Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Купа на ФА и Конфърънс в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига и Регионалните Лиги в Германия, Серия А и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А и Б група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

РЕКЛАМА

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Купа на Англия: Ливърпул – Блякбърн 1 (2:0).

Конфърънс Премиър: Уелинг – Олтринкам X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Кьолн – Айнтрахт Франкфурт X (1:1), Падерборн – Байер Леверкузен 2 (1:2).

Втора Бундеслига: ФСВ Франкфурт – Дармщад X (1:1), 1860 Мюнхен – Зандхаузен 1 (2:1), Унион Берлин – Кайзерслаутерн 2 (1:2).

Регионална Лига – Север: Айнтрахт Брауншвайг Ам – Ноймюнстер 1 (3:1), Вердер Бремен Ам – Мепен 1 (2:0), Вайше – Госларер 1 (3:0), Люнебургер Ханза – Хавелсе X (1:1).

Регионална Лига – Североизток: Будиса Бауцен – Германия Халберщад X (1:1), Берлинер Анкараспор – Мойселвиц 1 (2:0), Карл Цайс Йена – Унион Берлин Ам 1 (2:0), Магдебург – Плауен 1 (3:0), Вакер Нордхаузен – Цвикау X (1:1).

Регионална Лига – Запад: Оберхаузен – Кьолн Ам 1 (2:0).

Регионална Лига – Югозапад: Кикерс Офенбах – Фрайбург Ам 1 (3:1), Кобленц – Нотинген 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия A: Чезена – Палермо 2 (1:2), Киево – Рома 2 (1:3), Емполи – Дженоа 1 (2:1), Парма – Аталанта 2 (0:1), Удинезе – Торино X (1:1), Наполи – Интер 1 (2:0).

Лига Про, група A: Лумецане – Басано Виртус 2 (1:2), Кремонезе – Фералпи Сало X (0:0), Новара – Венеция 1 (2:0), Мантова – Сасари Торес 1 (2:1), Порденоне – Алесандрия 2 (0:3), Албинолефе – Ренате X (1:1), Арецо – Павия 2 (0:1), Джана Ерминио – Про Патрия 1 (3:1).

Лига Про, група B: Чита ди Понтедера – Губио 1 (2:0), Асколи Пикио – Лукезе 1 (3:1), Спал – Прато 1 (1:0).

Лига Про, група C: Лупа Рома – Реджина 1 (2:1), Вигор Ламеция – Месина 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Барселона – Райо Валекано 1 (3:0), Реал Сосиедад – Еспаньол 1 (2:1), Виляреал – Селта Виго 1 (2:0), Атлетико Мадрид – Валенсия 1 (3:1).

Сегунда Дивисион: Бетис – Валядолид 1 (2:1), Лагостера – Алавес X (1:1), Понферадина – Хирона X (0:0), Майорка – Сарагоса 1 (2:1), Спортинг Хихон – Лас Палмас 1 (1:0), Алкоркон – Рекреативо Уелва 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Локомотив Пловдив – Ботев Пловдив X (1:1), Лудогорец – Левски 1 (2:1).

Б група: Черноморец Бургас – Бургас 1 (2:1), Локомотив Горна Оряховица – Локомотив Мездра 1 (2:0), Ботев Враца – Созопол X (1:1), Верея – Монтана 2 (0:2).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.