РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 91 мача от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1 и Нейшънал Лига в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания, Първа Лига и Трета Лига в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог в Бетфеър. Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Ливърпул – Саутхямптън X (0:0), Арсенал – Манчестър Юнайтед X (1:1).

Чемпиъншип: Астън Вила – Брайтън 2 (0:3), Брентфорд – Блякбърн 2 (0:1), Бристол Сити – Бирмингам 1 (1:0), Бъртън Албиън – Рединг 2 (0:2), Хъдърсфийлд – Кардиф 1 (2:1), Нюкясъл – Барнзли 1 (2:0), Норич – Куинс Парк Рейнджърс 1 (3:1), Нотингам – Ипсуич 1 (1:0), Родъръм – Дарби 2 (0:3), Шефилд Уензди – Фулъм 1 (2:1), Уигън – Лийдс 2 (0:3), Улвърхямптън – Престън 2 (0:2).

Лига 1: Флийтууд Таун – Брадфорд 1 (2:0), Скънторп – Милуол 1 (2:0).

Нейшънал Лига, плейоф: Форест Грийн – Дагенам & Редбридж 1 (2:1).

Нейшънал Лига Север, плейофи: Халифакс – Салфорд X (1:1), Кидърминстър – Чорли 1 (2:0).

Нейшънал Лига Юг, плейофи: Дартфорд – Челмсфорд 2 (1:2), Ебсфлийт – Хямптън & Ричмънд 1 (4:0).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Хамбургер – Майнц 2 (0:2), Фрайбург – Шалке 1 (2:1).

Втора Бундеслига: Бохум – Арминия Билефелд 2 (0:2), Гройтер Фюрт – Карлсруе 1 (2:1), Щутгарт – Ерцгебирге Ауе 1 (3:0).

Трета Лига: Кемницер – Пройсен Мюнстер X (0:0).

Регионална Лига Север: Айнтрахт Брауншвайг II – Любек X (1:1), Айшеде – Мепен 2 (0:4), Хавелсе – Борусия Хилдесхайм 1 (2:1), Лупо-Мартини Волфсбург – Дрохтерсен-Асел 1 (2:1), Олденбург – Айнтрахт Нордерщед 2 (1:2).

Регионална Лига Североизток: Обелаусиц Нойгерсдроф – Берлинер Анкараспор 1 (2:0), Динамо Берлин – Ауербах 1 (1:0), Люкенвалде – Енерги Котбус 2 (1:4), Мойселвиц – Бабелсберг 2 (0:3), Вакер Нордхаузен – Херта Берлин II 2 (0:2), Шьонберг – Карл Цайс Йена 2 (1:2), Виктория Берлин – Будиса Бауцен 1 (2:1).

Регионална Лига Запад: Борусия Дортмунд II – Алемания Аахен 2 (1:2).

Регионална Лига Югозапад: Нотинген – Валдхоф Майнхайм 2 (1:2), Щутгарт II – Улм 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Удинезе – Аталанта 2 (1:3), Киево – Палермо 1 (3:1), Емполи – Болоня 1 (3:0), Дженоа – Интер 2 (1:3), Лацио – Самдория 1 (5:0), Пескара – Кротоне 2 (0:3), Сасуоло – Фиорентина 2 (0:1), Милан – Рома 2 (1:3).

Серия Б: Спал – Про Верчели 2 (0:2).

Лига Про, група Б: Албинолефе – Сантарканджело 2 (1:2), Фано – Басано Виртус X (1:1), Фералпи Сало – Терамо 1 (2:0), Форли – Анкона 1 (2:1), Губио – Модена 1 (2:0), Макератезе – Венеция 2 (1:2), Мантова – Судтирол 1 (3:0), Падова – Лумецане 1 (2:0), Парма – Реджана X (1:1), Самбенедетезе – Порденоне 1 (2:1).

Лига Про, група C: Касертана – Катания X (1:1), Козенца – Фоджа X (0:0), Фонди – Катандзаро 1 (2:0), Юве Стабия – Таранто 1 (3:0), Лече – Фиделис Андрия 1 (1:0), Мелфи – Матера 2 (0:1), Монополи – Акрагас 1 (2:0), Реджина – Паджанезе 1 (2:1), Сиракуза – Виртус Франкавила 1 (1:0), Вибонезе – Месина 1 (3:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Ла Лига: Алавес – Атлетик Билбао 2 (1:3), Валенсия – Осасуна 1 (4:0), Депортиво Ла Коруня – Еспаньол 1 (2:1), Малага – Селта Виго 1 (2:0).

Ла Лига 2: Тенерифе – Луго 1 (2:0), Мирандес – Севиля Б 1 (1:0), Алмерия – Валядолид 2 (1:2), Кадис – Химнастик де Тарагона 1 (1:0), Йефле – Кордоба 1 (2:0), Реус Депортиу – Реал Сарагоса 2 (0:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Първа Лига: Черно море – Левски X (1:1), ЦСКА-София – Дунав Русе 1 (3:1).

Североизточна Трета Лига: Суворово – Септември Тервел 1 (2:0).

Северозападна Трета Лига: Павликени – Ювентус Малчика 1 (3:0), Ком Берковица – Първа атомна 2 (0:2), Трявна – Янтра Габрово X (1:1), Кариана Ерден – Академик Свищов 1 (2:0), Севлиево – Бдин Видин 1 (2:1), Левски 2007 – Партизан Червен бряг 1 (2:0).

Югоизточна Трета Лига: Верея II – Миньор Раднево 1 (2:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.