РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига и Купа на Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионални Лиги в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А група, Б група и В група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Астън Вила – Манчестър Сити 2 (0:2), Арсенал – Тотнъм 1 (2:1), Ливърпул – Кристъл Палас 1 (3:0).

Купа на Англия: Дидкот – Екзитър 2 (0:2), Олдършот – Брадфорд 2 (1:3), Бракли – Нюпорт 2 (1:2), Брейнтрий – Оксфорд Юнайтед 2 (0:2), Бристол Роувърс – Чешъм 1 (3:0), Гейнзбъро – Шросбъри 2 (0:2), Халифакс – Уикъмб 2 (1:3), Мейдстън – Йоувил X (0:0), Уайтхоук – Линкълн Сити X (0:0), Порт Вейл – Мейдънхед 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Борусия Дортмунд – Шалке 1 (3:0), Аугсбург – Вердер Бремен 1 (2:1).

Втора Бундеслига: Айнтрахт Брауншвайг – 1860 Мюнхен 1 (2:1), Падерборн – Хайденхайм 1 (2:1), РБ Лайпциг – Кайзерслаутерн 1 (3:1).

Регионална Лига – Север: Хилдесхайм – Хавелсе 2 (0:2), Люнебургер Ханза – Айнтрахт Нордерщед X (1:1), Олденбург – Хамбургер Ам 1 (3:1), Шилкзее – Вайше 2 (0:3).

Регионална Лига – Североизток: Будиса Бауцен – Вакер Нордхаузен 2 (1:2), Карл Цайс Йена – Оберлаусиц 1 (3:1), Мойселвиц – Нойстерлиц X (1:1), Виктория Берлин – Херта Берлин Ам X (0:0), Цвикау – Ауербах 1 (3:0).

Регионална Лига – Запад: Фортуна Дюселдорф Ам – Алемания Аахен 2 (1:2), РВ Есен – Шалке Ам 1 (3:1).

Регионална Лига – Югозапад: Хофенхайм Ам – Шпилберг 1 (3:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия A: Торино – Интер X (1:1), Рома – Лацио 1 (2:0), Емполи – Ювентус 2 (0:2), Фрозиноне – Дженоа 2 (1:2), Палермо – Киево 1 (2:1), Сасуоло – Карпи 1 (3:0), Наполи – Удинезе 1 (3:0), Сампдория – Фиорентина 2 (1:2).

Серия B: Перуджа – Ланчано 1 (2:0).

Лига Про, група A: Падова – Порденоне 1 (2:1), Про Пиаченца – Кремонезе X (0:0), Албинолефе – Фералпи Сало X (1:1).

Лига Про, група B: Римини – Прато 1 (2:1), Пиза – Л`Акуила 1 (2:0), Терамо – Арецо 1 (2:0).

Лига Про, група C: Беневенто – Паджанезе 1 (3:0), Катания – Акрагас 1 (3:1), Монополи – Фиделис Андрия X (1:1), Касертана – Мартина Франка 1 (3:0), Катандзаро – Лече 2 (0:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Атлетик Билбао – Еспаньол 1 (3:0), Барселона – Виляреал 1 (3:0), Атлетико Мадрид – Спортинг Хихон 1 (3:0), Севиля – Реал Мадрид 2 (1:3).

Сегунда Дивисион: Елче – Осасуна 1 (2:1), Албасете Баломпи – Кордоба 1 (2:1), Химнастик де Тарагона – Уеска 1 (2:1), Хирона – Луго 1 (2:0), Нумансия – Реал Овиедо 1 (1:0), Алкоркон – Алмерия 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Ботев Пловдив – Берое X (1:1), Левски – Локомотив Пловдив 1 (2:0).

Б група: Септември Симитли – Пирин Разлог 2 (1:2), Спартак Плевен – Добруджа 1 (2:1), Лудогорец II – Локомотив Мездра 1 (1:0), Нефтохимик Бургас – Оборище 1 (2:1), Поморие – Ботев Гълъбово 1 (2:0), Созопол – Локомотив Горна Оряховица X (1:1), Верея – Дунав Русе 2 (1:2).

Североизточна В група: Две могили – Химик 2 (1:2), Черноморец Балчик – Бенковски Бяла 1 (2:0), Интер Плачидол – Светкавица Търговище 2 (0:2), Марисан Русе – Тича Долни чифлик 2 (1:2).

Северозападна В група: Партизан Червен бряг – Гигант Белене 1 (2:1), Вихър Славяново – Янтра Габрово 1 (2:0), Севлиево – Кариана Ерден 1 (2:0), Трявна – Ювентус Малчика 1 (3:1), Левски 2007 – Ботев Луковит 1 (2:0), Етър – Павликени 1 (1:0), Ботев Враца – Академик Свищов X (1:1), Бдин Видин – Ботев Козлодуй 1 (3:0).

Югозападна В група: Витоша Бистрица – Ботев Ихтиман 1 (3:0), Велбъжд – Чепинец X (1:1), Чико Бяга – Септември София 1 (2:1), София 2010 – Струмска слава 2 (0:2), Рилски спортист – Миньор Перник 1 (2:1), Беласица – Пирин Гоце Делчев 1 (2:1), Вихрен – Балкан Варвара 1 (3:0), Германея – Сливнишки герой 2 (1:3).

Югоизточна В група: Сливен – Евроколеж Пловдив 2 (0:2).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.