 мача), Серия А, Серия B и Серия C в Италия (10 мач), Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания (9 мача), Първа Лига, Втора Лига и Трета Лига в България (20 мача). Предложени са прогнози за изхода на мачовете като знак и точен резултат. За да видите отделните прогнози, използвайте бутоните „Следваща“ и „Обратно“ или падащото меню.

Назад
Следваща

Германия

Борусия Дортмунд - Вердер Бремен
Борусия Дортмунд – Вердер Бремен

Първа Бундеслига: Аугсбург – Байер Леверкузен 2 (0:4), Хофенхайм – Борусия Мьонхенгладбах 1 (1:0), Майнц – Волфсбург 2 (0:2), Падерборн – Байерн 2 (1:3), РБ Лайпциг – Шалке 1 (2:1), Борусия Дортмунд – Вердер Бремен 1 (5:1).

Втора Бундеслига: Бохум – Дармщад 1 (2:1), Карлсруе – Хайденхайм 1 (2:1), Ян Регенсбург – Хамбургер 2 (0:3).

Трета Лига: Айнтрахт Брауншвайг – Халешер 1 (1:0), Зоненхоф Гросашпах – Кемницер X (0:0), Карл Цайс Йена – Дуисбург 2 (1:2), 1860 Мюнхен – Кайзерслаутерн 1 (1:0), Пройсен Мюнстер – Байерн II 2 (1:2), Цвикау – Виктория Кьолн 2 (1:2).

Регионална Лига Север: Хамбурегр II – Любек 2 (1:3), Волфсбург II – Люнебургер Ханза 1 (4:0), Вайше Фленсбург – Йедело 1 (2:0), Вердер Бремен II – Айнтрахт Нордерщед 2 (1:2).

Регионална Лига Североизток: Енерги Котбус – Динамо Берлин 1 (3:1), Херта Берлин II – Бабелсберг 1 (4:1), Оптик Ратенов – Мойселвиц 1 (2:1).

Регионална Лига Запад: Алемания Аахен – Липщад 2 (1:2), Хомберг – Ватеншайд X (1:1), ФК Кьолн II – Рьодингхаузен 2 (1:3), Шпортфройнде Лоте – Шалке II X (1:1), Вуперталер – Бонер 1 (2:0).

Регионална Лига Югозапад: Байерн Алцнау – Гисен X (0:0), Саарбрюкен – Улм 2 (0:1), Кобленц – Елверсберг 2 (0:4).

Регионална Лига Бавария: Тюркгюджю-Атаспор – Гройтер Фюрт II 1 (2:1), Айхщат – Аубщад 1 (2:0), Нюрнберг II – Рейн ам Лех 1 (3:1), Байройт – Вакер Бургхаузен 2 (0:1), Бухбах – Шалдинг-Хайнинг 1 (2:0).

Назад
Следваща

НАПИШЕТЕ КОМЕНТАР

Моля въведете своя коментар!
Моля въведете името си тук

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.