РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига, Конфърънс и Купа на Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига и Регионалните Лиги в Германия, Серия А и Лига Про в Италия, Сегунда Дивисион и Купа на Краля в Испания, А група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

[sociallocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Фулъм – Астън Вила X (1:1), Арсенал – Евертън 1 (2:1).

Конфърънс Север: Уорчестър – Оксфорд Сити 1 (2:1).

Купа на Англия: Кеймбридж Юнайтед – Шефилд Юнайтед 2 (1:2), Тамуърт – Бристол Сити 2 (0:2).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Фрайбург – Волфсбург 2 (0:1), Айнтрахт Брауншвайг – Херта Берлин 2 (1:2).

Втора Бундеслига: Аален – Падерборн 1 (2:1), Енерги Котбус – Инголщад 1 (2:1), Зандхаузен – Гройтер Фюрт 2 (0:2).

Регионална Лига – Север: Хановер Ам – Хамбургер Ам 1 (2:1), Олденбург – Ноймюнстер 1 (3:1), Хавелсе – Реден X (1:1), Волфсбург Ам – Госларер 1 (3:0), Клопенбург – Айнтрахт Нордерщед 1 (3:1), Вилхелмсхавен – Санкт Паули Ам 1 (2:0).

Регионална Лига – Североизток: Берлинер Анкараспор – Виктория Берлин 1 (2:0), Германия Халберщад – Вакер Нордхаузен 1 (2:1), Карл Цайс Йена – Нойстерлиц 1 (2:1), Унион Берлин Ам – Плауен 1 (2:0).

Регионална Лига – Запад: Вайденбрюк – Липщад X (0:0).

Регионална Лига – Югозапад: Айнтрахт Франкфурт Ам – Ворматия Вьормс 1 (2:0), Кикерс Офенбах – Кобленц 1 (1:0), Зоненхоф – Баунатал 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Рома – Фиорентина 1 (2:0), Каляри – Дженоа 1 (3:1), Сампдория – Катания 1 (3:0), Сасуоло – Киево 1 (2:1), Торино – Лацио 1 (2:1), Верона – Аталанта 1 (2:0), Интер – Парма 1 (3:0).

Лига Про 1А: Карарезе – Албинолефе X (1:1), Виртус Ентела – Савона 1 (2:0), Фералпи Сало – Про Патрия 1 (2:1), Лумецане – Комо X (1:1), Павия – Реджана 1 (1:0), Судтирол – Про Верчели 2 (0:1), Венеция – Сан Марино 1 (2:0).

Liga Pro 1B: Салернитана – Прато 1 (2:0), Беневенто – Асколи 1 (3:0), Катандзаро – Барлета 1 (3:0), Фрозиноне – Лече X (0:0), Гросето – Есперия Вияреджо 1 (2:0), Губио – Паджанезе 1 (2:0), Ночерина – Л`Акуила 2 (1:3), Понтедера – Перуджа X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Купа на Краля: Алкоркон – Гранада 1 (2:1), Химнастик де Тарагона – Валенсия 2 (0:3), Лас Палмас – Алмерия 1 (2:1), Реал Хаен – Еспаньол 2 (1:2), Малага – Осасуна 1 (2:0).

Сегунда Дивисион: Майорка – Нумансия 1 (2:0), Мирандес – Реал Мурсия 1 (2:1), Реал Сарагоса – Кордоба 1 (3:1), Понферадина – Ейбар 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Локомотив Пловдив – Ботев Пловдив X (1:1), ЦСКА – Пирин Гоце Делчев 1 (3:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/sociallocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.