РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 75 мача от световни квалификации, Лига 1 в Англия, Регионална Лига и Ландспокал в Германия, Серия Б и Серия C в Италия, Ла Лига 2 в Испания, Трета Лига в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

Кликнете тук, регистрирайте се и вземете до 200 лева начален бонус, подарък за Вас от сайта Букмейкър!

Ако сме ви помогнали да спечелите, може да ни изпратите сума по свой избор чрез Pay Pal, за да ни помогнете да поддържаме сайта.

[tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Световни квалификации[/handle]
[handle to=“tab_2″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_5″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_6″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Зона Африка: Египет – Конго 1 (5:0).

Зона Европа: Дания – Румъния 1 (2:0), Казахстан – Армения 1 (1:0), Литва – Англия 2 (0:3), Полша – Черна гора 1 (3:1), Словакия – Малта 1 (2:0), Словения – Шотландия 2 (0:1), Чехия – Сан Марино 1 (4:0), Германия – Азербайджан 1 (3:1), Норвегия – Северна Ирландия 1 (1:0).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Лига 1: Джилингам – Портсмут 2 (1:3).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Регионална Лига Север: Дрохтерсен/Асел – Реден X (0:0).

Регионална Лига Запад: Оберхаузен – Юрдинген X (1:1).

Регионална Лига Югозапад: Фрайбург II – Елверсберг 2 (0:1), Владхоф Майнхайм – Саарбрюкен 1 (2:1), Кобленц – Кикерс Офенбах 2 (1:2), Ворматия Вьормс – Хофенхайм II 2 (0:2).

Ландспокал: Шпандауер Кикерс – Лихтенрадер 1 (5:0), Еленбург – Айнхайт Каменц 2 (1:2), Карл Цайс Йена – Рот-Вайс Ерфурт 2 (0:1), Мариендорф – Тенис Борусия Берлин 2 (0:5), Дуисбург – Ратинген Германия 2 (1:3), Бешикташ Берлин – Клуб Италия X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Серия Б: Пескара – Читадела X (1:1), Бари – Авелино 1 (2:1), Кремонезе – Тернана 1 (2:1), Емполи – Фоджа 2 (0:2), Виртус Ентела – Бреша 2 (0:2), Палермо – Парма 1 (1:0), Перуджа – Про Верчели 1 (2:0), Венеция – Карпи X (0:0), Новара – Фрозиноне 2 (0:3).

Серия C, група А: Алесандрия – Прато 1 (2:1), Лукезе – Пиза 2 (0:3), Витербезе – Монца X (1:1), Джана Ерминио – Пистойезе 2 (0:2), Олбия – Робур Сиена 2 (1:3), Понтедера – Пиаченца 1 (2:1), Про Пиаченца – Кунео X (0:0), Ливорно – Арецо 1 (3:0).

Серия C, група Б: Басано Виртус – Терамо 1 (2:0), Фано – Ренате 2 (1:2), Модена – Албинолефе 1 (2:0), Порденоне – Равена 2 (0:1), Фералпи Сало – Местре 1 (2:1), Падова – Судтирол 2 (0:2), Самбенедетезе – Сантарканджело 1 (3:1).

Серия C, група C: Монополи – Сиракуза 2 (0:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Ла Лига 2: Албасете – Ла Хоя Лорка 2 (1:2), Райо Валекано – Валядолид 2 (0:2), Барселона Б – Реал Овиедо 2 (0:2), Кордоба – Алкоркон 1 (2:0), Гранада – Луго X (0:0), Реал Сарагоса – Нумансия 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_6″]Североизточна Трета Лига: Суворово – Добруджа X (1:1), Бенковски Бяла – Спартак Варна 2 (1:2).

Северозападна Трета Лига: Кариана Ерден – Бдин Видин X (1:1), Ботев Луковит – Вихър Славяново 2 (0:2), Мизия Кнежа – Янтра Габрово 2 (1:2), Партизан Червен бряг – Севлиево X (0:0), Янтра Полски Тръмбеш – Първа атомна 2 (1:2), Академик Свищов – Трявна 1 (2:1), Левски 2007 – Павликени 1 (2:0), Янтра 1919 – Спартак Плевен 2 (0:1).

Югозападна Трета Лига: Ботев Ихтиман – Германея 1 (2:0), Елин Пелин – Пирин Разлог 2 (1:2), Вихрен – Чавдар Етрополе 1 (2:0), Беласица – Миньор Перник X (0:0), Свобода Пещера – Хебър 2 (1:3), ЦСКА 1948 – Балкан Ботевград 1 (3:0), Рилски спортист – Банско 1 (1:0), Пирин Гоце Делчев – Сливнишки герой 2 (1:2), Септември Симитли – Марек 1 (2:0).

Югоизточна Трета Лига: Верея II – Евроколеж X (1:1), Тунджа Ягода – Левски Карлово 2 (1:2).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content]

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.