Прогнози за събота, 26 октомври 2019 година

Днес ви предлагаме нашите прогнози за общо 112 мача от Англия, Германия, Италия и Испания

0
73

Печеливши прогнози от нашите типстъри.

Днес ви предлагаме нашите прогнози за общо 112 мача от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Нейшънал Лига в Англия (49 мача), Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия (42 мача), Серия А, Серия B и Серия C в Италия (13 мача), Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания (8 мача). Предложени са прогнози за изхода на мачовете като знак и точен резултат. За да видите отделните прогнози, използвайте бутоните „Следваща“ и „Обратно“ или падащото меню.

Назад
Следваща

Германия

Байер Леверкузен - Вердер Бремен
Байер Леверкузен – Вердер Бремен

Първа Бундеслига: Байерн – Юнион Берлин 1 (4:1), Фрайбург – РБ Лайпциг 2 (2:3), Херта Берлин – Хофенхайм 1 (2:0), Падерборн – Фортуна Дюселдорф 1 (1:0), Шалке – Борусия Дортмунд X (1:1), Байер Леверкузен – Вердер Бремен X (1:1).

Втора Бундеслига: Хамбургер – Щутгарт 1 (2:1), Карлсруе – Хановер X (1:1), Динамо Дрезден – Арминия Билефелд 2 (1:3).

Трета Лига: Халешер – Мепен 1 (2:0), Ханза Рощок – 1860 Мюнхен 2 (0:2), Инголщад – Пройсен Мюнстер 1 (2:1), Юрдинген – Карл Цайс Йена X (1:1), Унтерхахинг – Цвикау 1 (2:1), Вюрцбургер Кикерс – Дуисбург 1 (2:1).

Регионална Лига Север: Вайше Фленсбург – Санкт Паули II X (1:1), Любек – Хановер II 1 (4:0), Вердер Бремен II – Йедело 2 (0:1).

Регионална Лига Североизток: Юнион Фюрстенвалде – Ерфурт 2 (0:2), Германия Халберщад – Херта Берлин II X (2:2), Лихтенберг – Алтглинике 2 (0:2).

Регионална Лига Запад: Борусия Дортмунд II – Шалке II 2 (1:2), Фортуна Дюселдорф II – Рот-Вайс Есен 2 (0:2), Хомберг – Бонер 2 (0:2), ФК Кьолн II – Липщад 1 (4:0), Шпортфройнде Лоте – Бергиш Гладбах 1 (3:1), Вуперталер – Фортуна Кьолн 2 (0:3).

Регионална Лига Югозапад: Байер Алцнау – Балингер X (1:1), Балинген – Пирмасенс 2 (0:1), Гисен – Аален 2 (0:1), Хофенхайм II – Рот-Вайс Кобленц 1 (4:1), Майнц II – Елверсберг 1 (2:1), Саарбрюкен – Кикерс Офенбах 2 (0:2), Улм – Фрайбург II 2 (0:1), Астория Валдорф – Хомбург-Саар 1 (2:1).

Регионална Лига Бавария: Аубщад – Рейн ам Лех X (1:1), Айхщат – Швайнфурт 1 (1:0), Гройтер Фюрт II – Вакер Бургхаузен X (1:1), Илертисен – Гархинг 1 (2:0), Нюрнберг II – Виктория Ашафенбург X (1:1), Байройт – Шалдинг-Хайнинг 1 (3:1), Тюркгюджю-Атаспор – Хаймщетен 1 (2:1).

Назад
Следваща

НАПИШЕТЕ КОМЕНТАР

Моля въведете своя коментар!
Моля въведете името си тук

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.