РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига, Лига 1 и Нейшънал Лига в Англия, Втора Бундеслига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, Б група и В група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Бетфеър. Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Тотнъм – Саутхямптън 1 (2:1), Ливърпул – Уотфорд 1 (3:0), Манчестър Сити – Арсенал X (1:1).

Лига 1: Брадфорд – Честърфийлд 1 (3:1), Бери – Саутенд 1 (2:1), Колчестър – Рочдейл X (1:1), Донкастър – Бъртън Албион 2 (1:3), Флийтууд Таун – Крю 1 (3:0), Джилингам – Милуол 1 (2:1), Олдъм – Ковънтри X (1:1), Питърбро – Блякпул 1 (1:0), Порт Вейл – Уолсол 2 (0:2), Шефилд Юнайтед – Скънторп 2 (1:2), Суиндън – Шросбъри 1 (2:1), Уигън – Барнзли X (1:1).

Нейшънал Лига, плейоф: Брейнтрий – Гримзби X (0:0).

Нейшънал Лига – Север, плейофи: Фелд – Харогейт 1 (2:1), Норт Ферибай – Бостън 1 (2:0).

Нейшънал Лига – Юг, плейофи: Енсфлийт – Уайтхоук 1 (3:1), Мейдстън – Труро 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Втора Бундеслига: Арминия Билефелд – Юнион Берлин X (1:1), Бохум – Айнтрахт Брауншвайг 1 (2:0), Фортуна Дюселдорф – ФСВ Франкфурт 1 (3:1), Фрайбург – Хайденхайм 1 (3:0), Кайзерслаутерн – Гройтер Фюрт 1 (2:1), 1860 Мюнхен – Падерборн 1 (2:1), Нюрнберг – Санкт Паули 1 (3:0), РБ Лайпциг – Кайзерслаутерн 1 (3:0), Зандхаузен – Дуисбург 2 (1:2).

Регионална Лига – Север: Санкт Паули Ам – Айнтрахт Брауншвайг Ам 1 (2:0), Олденбург – Айнтрахт Нордерщед 1 (3:0), Хавелсе – Хановер Ам X (1:1), Люнебургер Ханза – Дрохтерсен/Асел 1 (2:0).

Регионална Лига – Североизток: Люкенвалде – Ауербах 1 (2:1), Оптик Ратенов – Вакер Нордхаузен 2 (0:3), Шьонберг – Оберлаусиц X (1:1), Будиса Бауцен – Нойстерлиц 1 (2:1), Мойселвиц – Херта Берлин Ам X (1:1).

Регионална Лига – Запад: Велберт – Край 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Рома – Киево 1 (3:0), Аталанта – Удинезе 2 (1:2), Карпи – Лацио X (1:1), Фиорентина – Палермо 1 (3:1), Фрозиноне – Сасуоло 2 (0:2), Сампдория – Джеоа 1 (2:1), Торино – Наполи 2 (0:3), Верона – Ювентус 2 (1:3).

Серия Б: Пескара – Ланчано 1 (3:0).

Лига Про, група А: Кремонезе – Кунео 1 (2:0), Фералпи Сало – Павия 1 (2:1), Лумецане – Про Пиаченца 1 (1:0), Мантова – Албинолефе 1 (3:1), Падова – Алесандрия 1 (2:1), Порденоне – Джана Ерминио 1 (2:0), Реджана – Басано Виртус 1 (2:1), Ренате – Про Патрия 1 (3:0), Судтирол – Читадела 2 (1:2).

Лига Про, група Б: Лукезе – Карарезе X (1:1), Лупа Рома – Л`Акуила 1 (2:1), Макератезе – Сантарканджело 1 (2:0), Пистойезе – Пиза X (1:1), Чита ди Понтедера – Терамо 1 (2:1), Прато – Савона 1 (3:0), Римини – Арецо 1 (2:0), Робур Сиена – Анкона X (0:0), Спал – Тутокуйо 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Барселона – Еспаньол 1 (3:0), Селта Виго – Малага 1 (2:0), Ейбар – Бетис 1 (2:1), Хетафе – Спортинг Хихон 1 (2:1), Лас Палмас – Атлетик Билбао 2 (0:2), Леванте – Атлетико Мадрид 2 (0:3), Реал Мадрид – Валенсия 1 (3:0), Реал Сосиедад – Райо Валекано 2 (0:2), Севиля – Гранада X (1:1), Виляреал – Депортиво Ла Коруня 1 (2:1).

Сегунда Дивисион: Алавес – Валядолид 1 (2:0), Албасете Баломпи – Майорка X (1:1), Кордоба – Хирона X (1:1), Леганес – Нумансия 1 (3:0), Мирандес – Уеска 1 (2:1), Сарагоса – Атлетик Билбао Ам 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Б група: Локомотив Мездра – Верея 2 (1:2), Оборище – Лудогорец II 1 (2:1), Локомотив Горна Оряховица – Литекс II X (1:1), Поморие – Созопол 1 (2:1).

Североизточна В група: Светкавица Търговище – Черноморец Балчик 2 (1:2), Суворово – Септември Тервел 1 (2:0).

Северозападна В група: Янтра Габрово – Партизан Червен бряг 2 (1:2), Кариана Ерден – Гигант Белене 1 (3:0), Ювентус Малчика – Вихър Славяново X (1:1), Ботев Луковит – Севлиево 1 (2:1), Павликени – Трявна 1 (2:0), Академик Свищов – Левски 2007 1 (2:0), Ботев Козлодуй – Етър 2 (0:3), Бдин – Ботев Враца 2 (0:2).

Югозападна В група: Пирин Гоце Делчев – Беласица Петрич 1 (2:1), Ботев Ихтиман – Витоша Бистрица 2 (0:2), Чепинец – Велбъжд X (1:1), Септември София – Чико Бяга 1 (2:1), Струмска слава – София 2010 1 (2:0), Миньор Перник – Рилски спортист 1 (2:0), Балкан Варвара – Вихрен 2 (1:3), Сливнишки герой – Германея Сапарева баня 1 (3:1).

Югоизточна В група: Левски Карлово – Миньор Раднево 2 (1:2), Сливен – Димитровград 2 (0:2).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.