Прогнози за неделя, 9 ноември 2014 година

0
38

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига и Купа на ФА в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионалните Лиги в Германия, Серия А и Лига Про в Италия, Примера Дивисион и Сегунда Дивисион в Испания, А група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

РЕКЛАМА

[sociallocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=”tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=”tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=”tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=”tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=”tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=”tab_1″]Висша Лига: Съндърланд – Евертън 2 (1:2), Тотнъм – Сток Сити 1 (2:0), Уест Бромич Албион – Нюкясъл 1 (1:0), Суонси – Арсенал 2 (1:2).

Купа на Англия: Халифакс – Брадфорд 2 (1:2), Блайт Спартанс – Олтринкам 2 (0:2), Брейнтрий – Честърфийлд 2 (1:3), Ковънтри – Уорчестър 1 (3:0), Форест Грийн – Скънторп X (1:1), Госпорт Бъро – Колчестър 2 (0:3), Нортън Юнайтед – Гейтсхед 2 (0:3), Портсмут – Олдършот 1 (3:1), Стивънидж – Мейдстън 1 (3:0), Рексъм – Уокинг X (1:1), Нотс Каунти – Акрингтън Стенли 1 (2:0).[/tab]
[tab name=”tab_2″]Първа Бундеслига: Волфсбург – Хамбургер 1 (2:0), Борусия Дортмунд – Борусия Мьонхенгладбах 1 (3:1).

Втора Бундеслига: Ерцгебирге Ауе – Айнтрахт Брауншвайг X (1:1), Гройтер Фюрт – Карлсруе 1 (2:1), Инголщад – Унион Берлин 1 (3:1).

Трета Лига: Фортуна Кьолн – Холщайн Кил X (0:0).

Регионална Лига – Север: Фрейе Търнершафт Брауншвайг – Мепен 2 (1:3), Госларер – Хановер Ам X (1:1), Люнебургер Ханза – Вердер Бремен Ам 2 (0:3), Айнтрахт Нордерщед – Санкт Паули Ам X (1:1), Олденбург – Реден 1 (2:1).

Регионална Лига – Североизток: Ауербах – Будиса Бауцен X (1:1), Германия Халберщад – Мойселвиц 1 (2:1), Унион Берлин Ам – Цвикау 2 (0:1), Виктория Берлин – Вакер Норхаузен 2 (1:2).

Регионална Лига – Запад: Край – Борусия Мьонхенгладбах Ам 2 (1:2), Шпортфройнде Лоте – Зиген 1 (2:0), Юрдинген – РВ Есен 2 (0:2).

Регионална Лига – Югозапад: Кайзерслаутерн Ам – Некарелц 1 (2:0), Кобленц – Фрайбург Ам 2 (1:2).[/tab]
[tab name=”tab_3″]Серия А: Каляри – Дженоа 1 (2:1), Киево – Чезена 1 (3:1), Емполи – Лацио 2 (1:2), Ювентус – Парма 1 (3:0), Палермо – Удинезе 1 (2:1), Фиорентина – Наполи X (1:1), Рома – Торино 1 (3:0), Интер – Верона 1 (3:1).

Лига Про, група А: Лумецане – Павия X (1:1), Фералпи Сало – Судтирол 1 (2:1), Новара – Комо 1 (2:1), Кремонезе – Монца Брианца 1 (2:1), Басано Виртус – Мантова 1 (3:1).

Лига Про, група B: Сан Марино – Терамо X (1:1), Пистойезе – Прато 1 (2:1), Реджана – Асколи Пикио X (1:1), Тутокуойо – Чита ди Понтедера 2 (0:1).

Лига Про, група C: Савоя – Паджанезе X (1:1), Иския Изолаверде – Юве Стабия 2 (1:2), Беневенто – Касертана 1 (2:1), Вигор Ламеция – Матера X (0:0).[/tab]
[tab name=”tab_4″]Примера Дивисион: Севиля – Леванте 1 (3:0), Еспаньол – Виляреал X (1:1), Валенсия – Атлетик Билбао 1 (3:1), Реал Сосиедад – Атлетико Мадрид 2 (0:3).

Сегунда Дивисион: Спортинг Хихон – Сарагоса 1 (3:0), Луго – Сабадел 1 (3:1), Понферадина – Рекреативо Уелва 1 (2:0), Расинг Сантандер – Майорка X (1:1), Тенерифе – Алавес 1 (1:0).[/tab]
[tab name=”tab_5″]А група: Хасково – ЦСКА 2 (0:3), Лудогорец – Локомотив Пловдив 1 (2:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/sociallocker]

Реклами
РЕКЛАМА

Вашият коментар